Lespki007

Czym sie różni Case IH od Case International

Polecane posty

Lespki007    1

Witam wszystkich. Może niektórym wyda się to śmieszne ale jestem ciekaw Czym sie różni Case IH od Case International. Niedawno zakupiliśmy z ojcem Cesa Internationala 1455xl i szukałem na necie do niego katalogu części i instrukcji obsługi. I znalazłem na stronie www.caseih.com katalog do 1455xl IH i do 1455xl International ale jak je przeglądałem to nie zauważyłem rużnicy. A co do instrukcji obsługi to może ktoś będzie mi wstanie pomóc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

mi sie wtydaje ze international to sa starsze modele ale moge sie mylic, a ktory rocznik macie case?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

wiem ze np w modelach 5120, 5130 itp oraz w modelach 7110, 7120 7130 itp na maskach pisalo case international do 94 roku a w pozniejszych modelach istnial juz napis case ih ale jak w tych modelach jest to nie wiem. w tamtych modelach byly drobne roznice np w serii 51 po 94 roku mialy drzwi cale szklane a przed 94 drzwi byly od dolu zelazne zreszta mozesz to sobie sprawdzic na podstawie zdjec porownaj sobie modele. Ale w twoim przypadku nie wiem jaka jest roznica najlepiej poszukaj uzytkownikow tych ciagnikow.

Pozatym mowisz ze nia zauwazyles roznicy wiec to nie jest chyba problem

My tez niedawno kupilismy NH serie G i tez szukalem instrukcji znalazlem w serwisie w Płocku z tym ze nie byla ona od serii G tylko serii 70 ale to jest wszystko to samo co seria G roznia sie tylko kolorem bo seria G jest brazowa a seria 70 niebieska pozatym srodek kokpit konsola i wszystko jest takie samo. Seria 70 na poczatku istaniala pod nazwa Ford a seria G pod nazwa Fiatagri pozatym to jest ten sam ciagnik i byc moze ze w twoim przypadku jest tak samo wiec nie bedzie roznicy ktory katalog kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forest    0

Witam,

Case IH to skrot od International Harvester czyli wychodzi na to samo, a pisanie skrótem wiąże ze zmianą logo (1994)

 

Uzupełniając odnośnie marki, Case IH to połączone 3 marki Case, International Harvester i David Brown,

Założyciel Jerome Increase Case utworzył w 1842 firmę J I CASE, znaną z wprowadzenia do użytku rolniczego silnika parowego.

 

Pozdrawiam

Damian


*****************************
Nie ma głupich pytań
Mogą być tylko głupie odpowiedzi
*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

widzicie Od zarania dziejów Firma Case była na przodzie z techniką gdyby teraz nie Fendt:P


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    1

Moim zdaniem Case o IHC niczym się nie różnią tylko że IHC to starszy model Case.

 

Mam jeszcze jedno pytanie do TumoK co to za muza tle prosze o odpowiedź. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4
A jak skrot Case IH rozumiem jako Case Interhandler :D

 

 

INTERHANDLER to tylko pierwszy polski importer i sprzedawca CASE'a - zaczynali od sprowadzania używanych maszyn a teraz handlują nowym sprzętem - chociaż od niedawna po połączeniu z NH - CNH - wszystkie modele można kupić u innych dealerów - swojego czasu w Toruniu był skład celny CASE'ów


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iotr1    0

gdzie mozna dostać katalog części do internationala ciągnik 644 78 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz może znajdziesz proponuje aukcje internetowe,ale najlepszym sposobem byłoby się udać to np:jakiegoś zakładu który naprawia te ciągniki tam mogą mieć,napisz do użytkowników na forum może ktoś posiada możliwości jest wiele ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj