marcint19

cenatralne smarowanie

Polecane posty

marcint19    3

czytałem w ostatnim numerze RPT o zakładaniu centralnego smarowania na kombajnie co sądzicie o założeniu przez specjalistyczne firmy centralnego smarowania na używanym już kombajnie? robił ktoś taką rzecz? jak się sprawuje taka rzecz? proszę o wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

drogi to koszt teraz niepamiętam ale coś powyżej 10 tys jeśli nie nawet 15tys wszystko zależy od ilości punktów i w jakich odległościach są. tu masz stronke co gościu zakłada http://www.centralnesmarowanie.pl/ możesz pisać do niego na gg lub maila to Ci odpowie. podziel się informacją bo sam jestem ciekaw jak teraz ceny stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

w RPT dyło opisane jak gość założył do DF 5485HT centralne smarowanie co go kosztowało 15tys.

a Ty zakładałeś do kombajnu? jakiego? jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

do niczego niezakładałem choć chciałem do mojej ładowarki zdjęcia w Galerii ale cena mnie odstraszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Kup centralne z używanej ciężarówki, trochę przewodów, trójników, złączy i cena nie odstraszy. Zwróć uwagę na rodzaj sterowania centralnym i na ile punktów jest przewidziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

ale tak prawdę mówiąc za taką kasę to się trochę nie opłaca tym bardziej w wielu kombajnach jest znikoma ilość kalamitek które się smaruję co dziennie u mnie np tylko 4 kilka co 60godzin a większość jest co 120 godzin więc troche drogi interes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

Centralne smarowanie jest wygodne fakt ale ja byłbym ostrożny niech sie zapcha przewód nie dojdzie smar i o pożar nie trudno. Jak za taką cenę to trochę nie opłacalne jak dla mnie by było


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

ja też odradzam bo po co wydawać 15 tysi jak co innego można za to kupić a to się przydaje jak dana maszyna np duzo pracuje i okrągły rok a tu kombajn to co 2 miesiące w roku może nawet i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj