oki39

Quady czyli...

Polecane posty

mateo12    0

Ja jutro się wybieram po Quada 200cm z homologacją jak kupie to wrzucę zdjęcie na af. Pazdro dla fanów Qadów.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Czyli jeśli quad ma poj. 50cm3 i posiada homologację, to mogę go zarejestrować na motorower?

A co by było jeśli niemiałby homologacji, da się go zarejestrowac?

Albo poj. byłaby większa niż 50cm3 (ale posiadałby homologację), czy da się go zarejestrować jako motorower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

u mnie w sasiedniekj wsi w ciagy roku pojawilo sie 5 quadow i to 150 - 200 i dzieciaki mlodsze nimi jezdza ale od ubieglego lata coraz czesciej policja jezdzi przel lasy i przez wies. ojciec mojego kumpla co mieszka pare domow dalej jest biznesmenem mianowicie ma swoja firme przewozowa-TIRY i wiadomo ma kasy to w tym roku kupis dla swoich synow quada SUZUKI 700. jezdzilem nim z jego synem czylio moim kumplem to na prostej ciagnie ponad 110km/h <_<


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Do mnie do szkoły koleś przyjezdza kłądem i ma 150 cm3 ale ma zarejestrowany jako motorower nie wiem jak ale musi miec bo ma 16 lat to prawka na motor raczej nie ma <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja również zastanawiam się nad kupnem quada Yamahy o pojemności większej niż 350.

Poprzednio miałem Yamahe Aerox 70ccmjak by ktoś nie wiedział to skuter. Miałem go po tuningu to wyciągał ponad 105km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

Mój kumpel (sąsiad) ma Quada 250 i porzycza jak szybko trzeba dojechać do pola maszynka ma kopa takim to sie można bujać po polach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1
Powiem tak jak jest możliwość to zarejestrować jako traktor bo wtedy nawet nie trzeba w kasku jeździć a jak sie zarejestruje jako motorower to niestety trzeba. Oczywiście dla bezpieczeństwa lepiej zawsze mieć kask. ;)

 

Z tą rejestracją quada na traktor jest tylko jeden problem ... zobaczcie sobie definicję ciągnika rolniczego, w której jest mowa o tym, że ciągnik rolniczy ma ograniczoną prędkosć konstukcyjnie do 30 km/h .... i teraz jak się to ma do quadów?

Wiem, ze się rejestruje quady jako ciągnik (zresztą, sam ten pomysł ostatnio "sprzedałem" znajomemu, wiem o takich co się poruszają po okolicy jako ciągniki), ale to nie tylko jest kwestia papierów kierowcy, ale i ubezpieczenia bo ciągniki ubezpiecza się za grosze - a szczerze powiem, nie odważył bym się nawet na polną drogę bez OC. Nie daj Boże że coś by się stało i potem będę komuś do końca życia płacił rentę ... o nie, nie, lepiej się już ubezpieczyć (mam nawet ubezpieczone ciągniki i przyczepy, na które nawet nie mam przeglądu).

Tak więc jak już kupicie sobie quada to pomyślcie przede wszystkim o ubezpieczeniu (o prawku też nie zapominajcie ;-)))


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słyszałem nawet że jeśli się zarejestruje quada na ciągnik rolniczy to się robi przegląd co 3 lata, a jeśli na pojazd INNY to co roku.

Myślę że na pole najlepsze są quady 4x4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o quadzie ale nie wiem cz za 3 tysiące coś kupi jak myślicie. Markowego nie kupi ale można już z silnikiem na licencji.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

Fajny nawet ( chciało by sie takiego mieć ;) , kasy by sie uzbierało składka z rodzeństwem i jest tylko gorzej ze zgodą rodziców :D )

Mój kumpel kupił se ostatnio quada i ma jutro przyjechać nim do szkoły to sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B30221 taki by mi sie przydał ;) w sam raz do rozsiewania nawozów na mokre pola i do wożenia mleka do mleczarni :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>Proszę o rady. Chcę kupić Quada który będzie szybko prół po prostej i w teren, a i jeszcze zebym mógł go zabierać na raidy. Prosze o pomoc. <<<<<<<>>>>>>>>>> DZiękuję z góry<<<<<<<<< tel 501205339


MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ja bede kupowal quada w lipcu MF diesla 700 cm moze mi sie uda ;]


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Tomek ty sie na nim zabijesz ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżą od 0 do 170km/h oczywiście te najlepsze, małe 0 do70km/h. Palą różnie, ale umieją ładnie spalić. Poprostu drogie maszyny w utrzymaniu. Ci którzy pierwszy raz chcą się przejechać na Quadzie to radzę wypożyczyć od kogoś i poprosić o wskazowki jak jeżdzić bezpiecznie( oczywisćie bez kasku nawet na niego niewchodź).<<<<<<<<<<


MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Kocioł od 0 do 70km/h O.o gościu mi mówił że 250 cm3 jedzie 110km/h


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
a czy go trzeba rejestrowac? A tak wogule na karcie motorowerowej nie wolno poiruszać się po drogach publicznych.

 

Nie chcesz to nie rejestrujesz. W PL jeździ dużo niezarejestrowanych,ale wtedy to na drogach publicznych należy uważać. Nie wiem jak to jest z kartą motorowerową ale chyba jest ona tylko dla quadów 50ccm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj