Cichy94

Lamborghini R3 EVO 100 czy Zetor Forterra 10641??

Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Znajomy ma właśnie Lamborghini R3 EVO 100 i narzeka na nie dlatego że jest za niskie i że grzebnie dwa razy kołami i siedzi po ramę... Ma jeszcze na podwórku mtz, 2 renaulty 110.14 i 155.54, DF i woli robić tymi renaultami i DF niż tym lambo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Każdy na coś narzeka i na każdy produkt ktoś narzeka a ktoś chwali, bo ludzie są różni i produkty tez, nie każdy jest idealnie wykonany, bo przecież ciągniki robią ludzie, a ludzie to tylko ludzie i nawet z pomocą programów i maszyn mogą popełnić błąd, czego nie można mieć im za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Znajomy ma właśnie Lamborghini R3 EVO 100 i narzeka na nie dlatego że jest za niskie i że grzebnie dwa razy kołami i siedzi po ramę... Ma jeszcze na podwórku mtz, 2 renaulty 110.14 i 155.54, DF i woli robić tymi renaultami i DF niż tym lambo....

jaką ramę? to jest z turem tak? To chyba normalne że ciągnik z turem potrafi zawiesić się na ramie, ale napewno ten ciągnik nie jest niski, może nawet wyższy ma prześwit niż forterra :D katalogowy prześwit 50cm to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

Jezeli chodzi juz o traktory do 105 km to nie wiecie czasem ile kosztuje claas axos 100km?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
jaką ramę? to jest z turem tak? To chyba normalne że ciągnik z turem potrafi zawiesić się na ramie, ale napewno ten ciągnik nie jest niski, może nawet wyższy ma prześwit niż forterra :D katalogowy prześwit 50cm to mało?

Źle napisałem na skrzyni on uważa że jest za niski i tyle na łąki jest spoko ale w pole zawsze wybiera renaulta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5
Znajomy ma właśnie Lamborghini R3 EVO 100 i narzeka na nie dlatego że jest za niskie i że grzebnie dwa razy kołami i siedzi po ramę... Ma jeszcze na podwórku mtz, 2 renaulty 110.14 i 155.54, DF i woli robić tymi renaultami i DF niż tym lambo....

Hmm napisałeś posta raczej na sztuke.... Uważam tak bo napisałeś że woli DF em robić niż Lambo a to przecież to samo. Facio na pewno ma zupełnie inne modele tzn DF ma ze 150km i dlatego woli nim robić. Poza tym prześwit w R3 EVO jest spory ponieważ te modele mają duże koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

no wiesz ten df jest z 85 roku :D .. głownie robi on z beczką ascenizacyjną... głównie u niego robią te renaulty... a lambo służy tylko na łąki czyli jeździ z KRONE Titan 6/36 GD i nic więcej nie robi bo do agregatu za lekkie jest lambo i ma za słaby uciąg.... Tak piszę jak on mówił ja nigdy tym lambo nie jeździłem ale widzę że mało nim robi bo cały czas renie chodzą i ten df z beką ... no i mf255 z kosiarką i przetrząsarką a c330 ze zgrabiarką a lambo tylko z tą przyczepą KRONE i stoi w garażu.... Dodam że ma 40ha ziemi i z 30ha łąk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

To on trochę dziwny jest, ma takie maszyny, a mf-em kosi?

Przecież mu się dłużej zejdzie i więcej spali, bo mniejsza szerokość robocza, no i w lambo wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

wiecie ma 7 ciągników więc ma w czym wybierać :D ... Ale lambo jest prawie nowe i powinno moim zdaniem najwięcej robić ale on go nie lubi i tyle woli tak jak pisałem wyżej te renaulty i df niż to lambo... ono może ma z 1tyś mth a może nawet nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
wiecie ma 7 ciągników więc ma w czym wybierać :) ... Ale lambo jest prawie nowe i powinno moim zdaniem najwięcej robić ale on go nie lubi i tyle woli tak jak pisałem wyżej te renaulty i df niż to lambo... ono może ma z 1tyś mth a może nawet nie ...

he he to on jakiś handlarz jest pewnie i reklamę sobie tak robi :D jak sprzeda staruszki, to będzie lambo chwalił a te co miał gromił, znamy te chwyty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

właśnie nie jest to handlarz tylko zwykły rolnik i od 2 lat ma te ciągniki a lambo jakoś niedawno kupił .... Z resztą u mnie w okolicy żadnego handlarza nie znajdziesz aż myślałem sam taki biznes otworzyć bo w przeciągu 30km zero kompletnie zero maszyn na sprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

To nie głupi pomysł, ale tacy handlarze za dużo chcą, niedaleko mnie koles ma taki jakby komis z używanymi, maszynami rolniczymi, kombajny,ciągniki, prasy, pługi, agregaty,itp. i za pordzewiałego MF-a 3060 z 89 chciał 46 tysi, no rozumiem z turem, chociaż tez drogo ale on tyle za niego chciał, a kiedyś byłem z ojcem, to mieli 3 fendty i 2 MF-y pod garażem i pytamy się ile ten Fendt, bo fajny z turem był 308, aon nie nie, ten jeszcze nie na sprzedaż, trochę zniszczony był, a potem go do garażu i tylko było szlifierkę i spawarkę słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

tak samo ja w czechach byłem z ojcem i sąsiadem z wioski obok u handlarza, chyba z 30 zetorów stało głownie 5211 5245 7211 i 7245 oraz trochę ciężkich zetorów. Wszystko wypucowane odmalowane, opony w wiekszosci nowe, silniki na czarno, blacha na ostry czerwony kolor, jak nóweczki hehe, ale każden jeden ruina. Stał taki jeden ciągnik przed ''remontem'', ojciec się pyta o cenę to Czech mówi ze po remoncie na sprzedaż będzie. Ceny mieli takie ze po przeliczeniu na złotówki i doliczeniu transportu np kupując zetora 7245, można było dołożyć 15 czy 20 tysięcy i mieć nóweczkę zetora 7341 w polsce a nie 20 letni ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

w mojej okolicy jest kilku takich co maja uzywane maszyny ale chca za nie jak za zloto ale nie powiem trafiaja sie tacy ktorzy daja kupe kasy za np zetora 7211 89 rok 36 tysi normalnie zdzierstwo stan co najwyzej dobry

sorki za ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

U mnie nie daleko jest handlarz który ma tanie maszyny i dobre.to własnie od niego kupiłem Zetora 16145.raz miał siewnik zbozowy nortsten z elekronicznymi sciezkami duza skrzynia automatyczne znaczniki za 2000zL stan prawie jak nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas111    0

forterra mysle ze bedzie lepsza,bo czesci raczej latwiej do zetorka niz do lamborghini :D


Ursus C-360 / Mtz 82 / Zetor 7340 / Ursus 1224

Moja Stajnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

części zamawiasz i masz na drugi dzień, do jednego i drugiego, z tym że do zetora dużo tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

A NH 100km jaką mniej wiecej ma cene bo nie daleko odemnie tez są na sprzedaz NH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Szukam opinii na temat Zetora Forterry 105 i DF Agrofarm DT420 ciągnik miał by robić na razie na 40ha jako główny. Który będzie lepszy, a możliwe że w najbliższej przyszłości areał powiększy się o 20ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj