Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Yoda

Kaczki

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Kaczki

Yoda    17

Witam

Czy na forum ktoś trzyma kaczki? Bo mam ofertę aby tuczyć kaczki z przeznaczeniem dla Niemców, biorą każdą ilość ale chciałbym na początek z 200 sztuk.

Wacek21    35

Może nie w temacie ale my dzisiaj kopiliśmy jednodniowe z wylęgarni 80 szt. tuczymy je a potem sprzedajemy ludziom oczywiście oskubane w zeszłym roku mieliśmy 60 to zabrakło bo taki był popyt :P

Pozdrawiam: Wacek21

Wiadomość z agroFakt.pl

Maciula    0

Ja wyciąłem w pień te sraczuchy :P wszędzie tylko paskudzą nie da się chodzić a teraz ładnie i przyjemnie

chwiolas    1

Koledze chodziło o większe ilości pewnie, a nie żeby chodziły po podwórku i paskudziły.

Też jestem zainteresowany hodowlą kaczek. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie? Jakie zakłady kontraktują kaczki? Jak długo się je trzyma? Czy oddziela się kaczki od kaczorów? Czy przycina się dzioby???? Jaka obsada na m2 w ostatnim tygodniu tuczu? Jaka cena pisklęcia? No i jaka cena za kg? Czy są jakieś klasyfikacje przy uboju? Podzieli się ktoś wiedzą?

dyczkowski    3

Z tego co wiem to przy zakupie do nich pełno porcjowych pasz i jeszcze jakieś drobne wydatki można wyjść na czysto od 2 do 2,5 zł od łba, wiec w dużych ilościach nie jest złe.

wikorol    3

Po wielu latach tym roku wznowiłem produkcję kaczek, sprzedałem już 16000 szt ale zarobek cięki. A z gęśmi jeszcze gorzej!

PeterG14    114

Ja miałem zwykle około 30 szt. dla siebie, teraz się powykluwały to mam pełen kurnik, zagrodę, i 1 kojec od świń. Łącznie około 100szt. Teraz poszukam zbytu i postaram się rozwinąć trochę interes. :)

mesi    6

ja mam kaczki sprzedaje dorosłe na rynkach kaczory oko 35zł kaczki 25zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez boosky
      GĘŚ,
      GĘSI...
      GĘŚ OWSIANA...
      CENY GĘSI...
      CENY JAJ GĘSICH...
      CENY PISKLĄT GĘSICH...
      HODOWLA GĘSI...
      KALKULACJA PRODUKCJI...
      KARMIENIE...
      OPIEKA...
      WYMIANA POGLĄDÓW...
      I WSZYSTKO CO Z GĘSIĄ OWSIANĄ ZWIĄZANE ...........
    • Przez bocecek087
      witam
       jak w temacie , jak uważacie jaka forma zakwaszacza jest lepsza?
      i co stosujecie 

• Przez Daniipeee
      Witam, jestem nowy na forum więc Cześć wszystkim , wracając do sedna sprawy, Chciał bym zacząć hodować kury nioski ok.1000 szt. Do dyspozycji mam stara stodole która można przerobić na kurnik wymiary ok 12mx25m. Do dyspozycji mam 1ha łąki granicząca ze stodoła na wybieg i 5ha na zasianie. Chciał bym dowiedzieć się coś na temat hodowli , opłacalności, wymaganiami, pozwoleniami, i czy warto, na koniec dodam tylko ze nie mam doświadczenia w rolnictwie. Lecz mam zapał i chęci. Proszę o wyrozumiałość 
      pozdrawiam DM
    • Przez sobek112
      Zastanawiam się czy hodowla kur jest opłacalna? 3 lata temu kupiłem działkę 20ha w jednym kawałku, z dwóch stron jest las, najbliższe zabudowania w odległości 1km a działka graniczy z drogą wojewódzką. Teren lekko pagórkowaty, najbliższe miasto 10km są to okolice Mławy woj war-maz. Zrobiłem już warunki zabudowy na 6 kurników po 25tys. Wchodzić w ten 'biznes" czy sprzedać? 
    • Przez logitech55
      Czy ktoś skupuje jajka przepiórcze w okolicach Kalisza, Pleszewa?