m11031993

worki do sianokiszonki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oloolosz    2

w tym roku hay packi jakieś cieńsze przychodzą,moze za duzo ich chwalilismy,bo na fejsie się tym chwalili,a to ze rozpadają sie worki od słońca to dlatego ze do granulatu przy produkcji rekawów,z których tnie się worki nie dodają stabilizatora UV,który jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

no fakt jakieś cienkie te haypacki... kupiłem wczoraj w grene 3sztuki bo mi zabrakło no to różnica ogromna, z grene grubsze ale i cena 14,50 za szt to kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genius9872    401

no i co z tego że cienkie jak się za***iście rozciągają miałem wcześniej SILOBAG nigdy więcej w życiu bibułka która zaraz pęka albo twarde i kruche z haypack rozciągają sie prawie jak kondony xD i są dość tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

W jakie worki w tym roku będziecie pakować żyto? Ja zawsze dawałem w ROL-PAK i po dwa lata po przeglądzie używałem ale kusi mnie spróbować własnie HAY-PACK chwalony tutaj albo BLUE-BAG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Ja używałem w tym roku hay-pack, silobag i indiver. Wszystkie jak nie podziurawione przez ptactwo były ok. Do teraz karmię byki kiszonką z worków i nie pekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mustafakali    3
Napisano (edytowany)

Witam jakie worki polecacie do sianokiszonki i jaki rozmiar worka wybrać na bele 120x120?

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Te szwedzkie z linku powyżej bardzo dobre. Co prawda za każdym razem coraz cieńsze, ale za to bardzo elastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidek87    13

No szwedzkie worki super. Dziś otwarty pierwszy worek z żyta i wyszło bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rio    7

Witam. Koledzy na balot o średnicy 130 jaki wymiar worków zamówić? Wymiary jakie znalazłem na allegro to 125 i 140 i teraz nie wiem czy taki 125 da radę założyć na balot 130 czy lepiej kupić 140 i żeby było z luzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrc330    11

Witam. Koledzy na balot o średnicy 130 jaki wymiar worków zamówić? Wymiary jakie znalazłem na allegro to 125 i 140 i teraz nie wiem czy taki 125 da radę założyć na balot 130 czy lepiej kupić 140 i żeby było z luzem.

 

Lepiej kupić worki 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Sianokiszonka z worków deliktatnie mówiąc jest słaba. Robiłem na próbe 30szt i na tym się skończyło, niby taniej wychodzi ze wzgledu na wielokrotne użycie owego worka ale czas i cały proces pakowania jest strasznie czasochłonny a jakoś paszy mnie nie satysfakcjonowała i za rok juz kupiłem owijarke.

Szczerze odradzam worki!! szkoda towaru aby go zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2350

A po czym te worki. Niby musza miec filtr uv ale wiem ze niektórzy owijaja zwyklym streczem i wychodza im dobre .


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adatur93    0

Worki są nowe. Kupiliśmy do przechowywania zboża i zostało nam ich sporo. Co do filtru to właśnie nie wiem jak to z nimi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    255

Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś chwalił te worki lepiej jeśli jest taka możliwość wynająć kogoś żeby owinął folią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja tam chwale sobie worki :) Jak 1. raz robiłem sianokiszonke to wynająłem owijarke. Wychodziło 15zł/bela, ale był na 2 traktory i jego folia. Na następny rok spróbowałem worki i już tak zostało. Wychodzi mi 10zł bela z kurierem i trytkami. Robie kiedy mi pasuje, na nikogo sie nie oglądam, a pasza sie ładnie przechowuje. Zazwyczaj robie kiszonke z wyki, ale w zeszłym roku spróbowałem z naprawde mokrej trawy i też super wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RFRV    13

Hej  a od kogo kupujesz te worki? Bo tez bym chciał tak robić sianokiszonkę taką mocno poduszoną bo typowa kiszonka w workach słabo leżakuje potem na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RFRV    13

Grene jest drogim sklepem i ma spore narzuty na towar. Ogladalem na olx i sa po 9 i 12 zl za 1szt. Czy dla tak suchego siana nie poprzebija sie ten worek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja zamawiam w firmie HayPack czy jakoś tak. Biore od nich kilka lat i sobie chwale :) Nawet kalendarz przysyłają na nowy rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin9084    0

Witam co powiecie na temat tych worków? 

Mocene Grube worki do sianokiszonki ROL-PAK

 zamierzam kupić jakieś i zastanawiam się co wybrać . Z góry dzięki za opd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Ujdą w tłoku. Niektóre mają błędy z produkcji, ale silobag też je miał. Puki co hay pack najlepszy z tych co stosowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Luke16
      Przez Gość Luke16
      Na ten rok planuje zakup prasy zwijającej do 30 tyś zł... prasa głównie będzie używana do sianokiszonki ale i również do siana i słomy.... Rozmyślałem trochę o krone kr 130 s ale prawdopodobnie mój zetor jej nie pociągnie.... co byście polecili???
    • Przez adamnow31
      Witam.
      Może ktoś praktykował już przechowywanie ziemniaków w big bagach, i ma jakieś opinie na ten temat bo zastanawiam się nad sypaniem ich prosto z pola w worki ale jak teraz jest z ich odparowaniem i ewentualnym ustawianiem w przechowalni jak wysoko jakieś odstępy itd.., Jak znoszą je odmiany wcześniejsze które jak wiadomo lubią się czasem psuć. Ja robię sadzeniaka wiec większość była by przerabiana jesienią i przepakowywana w małe worki ale tak myślę ze było by wygodniej i koszty mniejsze jak przy skrzyniopaletach.
    • Przez dawidom1299
      Czy prasa hesston 5670 nadaje się do sianokiszonki z żyta. Może jd 550 lepsza. Ta hesstion jest szybka przy c-360. Czy jest awaryjna???
    • Przez Danielson21
      Witam interesuje mnie nabycie wentylowanych worków typu big-bag o maksymalnej ładowności 1,5t. Około 100-120 szt. Oczywiście worki tylko używane i maksymalnej cenie 8 zł 
    • Przez Marco007
      Witam mam do sprzedania bardzo ładne worki big bag w stanie idealnym, raz używane po artykułach spożywczych.
      Więcej informacji pod linkiem : https://www.olx.pl/oferta/worki-big-bag-raz-uzywane-po-art-spozywczych-stan-bdb-CID757-IDiXfAz.html
      lub tel. 783 825 905
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj