Skocz do zawartości

Polecane posty

Stiven1983    0

U mnie zaczęła głośno wyć.

U staruszka na przykład szarpała i wyła.

tommmek    7

też to mieliśmy mądry spaw i od 1992 roku nie ma z tym problemu po 6000 mth bardzo dobre traktory

Wiadomość z agroFakt.pl

KlaQ24    135

U mnie również została zaspawana i święty spokój, od lat nie było do skrzyni zaglądane, chociaż teraz by się przydało, bo padł napęd obrotomierza i trzeba wszystko rozbierać...

Rychu332    1

Pisałem pod filmem o zdj siłownika od wspomagania :D tylko się upominam a filmik spoko

Stiven1983    0

Wiem mam to cały czas w pamięci ale ostatnio mam sporo roboty traktor uwalony w błocie po uszy a chce żeby to jakoś schludnie wyglądało,

Planuje mały filmik a nie tylko zdjęcia żeby jakoś to fajnie zmontować.

stempos1980    38

koledzy dziś podczas orki ja ciapek miał ciężko miejscami to skrzynia zaczęła hałasować i jak popuscilem gazu to przestawało i dalej jazda i cisza i tak ze 3 razy zrobiła-co to może być?czyżby i mi się nakrętka odkręciła?

mam problem ze skrzynią w c330 polega on na tym że R i 1 wchodzą bez problemu ale nie mogę przesunąć dzwigni na 2 i 3 mogę dać na luz oraz znienić na szosowe gdzie jest podobna sytuacja po lekkim siłowaniu ze skrzyniom wskakuje 3 i 6 ale 2 i 5 ani rusz kupiłem ten ciągnik za bezcen ale chce żeby działał tak jak należy czy to problem z rewarkiem zmiany biegów czy coś poważniejszego w skrzyni?

damian19321    1

Witam mam problem ze skrzynią biegów w ursus c330m, ostatnio w moim ursusie dźwignia od zmiany biegów zablokowała się na luzie lecz ciągnik jechał do przodu jak by miał cały czas 4 bieg, i teraz nie moge wrzucić żadnego biegu tylko jest na luzie ale jedzie do przodu.

mariuszd93    489

Trzeba  odkrecić  lewarek i  w  środku ręcznie  przesunąć widełki na  luz 

pawelec1997    4

Tak jak kolega pisał wyżej,musisz odkręcić lewarek,a przyczyną zakleszczenia skrzyni może być już zużyty palec zmiany biegów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez dzik82lysy
      ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
      AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??
    • Przez Tadeusz1212
      Co może być przyczyna zakleszczania sie w C-360 na wsteczym biegu ??? Na innych sie nie zakleszcza ( raz w roku na 2 ). Kilka razy tak sie zakleszczył ze było trzeba cały lewarek rozbierać. Problem z tym zalkeszczaniem na wsteczym jest od nowości, jak tylko wyjechał z fabryki
    • Przez Przemix
      Witam serdecznie.
      Wiem, że podobnych tematów było kilka ale mam już mętlik w głowie i szukam konkretnych porad. Otóż w moim MF 255 pękł wał korbowy (i to w 2 miejscach). Po rozebraniu całego silnika zdecydowałem się na remont kapitalny. Blok silnika przekazałem już do osiowania. I teraz pojawia się problem. Jaki wał wybrać? Na składnicy maszyn sprzedawca poleca tylko i wyłącznie azotowany wał bodajże Tyczyn (cena 1100 zł). Z kolei fachowiec z punktu regeneracji silników twierdzi, że nie warto przepłacać i można kupić azotowany wał indyjski (ok. 700 zł), gdyż jakościowo jest on bardzo podobny. Aż trudno mi w to uwierzyć ale jako fachowiec od silników chyba wie co mówi.
      Bardzo proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym temacie.
      Z góry dziękuję
      Pozdrawiam
    • Przez Jurek25
      Witam mam problem ze skrzynią biegów w mf3080  16/16 autotronic po wcisnieciu hamulca cos przeskakuje w skrzyni biegów nie ważne czy naped jest włączony czy nie, przy duzej predkosci też co to moze być????