Skocz do zawartości

Polecane posty

Baartus    0

witam panowie dzis wjeżdżając na pole z opryskiwaczem użyłem hamulca bo było pod górkę i ślisko nie chciał wskoczyć przód mieszał dość mocno ale sie w końcu udało prace sie wykonało a w drodze powrotnej usłyszałem niepokojący hałas ze skrzyni biegów coś dziwnie chargoli pod obciążeniem bardziej i na każdym biegu jadąc wolno słychać najlepiej teraz pytanie co sie zd*pczyło

hałas jest niby ze skrzyni biegów ale z doświadczenia wiem ze to mylna rzecz hałas się dziwnie rozchodzi kiedyś poszedł atak a wyła skrzynia a w zasadzie nie poszedł tylko zębatka straciła gładź ale ten hałas teraz to nie wycie tylko wyraźnie coś tam chrobocze

pawel885    376

Podejrzewam że uszkodził się tryb pośredni albo rozkręciła się skrzynia. Zdejmnij pokrywę i zobaczysz co jest nie tak

Edytowano przez pawel885

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    376

Ja kiedyś siałem nawozy na 5 biegu i przy przejeździe przez bruzdę mi go ścieło. A 6 bieg działa normalnie?

Edytowano przez pawel885

balcerek1    91

Zdejmuj plecak i sprawdź czy atak się nie poluźnił albo mechanizm różnicowy się nie rozkręca albo poluzowały się nakrętki boczne mechanizmu.

Baartus    0

wszystkie biegi działają normalnie lekko wchodzą i wszystko gra tylko jak puszczam sprzęgło jak rusza to sie zaczyna charmonia

gieno77    0

Panowie czy da się jakoś obniżyć prędkość w c-330m głównie na 1-wszym biegu bo troszkę za szybka jest np. w sadzarce do warzyw?

idzkos    14

Sory ze odświeżam ;) czy zeby wymienic tryb 5 biegu trzeba odłączać całą skrzynie ? czy tylko odjechać przodem ?

baksik    0

W C330M rozkręciła się prawdopodobnie nakrętka na dolnym wałku, jak spuściłem olej ze skrzyni to znalazłem w oleju jeszcze trzy małe metalowe kuleczki, ale takie może z 2,5 mm średnicy czyli na pewno nie od wodzików, czy wie ktoś z czego te kuleczki mogą być ? Czy w moście albo skrzyni idą gdzieś takie kuleczki ?

denis667    0

Łożysko jakieś się mogło rozlecieć najlepiej rozbierz i sprawdź czy coś nie rozleciało się.

caros2    0

A ja mam pytanie C 330M- po założeniu nowego dolnego wałka i tej cholernej nakrętki, nie można wsunąć koła zębatego wałka WOM, po prostu jest ciasno.

KULAWA_KOZA    88

Panowie pytanko za 200punktów.

Gdzie znajde wymiary tej tuleji odległosciowej?

Przeszukałem cały internet i nie mogę wyszukać  wymiarów tej tuleji.

http://www.farmexpert.pl/tuleja_dystansowa_lozyska_do__produkt2294.aspx

Caros2

bo takie wałki teraz robią, nic nie może się zegrać , ja jak wymieniałem 2 koła zębate to musiałem wodziki podginać by nie zgrzytały koła.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

kamil22798    0

Witam co moze byc przyczyna gdy wlaczam na biegi szosowe i wlaczam 4 i jedzie jak by byla 2 ??? jezdzi bardzo wolno ?? POmocy nie moge znalesc takiego tematu gdzie indziej . Nie mial nikt takiego przypadku ?

wojtal24    164

może problem jest w "gazie" jakie obroty osiaga silnik a może sprzegło sie ślizga 

Edytowano przez wojtal24

Sylwekx25    321

chyba że zakleszczyłeś 5 i 4 wajcha do końca Ci nie idzie i wbijasz 2 , na polowych jest tak samo ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się