maateusz18

Rozmiary Bizona

Polecane posty

maateusz18    0

Czy ktoś mógł by podać dokładne wymiary bizona zo-56 najbardziej chodzi mi o wysokość z daszkiem i bez daszku. i szerokość bez hedera. Planuję wymienić kombajn i nie wiem czy bizonek zmieści mi się pod wiatę.

Jeśli by ktoś mógł podać bym był bardzo wdzięczny moje gg 3133369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Ja tez chciałem założyc podobny temat, bo mi się jakoś nie chciało mierzyc wysokosci BizonA..

 

Wiec przyłanczam się do pytania i proszę o odpowiedż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Długośc 815 cm

Szerokośc (ogólna) 463 cm

Szerokośc bez hederu 320 cm

Wysokośc bez kabiny 363 cm

Z kabiną 396 cm

Dane z konedaty ;) Chyba poprawnie odczytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1ROVEZ    1

Poza tym jak masz niezbyt szeroką wiatę to zawsze możesz poszukać kombajnu na wąskich kołach, ewentualnie się później zamienić z kimś (w tą stronę łatwiej...), a dodatkowo przy wąskich kołach to 'transmisja' tak nie dostaje...


good God damn and other such phrases...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maateusz18    0

Na szerokość wejdzie spokojnie jeszcze herer sie zmieści ale boje się o wysokość dlatego jeszcze raz proszę o dokładne wymiary zeby ktoś zmierzył swojego i podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Jeśli może sie nie zmiescic, to można spuścic troche powietrza z przednich koł, a po wjezdzie postawic na pieńkach


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ClaasEuropa    40

zrób tak jak na tej stronie XXX (weź tam aktualności) albo spuść powietrze. ja w claasie spuszczałem powietrze obniżałem rure do wysypu i odkręcałem 2 śrubki w podajniku zbożowym :) :) ;)

 

a jaka to reklama? nie chciało mi sie pobierać i dodawać załącznika zdjęcia to link podałem

 

Nie reklamujemy innych for o tematyce rolniczej!

 

EDIT: Post pod psotem

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

ja tez poprosił bym o wymiary z kabina bo bede budowac wiate a zamierzam w stawic kabine jakby bktos mogł to bym prosil o wymiary classa dominatora


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Wysokość bizona Z056 z kabina wynosi 3,95m myślę że gdyby napompował koła tak jak ma być i nowe opony to dobiłoby do 4m. A ja właśnie robię wiatę i zrobiłem sobie na 4,1m :mellow: A i jeszcze z kabiną jest dłuższy!!!




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

to ja robie wymiary 8,5 metra na 16 metry i wjazd zrobie 4,1 metra odrazu na 2 kombajny hehe

 

to ja robie wymiary 8,5 metra na 16 metry i wjazd zrobie 4,1 metra odrazu na 2 kombajny hehe


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a wiecie moze jakie wymiary ma z058 ?? prosze o szybka odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tprc330    0

Długość 815 cm

Szerokość (ogólna) 463 cm

Szerokość bez hederu 320 cm

Wysokość bez kabiny 363 cm

Z kabiną 396 cm

 

a długość jest podana z hederem cz bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Panowie dzisiaj zauważyłem że jedno koło przednie pochylone do środka minimalnie ale jednak po spojrzeniu od wewnątrz widać na uszczelniaczu u góry mniejszą przerwę niż na dole ,książką do ręki jak ta piasta zbudowana pierwsza sprawa klucz do kół bo luzne szpilki były i ryzyk fizyk w pole pojechał ale jednak widać na uszczelniaczu że coś jest ktoś podpowie czy można jeszcze jechać czy jednak rozbiórka piasty jest to skomplikowana sprawa potrzebna ściągacze czy damy rade po domowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

Witam

Podnieś kombajn z tej strony gdzie zauważyłeś przechył koła, jak to zrobisz poruszaj kołem (w poprzek kombajnu jesli tak mozna powiedzieć) to zobaczysz jaki masz luz. W tamtym roku miałem to samo wyczuwalny spory luz- wymiana dwuch łożysk, ale najgorzej to sciągnąć piastę- w urzyciu był oprócz sciągacza lewarek zapierany o ramę. Poza tym sciągaczem też nie bardzo o co jest się zapierać- my zapieraliśmy sie o pułoś napedową co nie jest raczej wskazane- profesjonalnie to by sie zdało pułoś wyjąć mięć odpowiedni krążek i zapierać sie bezpośrednio za pochwę. Tak czy inaczej łatwo nie idzie- nie zazdroszczę Ci tej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Dzięki za profesjonalną zrozumiałą odpowiedz ,akurat ostro popadało jutro też ma padać to będzie czas zdążyli skosić 1ha dzisiaj niby nic nie chrobotało jutro lewarek i zobaczymy tylko mały luz a duży luz jak to zmierzyć może jeszcze w tym sezonie polatał by bo widzę że chyba wezwać jakiegoś gościa co to robił i ma ściągacze odpowiednie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cacek    0

Ja natomiast potrzebuję dokładne wymiary tych 5 elementów zaznaczonych na 3 obrazkach. Link do obrazków --> http://pokazywarka.pl/rtps3q/ Chciałbym aby poświęcił ktoś te 5 minut i wykonał dla mnie te 5 pomiarów. Bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan054    1

Witam

Jaką wysokość ma bizon z kabiną z klimatyzacją (ta ,,puszka na kabinie '')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek84    0

Na jakiej wysokości jest wysyp zboża z bizona?

 

Robię nakładki na przyczepę i nie wiem jakie wysokie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj