Tomek34

Japońskie vs Niemieckie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tyle, że do taniego pasata można już od razu szykować się na przedni zawias i przeguby czyli 2,5 koła za towar prima sort, no i wymiana jakieś 500-600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Panowie a co byście powiedzieli na MITSUBISHI GRANDIS i Forda C- maxa? Ma ktoś te autka?


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

co do passka to znajdziesz takiego i to w niezlym stanie roczniki to tak od 96 do 99 a silniki przewaznie to 1.8 albo 1.8t co do stanu licznika to wole samochod z 99roku ktory ma 300tys km niz z tego samego roku z cofnietym nie wiadomo z ilu do 130tys km, jesli chodzi o carisme to wołabym osobiscie volvo s40 z silnikiem z mitsubishi bo w carismie blacharka do najmmocniejszych nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Starsza jest od Grandisa i nie jest taka wygodna jak on :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

co do passka to znajdziesz takiego i to w niezlym stanie roczniki to tak od 96 do 99 a silniki przewaznie to 1.8 albo 1.8t co do stanu licznika to wole samochod z 99roku ktory ma 300tys km niz z tego samego roku z cofnietym nie wiadomo z ilu do 130tys km, jesli chodzi o carisme to wołabym osobiscie volvo s40 z silnikiem z mitsubishi bo w carismie blacharka do najmmocniejszych nie nalezy

popatrz nawet na alledrogo ze praktycznie nie ma w takiej cenie 1.8 a co dopiero 1.8T, wszystko to 1.6 zresztą w sedanie moge go przebolec ale w kombiaku to juz kompletny muł.

Przeglądam hondy acord 97 rok, w takiej cenie cos sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja sie nie ograniczam do alledrogo tylko wiem ze mozna takiego passka miec i to za smieszne pieniadze, i jestem ciekawe dlaczego uwazasz ze kombi jest bardziej zamulone od sedana bo to jest roznica tylko do 70kg porownujac te same wersje wyposazenia silnika i skrzyni oraz napedu, pozatym widze tommy ze juz postawiłes na japonca a honda bedzie najlepszym wyborem bo niewiem jak sprawa cen ma sie z toyota avensis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

ogolnie nie postawiłem na japonca, gdyby mi sie trafilo cos konkretnego w cenie tego japonskiego ale niemeickiego (troche zamotane :P )to bez wahania byłby to niemiec.

Ale co vectra? ogolem wiadomo ze blachy nie blyszcza i kazdy japoniec ma lepsze.

 

Toyota to nie jest tania sprawa,niewiem wybor duzy ale nadziac sie jest latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja mam OCTAVIE 1.6 bezyna i powiem tak Passat to to samo by było jest to za duży samochód do takiego silnika duzo lepszy byłby ten 1.8 zdecydowanie i mniej by palił też bo nie ciagnoł by tej masy tego samochodu tylko lekko by szedł a 1.6 to musi za sobą ciagnąć ten samochód wiem cos o tym :P Ja bym powiedział nie to że chwale że mam ten samochód czy coś ale Skody są bardzo dobre ile ich jeżdzi po polskich drogach , i nie drogie nawet są mało awaryjne jak ciągle oglądam Tvn turbo to aby raz widziałem Skode że coś jej było w Raporcie a mianowicie coś z lisingiem było ale samochód dobry był są mało awaryjne śasiad 1 i 2 są mechanikami i mówią ze Skoda mało kiedy do nich zagląda razem z Audi i Volvo najwiecej Reno jest Fordów i opli .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

jak to w gospodarstwie choc do wywieź/przywieź mysle ze zostanie stare poczciwe punto, ale i dla mnie jest potrzebne duze auto ja jestem czlowiek nie mały tak jak i reszta rodziny.

Podobają mi sie te małe fordy fiesty powyzej 2000 rocznika, 1.4 w dieslu wystarcza ale cena tez jest nie na tą kieszen.

 

Co bys @brzozak polecał z segmentu C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja jestem spaczony wiec mnie nie pytaj :D ale i tak polecilbym golfa mk1/mk2 :P

teraz nie kupilbym auta z przednim zespolonym ukladem napedowym, wiec z popularnych C nic :P

 

zapytalem cie o segment D poniewaz tak jak mowisz, auta tej klasy z silnikami o mocy lekko ponad 100 km to muly, a kompaktami juz sie da posmigac.

druga sprawa to osobiste podejscie do kubatury wnetrza, ja tam lubie jak jest ciasno (wasko) w przestrzeni na nogi, jak mam waski fotel i blisko kieralke, inni wola sie rozwalic jak na tronie, wiec to kwestia indywidualna.

ergonomowie i tak koncza projektowanie wnetrz na 185 cm, wiec powyzej nawet w jaguarze moze sie znalezc punkt ktory ci bedzie przeszkadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

golfa mówisz? czwórki nie złapie w tej cenie a trójeczki mi nie podchodzą, zbyt duzo o nich slyszalem.

 

zapytalem cie o segment D poniewaz tak jak mowisz, auta tej klasy z silnikami o mocy lekko ponad 100 km to muly, a kompaktami juz sie da posmigac

wlasnie, tak jak pisalem w malym fordzie 1.4 diesel w zupelnosci wystarcza

ogladajac alledrogo taka carisma w 1.9 TD ma 90 km, sam nie wiem co o tym sadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ja mam OCTAVIE 1.6 bezyna i powiem tak Passat to to samo [...]

Octa jest na płycie Golfa IV, porównaj choćby rozstaw osi, Pasek to jeszcze większe/cięższe auto, a silnikiem 1.6 spala niewspółmierne ilości paliwa do pojemności :P

 

Carisma czy S40 mają diesle Renówki, cztery rodzaje tego było, 90, 96, 100-coś i 116KM z różnym zasilaniem i różnymi opiniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

golfa mówisz? czwórki nie złapie w tej cenie a trójeczki mi nie podchodzą, zbyt duzo o nich slyszalem.

toć przeciez mowie o jedynce lub dwojce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

wiem ale nad nimi nie mysle wcale :P

braciak ma dwojke, fabrycznie tam bylo 1.6 ale sie niechcący zatarł no i teraz jest od audi 80 b4 1.8 ladnie to idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

fanatyk golfów :P czemu nie dobre auta ale dwojki i jedynki juz troche starawe są :P

ogolnie porównując tego brata golfa do audi 80 b3 2.0 na pełnym to golf zostawia w tyle (przynajmniej ze startu) audi ładny kawałek drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Ma ktoś styczność z A6 alroad?? jak to się sprawuje??

 

Diesel ma pewną zalete :P podjeżdża sie pod mausera pistolet do wlewu i heje a tak na LPG nieraz wnocy nie ma gdzie zatankować i w A4 zeobie maks 350km na 1 tankowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja bym tommy obstawiał cos pomiedzy volvo s40 tylko i wylacznie benzyna 1.8 mitsubishi, honda accord jesli chcesz mlody a dobrej marki samochod ktory ma sluzyc do jazdy na codzien z tego co wyczytałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

fanatyk golfów :P czemu nie dobre auta ale dwojki i jedynki juz troche starawe są :D

tak tak mi mow, poza tym nie starawe tylko ponadczasowe :P

 

prosze:

http://moto.allegro.pl/item797439243_golf_cabrio.html tylko te tylne swiatla wypieprzyc

http://moto.allegro.pl/item810993693_vw_golf_1_cabrio_karman_100_oryginal.html

http://moto.allegro.pl/item799635789_golf_mk1_cabrio_bg_1991r.html

 

http://moto.allegro.pl/item804045550_golf_ii_1_9_tdi_pd_4x4_210km_980kg_lub_zam.html albo tutaj, raczej nie powinienes narzekac na brak wrazen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

ja bym tommy obstawiał cos pomiedzy volvo s40 tylko i wylacznie benzyna 1.8 mitsubishi, honda accord jesli chcesz mlody a dobrej marki samochod ktory ma sluzyc do jazdy na codzien z tego co wyczytałem..

tak, poki co będe nim dojeżdzał do szkoly-a raczej 5 osob :P

 

@brzozak no tak zapomnialem-ponadczasowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a tak na marginesie to to jest 3 czy 2 golf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

te pierwsze 3 linki to jedynki cabrio, 4 link to dwojka, a ja jezdze trojka w glupim dlugim nadwoziu, tudzież jak mowi moj koleżka czworka w starej budzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

trójka to podobno jeden z najgorszych golfów, podobno :P

wierzyc mi sie w to bardzo nie chce ale ktos kogo nie stac na trojke i jezdzi jedynką zawsze co wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj