Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
carmine2812    2

Witam

 

Mam pytanko do was. Jak podłączyc kabelki w CB radiu ?? mam 2 kabelki czerwony i czarny i wtyczke do zapalniczki . I jak to ma byc połaczone czerwony z bolcem a czarny z blaszką ?? czy na odwrót

Za odpowiedzi z góry dzieki ;)

 

Kupiłem radio tti 880 http://www.cb-radio.info.pl/img/produkty/_..._as145_wtyk.jpg PozdrAwiam


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Jeśli możesz, to zrezygnuj z podłączenia poprzez gniazdo zapalniczki. Instrukcji nie było z tym radiem? Mam takie i jakoś nie miałem problemu z podłączeniem((trochę dawno to było). Zewnętrzne blaszki będą do - , środek +. kolory mogę jutro sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerNH    1

czerwony to powinien być PLUS, a czarny MINUS


- Zetor 16145 turbo - nie ma że nie przejdzie
- New Holland TD60D - przepracuje każdy dzień w roku
- Ursus C-360 - stary ale jary
- Massey Ferguson 255 - Wynieś, przynieś, pozamiataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarekb20    1

Witam mam takie samo radyjko. Kolega ma racie zawsze czerwony to + a czarny to -

A do jakiego autka chcesz podłączyć to radio. Lepiej było by jakbyś bezpośrednio do aku wtedy podobno nie ma szumu. Ja w sumie tak zrobiłem ale szymy są ;) Ale niby lepiej odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Też mam takie radyjko, podłączyłem przez wtyk zapalniczki, szumy są ale bardzo małe. Zależy dużo od auta. Znajomy w Passacie z 94r. ma takie radio, to jak włącza wycieraczki i spryskiwacz to słychać szum w cb. Ja w Golfie takiego szumu nie mam, czy to przy załączaniu wycieraczek, czy elektryki szyb, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Mam takie Pytanko Co powiecie o radyjku "Midland alan 102"cena w granicach 230-260 zł. Kilka osób mi je poleciło a co wy onim sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2

wielkie dzieki :D juz podłaczyłem i dzial CB :)


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Podłączenie radyjka do prądu to nie wszystko,następny etap to strojenie anteny,nie wystrojona doprowadzi do uszkodzenia końcówek mocy,a tym samym utratę gwarancji.Co do radyjka midland to słabiutki sprzęt osobiście polecam cobra 19 lub TTI lub unidena 510 świetnie spisują w mobilu.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miser    0

Za jednego Presidenta wyjdzie dwa Unideny 510 :D Tak się składa, że mam dwa cb radia : President Harry II ASC i Uniden 510. Zapewniam, że Uniden niczym nie ustępuje Presidentowi. Jedyny problem z Unidenem to brak deklaracji zgodności, ale nie każdy na to zwraca uwagę. Jak kupiłem "510", to koleś dorzucił xero świadectwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin330    10
Za jednego Presidenta wyjdzie dwa Unideny 510 :) Tak się składa, że mam dwa cb radia : President Harry II ASC i Uniden 510. Zapewniam, że Uniden niczym nie ustępuje Presidentowi. Jedyny problem z Unidenem to brak deklaracji zgodności, ale nie każdy na to zwraca uwagę. Jak kupiłem "510", to koleś dorzucił xero świadectwa :D

 

 

 

Ja też mam United 510 :) I do tego antena Presidenta i nie narzekam na to radio a 1 już mi ukradli :)


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Kolego tanie i korzystne, moim zdaniem ciekawym rozwiazaniem za 200 zł jest radio midland alan 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Pewnie zwarcie we wtyku lub w radiu albo zła polaryzacja.

Na kablu pomiędzy wtykiem a radiem powinien być bezpiecznik topikowy,masz go?


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Teraz we wtykach tez są bezpieczniki. Sugerowałbym zwarcie we wtyku, bo zabezpieczenie gniazda jest większe niż CB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad18    3

kolego sprobuj podłączyć coś innego do tego gniazda jakąś ładowarke do telefonu, lampke czy inne cb wtedy bedziemy wiedziec z czym jest problem czy z radyjkiem czy z pojazdem lub poprostu radyjko do innego auta:)

Mam nadzieje ze dobrze zrozumiałem i nie podłączales innych sprzętów do tego gniazda tylko to radyjko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj