zetor11441

Co sadzicie o ursusie 7524???

Polecane posty

kamil41    29

z tego co wiem to Fortera 10641 (ten sam silnik co w Proximie 10541) z pługiem czwórką obrotkiem spaliła 11l na mtg a to chyba nie jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

E u 7524 i tak będzie lepszy niż proxima,nasi stawiają na wykonanie tak powiedział mi diler,no i silnik perkins daje kopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

niewiem jak jest w tych miejszych ale ja na swoją dwunastkie nie narzekam. jak narazie od de mnie ma same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

zwykłe zagonowe. szer 140cm. ale naszczęscie juz kupiłem odpowiednie do niego. 5 o szerokości rooczej 200cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

czy ja wiem. jak miałem 914 to jak z tymi samymi pługami na to samo działkie wyjerzdzałem to brałem bańkie ropy bo do domu juz bym niedojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Gdzie te czasy kiedy 155 konny ursus był troszkę tańszy od zetora 100 KM ???? Było tak 10 lat temu i wtedy było przynajmniej wiadomo po co sie człowiek decyduje na ursusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

i wtedy ursus miał podobne rozwiązania techniczne jak zetor, a teraz ursus jest daleko z tyłu i cena taka sama jak zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
i wtedy ursus miał podobne rozwiązania techniczne jak ursus

Co racja to racja :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A dzisiaj, gdy swiat pędzi do przodu Ursus ciągle zostaje przy tych swoich rozwiązaniach z przed kilkunastu lat.

Jedynie to się tylko silniki zmieniają i wygląd.

Czy te stare silniki były takie złe?- Ursus wprowadza nowe silniki spełniające normy emisji spalin (EURO I,II,III; TIER I,II,III itd.) bo prawo o zanieczyszczeniach wymaga tego- Ursus nie chce pod tym zględem zostać w tyle.

I TO WSZYSTKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Nie ma co się dziwić skoro od dłuższego czasu jest na skraju bankructwa, zetor trzyma się nieźle bo postawił bardziej na własne rozwiązania niż na licencje. Wydaje mi się że wokół ursusa jest dużo złej woli nie wnikając już czy to w kierownictwie czy też gdzie indziej. I tak telepie się ten nasz Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

A szkoda, bo to znana w Europie marka i chyba wszyscy gdyby Ursus robił trochę lepsze ciagnik, lub tylko zeszedł z ceny kupilibyśmy go ( oczywiście jeśli mielibyśmy kasę ).Chociaż te nowe modele.... kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Aten nowy 7524 to już jest jakiś krok naprzód, i niemówcie że nie,sami zamierzamy go kupić w najbliższym czasie z ojcem,acha to jest temat otym ciągniku to się onim wypowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj