zetor11441

Co sadzicie o ursusie 7524???

Polecane posty

kris14    267

Mnie z nowej serii interesuje 6024, wie ktoś może kiedy będzie dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeśli 7524 (100kM) 140tys. zł brutto

a 5024 (68kM) 109tys. zł brutto

to 6024 (80kM) około 115-130tys. zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dużo palą a w Ursusach mam doświadczenie, więc w jakieś nagłej awarii mogę zrobić to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

elwis2 jak juz kupisz tego ursusa to od razu dawaj jakieś fotki lub filmiki :D jeszcze go nie sprzedają, nie? Kiedy zaczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

jak zapewniał mnie jeden diller to w trzeciej dekadzie ma być w sprzedaży,trwają ostatnie modernizacje nowych ursusów i szkolenia pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Np: zastosowanie we zwolnicach śrób o dł. 49mm a nie 50mm- zawsze taniej :D

A tak serio to chodzi najprawdopodobniej o jakość mat. użytych do budowy ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

U nas w składnicy stoi już od miesiąca Ursus 6024 ale nie można go kupić jest do celów pokazowych jak pytałem o cene to 125 tyś brutto do negocjacji z klimż ale bez ehr. Jak porównywałem go do 7524 ze zdjęć na AF to środek ma troche poprawiony tzn leprze przełączniki(nie te z poloneza) troche lepszy materiał na błotnikach większe siedzenie dla pasażera. Jak stał blisko sklepu z częściami to wywoływał duże zainteresowanie szkoda tylko że mi go nie odpalili ale ogólnie to spoko maszynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

A pytałeś się co można zamówić w opcji i czy przednie obciążniki są w standardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co wiem to przednie obiążniki są w standarcie (tak powiedzieli mi na targach)

Do wyposażenia dodatkowego zalicza się: EHR, inne ogumienie, drugi siłownik wpomagający TUZ, obciążniki kół tylnich i w niedalekiej przyszłości przedni TUZ i WOM, ale nie jest to pewne- tyle się dowiedziałem na targach Agro-Show 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

No widać w końcu że Ursus się wziął do roboty, myślę że nowa seria ciągników Ursus będzie bardzo dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

A w standardzie w 6024 jakie są opony? I czy da się montować obciążniki przy zmianie rozstawu kół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Najprawdopodobniej 16.9 R34 z tyłu i 12.4 R24 z przodu- ogumienie standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Jak gdzieś czytałem specyfikację 7524 to pisało że będzie wyposażony w przedni most napędowy firmy Dana. Czy to znaczy że Ursus nie produkuje przednich mostów (przynajmniej tych z mniejszym reduktorem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

Ta firma Dana to z jakiego kraju?

 

Zobaczcie chyba Ursus sie jednak bierze za ulepszanie ciągników, przeczytajcie "Najpierw jakość" http://www.agrofoto.pl/srodki-produkcji/agro...F187DFDB7.ajp13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Mam nadzieję, że chociaż maski zmienią kiedyś. Wygląda ciekawie, zobaczymy jak to będzie wyglądać jak wejdzie do produkcji


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

Też sadze że powinni zmienić maski, żeby ciągnik wyglądał trochę bardziej nowocześnie. W ciężkich też mogliby zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Okolice Częstochowy a o wyposarzenie się nie pytałem a co dziwne to nie widziałem modeli 5024 i 4024 a przecież są już dostępne w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj