zetor11441

Co sadzicie o ursusie 7524???

Polecane posty

katator    473

ciekawi mnie jak ta nowa kabinka jest wyciszona? muszę się przyznać że widziąłem ją tylko na zdjęciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

@kris14 na zdjęciu wnętrza kabiny z tej stronki co podałeś jest taki mały czarny panelik po lewej stronie kierownicy. wiesz może do czego on służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

A może to jest GPS bo podobno miał być w niego 7524 wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

przecież w tym filmiku jest jak Beger się wypowiada że jest GPS w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

to nieźle. nie wiedziałem, że w ursusach gps montują :(

dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

szkoda tylko że tej maski nie zostawili. ciągnik lepiej by się w niej prezentował :(

 

 

 

 

 

mój 200 post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek15    7

Ja te praktyki mialem w lipcu zeszlego roku, wiec nie potrafie powiedziec co jest teraz w firmie na biazaco. Co do kabin to wiem, ze kabina ma byc do wyboru w zaleznosci od kompletacji. Wtedy bylo jasno mowione, ze nowa seria ma byc wprowadzona na poczatku 2007. Na praktykach robilem m.in. charakterystyki uciagu dla nowej serii korzystajac z danych z homologacji i tam byl 4022 i 4024. Jak wiadomo przedni naped ma istotne znaczenie co do sily uciagu. O silnikach spelniajacych Tier 3 byla mowa (Tier 4 jeszcze nie wchodzi w gre). Nie jestem pewien, ale chyba 1654 i 1954 sa wyposazone w silniki na norme Tier 3. Sorki za zwloke w odpisywaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

I na dojazd do domu będzie :( .

A z tymi kabinami to będzie jak w ciężkich Ursus'ach:

- z kab. K07S- cena zabójcza :)

- z kab. SPS 06- cena zabójcza + 20 tys. zł. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wszysto stoi po wielkim znakiem ?.

A to przez to, że Ursus ma zostać sprzedany i nie będę wprowadzać nowych modeli na "pół roku" (nie wiadomo czym się zajmie nowy właściciel Ursus'a, czy będzie kontynuował dotychczasowe prace, czy zajmie się nowymi konstrukcjami?).

Może zrobią tak, że podczas przejęcia przez nowego właściciela fabryki Ursus'a zostaną wprowadzone nowe modele i to tak razem zaprezentują ^_^ - są to takie moje przypuszczenia :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3
Może zrobią tak, że podczas przejęcia przez nowego właściciela fabryki Ursus'a zostaną wprowadzone nowe modele i to tak razem zaprezentują happy.gif - są to takie moje przypuszczenia rolleyes.gif .

Możliwa jest ta opcja :( Oby URSUS odzyskał zasłużone miano lidera w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

Oby tak było, ale w tym artykule było napisane ze Uzel fabryke Ursusa potraktuje prawdopodobnie tylko jako swoją montownie..... (ale to były tylko przypuszczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

No właśnie jeśli Ursusa przejmą turki to zostanie z niego tylko montownia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks    0
Mój sąsiad prosił mnie o dodanie do forum takiego tematu bo ma zamiar kupic coś około 100km.

PoZdRo????

URSUS to BUBEL wiem co pszę bo mam dziada 3 letni a już było tyle napraw i na gwarancji i po. to jest dziadostwo. lepiej dołozyć troche i kupić coś innego. zaoszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy. sporo palą, bardzo złe skrzynie biegów i wykonanie pod psem PRZESTRZEGAM!!!

Edytowano przez Nikita_Bennet
literówki+interpunkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
URSUS to BUBEL wiem co pszę bo mam dziada 3 letni a już było tyle napraw i na gwarancji i po. to jest dziadostwo. lepiej dołozyć troche i kupić coś innego. zaoszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy. sporo palą, bardzo złe skrzynie biegów i wykonanie pod psem PRZESTRZEGAM!!!

@aleks- chyba Ci ten 5714 mocno za skórę zalazł ,że takie krytyczne opinie na jego temat przedstawiasz. każdemu może się trafić jakiś felerny egzemplaż. niestety nie podzielam twoich opini ponieważ mój sąsiad ma takiego samego ursusa jak Ty i od 4 lat jedyna awaria jaka mu się przytrafiła to przebicie opony na bronie. ja posiadam nowegoursusa od 2lat jest to model 1224 i złego słowa na niego nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29
URSUS to BUBEL wiem co pszę bo mam dziada 3 letni a już było tyle napraw i na gwarancji i po. to jest dziadostwo. lepiej dołozyć troche i kupić coś innego. zaoszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy. sporo palą, bardzo złe skrzynie biegów i wykonanie pod psem PRZESTRZEGAM!!!

 

to jaki ciągnik byś kupił gdybyś teraz stał przed wyborem nowego ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
Jak dba tak ma.

i tu może leżeć przyczyna awarii w jego ursusie. ale możliwe że akurat jego traktor spece z ursusa składali po pijanemu i trochę im nie wyszło :lol: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Czasami się trafi felerny model np. w mojej okolicy mają 170 konnego new hollanda no i co troche serwis a największa awaria jak do tej pory to pompa podnośnika na szczęście padła na gwarancji i wymienili na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj