Daniel215

TYM T1003

Polecane posty

Daniel215    1

TYM T1003

dane techniczne

Silnik perkins1104-44T (100km)

Skrzynia produkcji koreanskiej powershift 32x32

WOM 540,750,1000

udźwig ma być zwiększony z 3200kg do 4500...

rozmiar kół przód 13.6 R24 tył 16.9 R34

wydatek pompy : 57l/min

 

Czy ktoś słyszał o tym ciągniku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Kurde ciekawy sprzęt. No 1 widok podobny do deutz fahra tylko inny kolor. A mam 1 pytanie. Często jest zastosowywany w ciągnikach WOM 750?? Bo ja osobiście 1 raz widzę żeby ciągnik w taką prędkość WOM był wyposażony.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to jest to samo co 540 ECO :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
http://www.tym-traktor.pl/ oglądałam ten traktorek na Opolagrze i mam mieszane uczucia. Bardzo surowa i mała kabina, ciężko wchodzący rewers i kiepska regulacja kierownicy. Wiem, że to nie JD czy NH tylko niższa półka ciągników, ale mogli poprawić komfort w kabinie, wejście z prawej strony jest praktycznie nie możliwe przez dźwignie, fotel mało wygodny i lipna moim zdaniem tapicerka. :)

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

milanreal1@ takie WOMy teraz stosuje już się coraz częściej, ale nie każdy ciągnik to jeszcze ma :)

Nie wiadomo jeszcze jaka jest cena tego koreańczyka, ale za odpowiednią kwote to bym wszystko przeżył :)

pati@ myśle że pozycje operatora można dobrze sobie dopasować do swoich potrzeb... A co do rewersu to po pierwsze zależy kto ile ma powera w rączce :) a po drugie on się by jeszcze "dotarł" tzn. że po pewnym czasie użytkowania pracowałby jak należy :) Tak samo biegi mogły ciężko wchodzić... Tapicerka...hymmm... no co powiedzieć..., to jest ciągnik nie samochód :) ... A tak ogółem to czego wymagać od takeigo ciągnika??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekvet    11

dzisiaj w Sielinku był taki i się zastanawiełem co to za ciagnik a pytaliśmy się o cenę to gościu powiedział UWAGA ''170tys zł'' asz mi oczy wyskoczyły hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Cena 170 tyś brutto, to żadna rewelacja, jeszcze za taki ciągnik... (wersja 100-konna)

ok 160tyś zł brutto kosztuje wersja 90-konna, a 80km to ok wydatek w granicach 155-150 tyś zł brutto ;)

Ci przedstawiciele chyba nie wiedzą ile kosztuje np. NH serii T5000 o podobnej mocy że powiedzieli UWAGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

nie zgodzę się - niska cena świadczyć może też o niskich kosztach produkcji (zakup materiałów i niski koszt siły roboczej) :D

 

Natomiast jedyne czym może ta firma zawojować polskę to wprowadzić tanie i bezawaryjne ciągniki a jak widzę po waszych wypowiedziach do tanich one nie należą, szczególnie że to nie jest chyba znana marka w Europie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj