look19

Ceny robotów udojowych

Polecane posty

elemer    20

Jeśli mówicie o 350 tyś zł i twierdzicie że za tyle stałby u was to co za problem. Kupcie sobie regenerowane. Przecież jest na nie gwarancja i praktycznie większość części jest nowa. A tak na marginesie dużo sprzedaliście używek?


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

To prawda sprzedajamy też roboty Taurus czyli używane po regeneracji i z gwarancją

Narazie chętnych mało ale myślę że z czasem to się zmieni.

W czerwcu dostałem listę dostępnych używanych robotów z lat 1997-2005 były to same modele A2 w cenach 65-90 tyś euro w zależności od posiadanego wyposażenia

Jak się okazało hodowcy boją się kupić używany A2 tylko z powodu bariery językowej tzn użuwane roboty A2 nie będą posiadały oprogramowania w języku polskim!!!


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A instrukcja w języku polskim by była? Tylko taka porządna a nie jakaś po pierdółka, że to jest robot do automatycznego dojenia krów. Koniec. Jakieś inne urządzenia używane też macie zamiar sprzedać?


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

Jeżeli używany robot to będzie model A2 to tylko w językach angielskim niemieckim czy np francuskim

Natomiast do robota A3 myślę że pasowałaby instrukcja polska od A3 Next ale narazie nie mam używanych A3 czy A3 Next. Co do innych używanych urządzeń sprawdzę czy coś jest dostępne :)

 

widzę że temat robotów gaśnie :(

za to chętnych do zakupu przybywa :D


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

A Juno? Na jakiej zasadzie to działa? To przewala paszę i ją miesza czy tylko podgarnia? Jak wybudujemy oborę to trzeba by sobie takie coś postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juno tylko przygarnia pasze na YouTube jest trochę filmików, można obejrzeć sobie.

@LELY a jak to jest z robotem DISCOVER czy ten robot może się zakleszczyć przy ścianie ? Co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju1    0

Discovery chodzi podobnie jak niewidomy - zawsze liczy kroki, idąc prosto najlepiej jak dotknie krancowej ściany (bamping point),

podąża po ścianie lub w odległość od ściny do 2,5 metra. Gdy robi zwrot wie jaki kąt zatoczył, nie potrzebuje punktów orientacyjnych. Gdy zablokuje się to możesz ponowić trase po usunięciu przeszkody lub doprowadzić go do ładowarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

tak Juno podgarta paszę

jego waga to 575 kg

posiada obracający się pierścień tak więc jadąc paszę odsuwa na bok

programuje mu się trasy tak żeby podgarniał paszę coraz bliżej krów

 

co do Discovery to nie zakleszczy się bo posiada okrągły pierścień który temu zapobiega


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

@Lely możesz napisać jak masz na imię?

Prosiłbym jeszcze o cenę prasy RP 245 i RP 435 w wyposażeniu podstawowym. Najlepiej jakby były to ceny po upuście.

Wiem, że to nie ten temat ale do tematu ceny pras @Lely nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

@Lely możesz napisać jak masz na imię?

Prosiłbym jeszcze o cenę prasy RP 245 i RP 435 w wyposażeniu podstawowym. Najlepiej jakby były to ceny po upuście.

Wiem, że to nie ten temat ale do tematu ceny pras @Lely nie zagląda.

 

 

Na imię mam Grzesiek

Cen maszyn zielonkowych nie znam, mój dział to wyposażenie obór

ten kolega pomoże ci przy prasach Lely

 

Witkowski Bartosz - Regionalny Dyrektor Sprzedaży LFS

tel. kom. +48 697-900-933

email: b.witkowski@promleko.pl

 

 

Jeżeli nie masz bufora mleka tzn zbiornika do którego robot może pompować mleko podczas mycia schładzalnika to nawet trzeba wyłączyć robota


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeenha    1

a jak jest awaria robota i nie ma mozliwosci wydojenia krow to jak sobie ma poradzic gospodarz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

najlepiej żeby sam nie próbował naprawiać ;) ma po to serwis


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

po usunięciu usterki doisz dalej robotem!!!

 

a czy jak ci się dojarka popsuła to serwis nie przyjechał i ręcznie doiłeś????


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeenha    1

z tymi serwisami to roznie bywa tak odrazu macie wszystkie czesci do calego robota podczas jakiej kolwiek awari ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Jak byś był bardzo kumaty i elektronika byłaby ci bliska to sam dałbyś radę naprawić.

Mają kilka robotów na części i jak coś potrzeba to wykręcają :unsure:

Te Juno szału nie robi. Ja myślałem że to gdy się daje raz dziennie to latem tak przemiesza żeby się nie sparowało. A tu klops. Podgarnia ino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

Prawie wszystkie części ma serwisant w samochodzie (wykręcone już z innych robotów :unsure: )

tylko większe części tj kompresor czy np pompa podciśnienia leżą w magazynie w najbliższym LELY CENTER

 

Jeżeli zadajecie paszę 1 raz na dzień to w lecie istnieje możliwość grzania się paszy

Firma Promleko Serwis ma specjalny płyn który dodaje się do paszy żeby temu zapobiegać

 

Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia.

Niech Wam święta miłe będą dźwiękiem, śpiewem i kolędą przy Wigilii tuż po zmroku i radości w Nowym Roku.

 

Koledzy ma może ktoś wyliczenie jak wychodzi kredyt na młody rolnik a jak pomostowy i 50% zwrot PROF?

może ktoś podsunie jakieś kalkulacje na ten temat!


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2601    3

Panie Lely kredyt pomostowy jest teraz tylko do 2015 roku wiec nie wiem czy rolnicy się zdecydują na tą opcje. Bo przecież spłacić milion w 5 lat jest trudno.A poza tym czy obory pod robota muszą być na rusztach ?? Bo każdą oborę która widziałem z robotem była na ruszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju1    0

Możesz zamontować w każdej oborze wolnostanowiskowej lub wszędzie tam gdzie krowa Ci przyjdzie, odprowadzisz ścieki, temperatura jest dodatnia, niektórzy mają robota i zbiornik + agregat w kontenerze i ciągają z obory na pastwisko.

Nie cytujemy poprzedniego posta= doładowanie konta +10%

Edytowano przez Balzak
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

rozumiem że do 2015 ale chyba ta linia kredytowa będzie do tego roku a spłata później ???

co do obór pod robota to robimy plany technologiczne ale też współpracujemy z projektantami którzy robią projekty dla naszych klientów

a obora pod robota rzeczywiście może być na ruszcie, głęboka ściółka, wypychana czy ze zgarniaczami delta :D


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Jak byś był bardzo kumaty i elektronika byłaby ci bliska to sam dałbyś radę naprawić

i w przypadku gdy sprzęt na gwarancji - tracisz ją. Dlatego najlepiej przy podpisywaniu umowy zwrócić na to uwagę - czas dojazdu serwisanta to powiedzmy 5 h od zgłoszenia awarii - i zgłoszenie też oczywiście najlepiej pisemnie, np faxem - a nie przez tel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Serwisant chyba musi być na miejscu awarii w ciągu 2,5h. Mi się wydaje, że zgłoszenie telefoniczne powinno wystarczyć bo LELY chyba nie chce stracić zaufania tak jak DELAWAl. Z tego co mi się o uszy obiło to robot sam może poinformować serwisanta o awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj