oki39

Quady czyli...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oki39    2

Ostatnio w mojeje okolicy pojawilo sie duzo skoterow czuje ze zaniedlugo bedzie jakas mania tego. A moze juz jest???

Zastanawialem sie nad quadem bo mi sie podobaja tylko jest pewna zecz na quada dla dzieci jestem za duzy a na normalnego nie mam uprawnien. Posiadam karte mototrowerowa czyli moge jezdzic do 50cm3 a na roznych aukcjach pisza nawet ze ma 150cm3 i wiecej ale moga nim jezdzic dzieci. I tego nierozumie o co tu chodzi?? Moze ktos wie?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Ja mam quada 250 pojemnosci fajne sa z tego zabawki ale trzeba na nim umiec jezdzisc w czesniej na samym poczatku zaliczylem wywrotke dobrze ze mi sie nic nie stalo...Teraz mysle kupic cos wiekszego 660 pojemnosci moze yamahe grizlly :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

U mnie we wsi są 3 quady. 600cm3, 250cm3 i chyba 50 albo 40cm3 Tą 600 to 10 latek wymiata ale się wyrąbał i już tylko tą 50 jeździ. Do tej 600 i 250 zrobili sobie pług śnieżny. Jeszcze nie miałem się okazji przejechać bo od niedawna są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Quadem możesz jeździć mając prawo jazdy na traktor ale musisz znaleźć takiego który ma w dowodzie wbite że jest zarejestrowany jako traktor i od 16 lat można śmigać. Albo nowego ale są strasznie drogie jak chcesz już coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki quad fajna sprawa,ale nie mam kasy zeby kupic :/ tak jak napisal coolman111 trzeba namieszac w papierach, przy rejestracji "posmarowac" i bedziesz mial pojaz nawet 300 cm3,a bedzie wpisane 125 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Aha takie jajca.:wacko: A to nie jest tak ze tymi powyzej 50cm3 moge jezdzic tylko po bezdrozach?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Jezeli nie masz uprawnien to teoretycznie nie mozesz wogóle jezdzic nawet po polnej drodze :wacko: A praktycznie to juz co innego bo na polnej drodze jest mniejsze podobienstwo ze Cie policja złapie :P A jak bedziesz jezdził np tylko po lasach to juz jest zerowe prawdopodobienstwo,no chyba ze Cie mysliwy złapie :D

Co do tytyłu to Quad to jest 2 slad a nie 4,no chyba ze jest bardzo krzywy :P U mnie jest bardzo duzo Quadów ale tez nie jezdziłem jeszcze.Nie dalej jak 2 min temu Grizzly zielony przejechało obok mojego domu wiec to swiadczy ze jest ich sporo :P A co do tej rejestracji to własnie mozna spotkac sie z takimi które np 250 mozna na 50 jezdzić ale to juz przegiecie :P


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

No a apropo bezdrozy moze mnie np policja zlapac jak bede jechal ciagnikiem? A spotkalem sie z taka oferta quada ze ma 150cm3 ale ma uprawnienia na motorower czyli 50cm3 i tym moge jezdzic po ulicach? I jak mnie zlapie policja to zatrymaja mnie?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

kuzyn ma juz z 2 lata keewaya 100cm3 i smiga nim po smigal nim po swoim osiedlu jak klupi. w zime w 2 jezdzilo sie ciezko czasem na zaspach muisalem zsiadac i pchac bo nie mogl poradzic. a co do uprawnien to ich nie ma bo ma teraz 16 lat i od czasu zakupu to juz z 3-4razy gonila go polica ale ucieka do lasu (cos tam przerobil i laecial mu ponad 60km/h). ogulnie sprzecik fajny tylko troche za maly na 2 w maire ciezkie osoby. jak juz ktos by mial kupic to minimum te 150cm3


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Powiem tak jak jest możliwość to zarejestrować jako traktor bo wtedy nawet nie trzeba w kasku jeździć a jak sie zarejestruje jako motorower to niestety trzeba. Oczywiście dla bezpieczeństwa lepiej zawsze mieć kask. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jeśli napęd jest przenoszony za pomocą wału to można tym jeździć na każdym prawku oprócz kat A *pojazd zakwalifikowany jako ciągnik rolniczy). Jeśli jest napęd przenoszony za pomocą łańcuch to potrzebne jest prawko kat. A (pojazd zakwalifikowany jako motor 4 kołowy)

 

Informacje pochodzą z TV (tvn turbo) z programu o kładach

 

Do Pixel

niedaleko mnie jest taka boczna droga że jest dużo większe prawdopodobieństwo że policja złapie niż na głównej drodze.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

@andrzej2110 - thx - znaczy się muszę zrobic prawko na motor ;(


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
jeśli napęd jest przenoszony za pomocą wału to można tym jeździć na każdym prawku oprócz kat A *pojazd zakwalifikowany jako ciągnik rolniczy). Jeśli jest napęd przenoszony za pomocą łańcuch to potrzebne jest prawko kat. A (pojazd zakwalifikowany jako motor 4 kołowy)

 

Informacje pochodzą z TV (tvn turbo) z programu o kładach

 

Do Pixel

niedaleko mnie jest taka boczna droga że jest dużo większe prawdopodobieństwo że policja złapie niż na głównej drodze.

 

Te przepisy to już wogóle są porąbane :wacko:. Niech jeszcze zrobią, że motocykle co są napędzane przez wał też zakwalifikują je jako ciągniki rolnicze hehe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

i w końcu wyjdzie na to ze na rower bedzie potrzebne prawko na ciągnik... :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ja jutro jade kupić quada po polach można śmigac


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0
ja jutro jade kupić quada po polach można śmigac

 

Jak go będziesz miał to daj jakieś fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ok


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma quada co moze nim po ulicach normalnie jezdzic :D i to mi sie podoba a on ie ma prawka na zadne ciagniki tylko na samochód motor i tira i moze jezdzic i naprawde polecam wam wszystkim takie cacka bo sa godne ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

i asz tak wolno nie jeżdzą taki lepszy chyba koło 80km/h


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

hmmm... 110cm nie pójdzie 80km/h ?? ? ale to nie asz tak mało jak na quada


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Co do rejestracji quada to ważną kwestią jest jeszcze to czy posiada on homologacje na nasz rynek ponieważ tanie chińskie maszyny nie posiadają jej :D Osobiście wole jednoślady, musze poszukać fotki mojego enduro to wrzuce na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

nie wrzucisz bo nie można ja próbowałem

 

Myśle o kupnie takiego http://www.allegro.pl/item199097867_nowe_q..._pol.html#photo


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106
nie wrzucisz bo nie można ja próbowałem

 

Myśle o kupnie takiego http://www.allegro.pl/item199097867_nowe_q..._pol.html#photo

 

 

To wrzuce do galerii :D ten quad mi bardziej na chińczyka wygląda ( wskazuje na to głównie cena ) w niemczech może jest tylko montowany, osobiście nic nie mam do motorków od naszych skośnookich braci ze wschodu, sam mam enduro Made in China i nie narzekam na nie póki co, wiadomo że nie jest tak dobrze wykonany jak japońskie lub zachodnie sprzęty (już same spawy ramy przy moim moto wołają o pomste do nieba :/ ) ale jeździ się całkiem przyjemnie i nie sprawiają dużych problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj