bob123

Klucze i grzechotki (jaką firmę wybrać)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No przecież NEO to jest Topex. Kolorystycznie próbowali podrobić Betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gjanicki    0

toż to do Neo to ja mogę mieć takie zastrzeżenie że niepotrzebnie są takie błyszczące. Ale co do jakości ja nie mogę złego słowa powiedzieć, leżą u mnie w warsztacie obok o wiele droższych narzędzi i też dają radę. Więc ja nie wiem co wy robicie tymi narzędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

Po roku używania Coval NG72-01 wysiadł mechanizm bez ingerencji rury. Warte zachodu jest to reklamować?
Teraz mam jeszcze takie pytanie. Czy grzechotka z 72 zębami jest tak samo mocna co z 48? Muszę coś kupić w zamian i chyba skuszę się na zestaw jonnesway mają u mnie w sklepie taki. Z tym że grzechotka ma 48 zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

widać Coval schodzi na psy, u mnie NG72-01  jedna ma z 7 lat, druga z 4, i obie rurki 1m się nie boją

chyba że szarpałeś albo skakałeś po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Mniejsza liczba zębów powinna łączyć się z większą wytrzymałością, choć to zależy od wielu innych cech ( materiał, obróbka itp.).

Coval to dobra marka, nie są to narzędzia z najwyższej półki, wiec nie ma co porównywać do topowych marek ale na domowe użytkowanie spokojnie wystarczy. 

Jonnesway jakościowo nie różni się od Covala.

Chcesz mocniejszą grzechotkę to praktycznie każdy producent oferuje wersje wzmacniane, np. Coval NG45-03.

Można wiedzieć co uszkodziło się w mechanizmie tej grzechotki? Zestawy naprawcze występują, spokojnie wymienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

Grzechotka nie widziała ani razu rury. Odkręcałem poluźnioną śrubę przy kole od przyczepy. Niestety przyszedł oprór (widocznie rdza bądź uszkodzony gwint). Przeskoczyła raz i teraz już nie ma zaparcia. Przerwała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić klucze płasko-oczkowe jakie polecacie ? Yato, Coval, Corona, Black    (Stanley, King-Toony,Manesman) Nie 

Używałem kluczy Black bardzo fajne. :D

 

Tematy połączone. Nie używaj czerwonego koloru czcionki- kolor zarezerwowany dla moderatorów

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioz    7

Grene polecam. Cena trochę odraża ale wytrzymują. Dożywotnia gwarancja i bezproblemowo wymieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Proxxona jeszcze sprawdź. Dobry stosunek jakość/cena, W jakości lepsze od Yato, Coval, trochę gorsze i tańsze od Sata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

Bardzo polecam klucze z yato. Ja i moi bracia mamy zestawy kluczy z yato .Korzystamy z nich już trochę czasu i żaden z nas złego słowa na nie powiedzieć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek3333    35

też polecam coval i topex nie jest najgorszy najlepsze to poradzieckie klucze z rynku z starych skrzyń po 7 zł sztuka jak się potargujesz to po 5 kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Czemu Manesman nie znajomy ma ciężarówki i takie klucze i nie może złego słowa na nie powiedzieć.

Nie używaj czerwonej czcionki- kolor zarezerwowany dla moderatorów

Edytowano przez danielhaker

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj