Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtello

DF M35.80 HC SYSTEM. Co to jest i do czego służy???

Polecane posty

wojtello    28

Witam. Posiadam kombajn Deutz-Fahr M35.80. Zastanawia mnie jedna rzecz a mianowicie pewien tajemniczy panel w kabinie.... Pisze na tym "czymś" HC SYSTEM. Kable z tego idą do jakiegoś niby czujnika czy czegoś(sam nie wiem co to jest). Oprócz tych kabli idzie od tego jakaś rurka i przemiescza się do tyłu kombajnu z resztą przewodów i kabli od klimatyzacji. Może ktoś z was wie coś na ten temat, może ktoś z was ma też DF-a z tym "czymś". Pozdro!!!

barthez96    1

Może to czujnik od klimatyzacji, jeśli jest nie nabita pewnie by coś piszczało albo się świeciło.U mnie w Case jest taka kontrolka na panelu i idzie czujnik do klimy,jak nie jest nabita klima to się świeci ta kontrolka

Kork1981    0

HC system to nic innego jak automatycznie poziomowany podsiewacz i sita...Fajna sprawa jeżeli ma się pagórkowate pola. Czujnik o którym mówisz mierzy nachylenie maszyny i odpowiednio poziomuje sita, co ogranicza to straty na nich.

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

luki21    1

Tak zgadza się. A masz do swojego jakąś instrukcję obsługi lub coś takiego bo jak potrzebuję do 4080 HTS

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adamdx18
      Witam 
      Zgłaszam się z pomocą ponieważ poszukuję części do deutz fahra dx 4.50 
      i jeżeli to możliwe żeby było to w obrębie województwa śląskiego 
      za wszelkie namiary oraz pomoc w znalezieniu części bardzo dziękuję  
    • Przez pawelk018
      Witam wszystkich
      W kombajnie Deutz Fahr M900 wyskakuje mi 3 i 4 bieg. Co może być tego przyczyną? Wodzik? W jaki sposób rozwiązać ten problem?
      Dzięki i pozdrawiam
    • Przez robert983
      zakładam temat dla tego że nie ma dla naszych maszyn takiego tematu może komuś się przyda a i mi też ponieważ potrzebował bym katalog części do deutz fahr m900 najlepiej po polsku może być xero lub inna forma.oczywiście odpłatnie
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
    • Przez lew908
      Witam jestem początkującym użytkownikiem kombajnu zbożowego Fahr M1000 i wielu rzeczy nie wiem mimo że posiadam książkę od tego kombajnu (niestety w języku Francuskim) I dlatego chciałbym się dowiedzieć jaka powinna być dokładnie ustawiona szczelina omłotowa dla tego modelu.