Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
agroplus77

Problemy przechowywania bel z sianokiszonką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroplus77    0

Czy ma ktoś problemy z przechowywaniem bel sianokiszonki?Bo mnie nękają koty które dziurawią wiele bel.Ma ktoś na to sposób?

Wiadomość z agroFakt.pl

Vektor    8

to musisz ogrodzić plac z belami siatką i najlepiej żeby była siatka pod napięciem 230 V :rolleyes:

:)

pawel    2

ja ogrodzilem pastuchem drut od druta jakieś 10 cm i mam święty spokój :rolleyes:

Vektor    8

najgożej jak myszy się dostaną do zbożówki w belach co wtedy robić ?????

:)

agroplus77    0

Miałem przypadek z myszami kiedy koło bel z sianokiszonką stała sterta słomy.Wtedy to było myszy i kotów ale od kiedy nie stawiam tam sterty słomy to myszy nie ma

pawel    2

podłonczylem dość silny pastuch i był włączony przez jakiś czas jak każdego kota po pare razy trzepneło(troche im w tym pomogłem :rolleyes: )i mam spkój omijają to miejsce szerokim łukiem :blink:

Adik_ziel    3

Ja ogrodziłem bo mam takich sąsiadów zazdrośników mówimy na nich" Biznesmeni" kupują wszystko ze złomu i uważają się za wielkich rolników wujek kupi jakąśmaszyne oni też .Oni są smieszni .

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

MACGYVER    0

Ja nie mam żadnych problemów z przechowywaniem sianokiszonki. Zawsze kłade ja kilka warstw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez turbogrocho49
      Pytanie tak jak w temacie, czyli jaki gatunek trawy na podmokłe tereny??
    • Przez Rolnik117
      Witam zakupiłem niedawno pole klasy ziemi 2 i 3. Zastanawiam się jaka odmianę trawy wybrać żeby wykorzystać potencjał tej ziemi. Pole z wiosny bd miało w miarę mokro. Piszcie jakie wy macie odmiany. Chodzi mi o jak największy pokos (jak najwięcej i strawnie. Z góry dziękuję 

• Przez niudizajn
      Witam.
      Mam zamiar zasiać mieszankę traw na dwu-letnie użytkowanie na polu ornym.
      Bardzo bym prosił o wszelkie info dotyczące sprawy. Dodam tylko , że jest to stanowisko po pszenicy , mam zamiar wywieźć tam "trochę" obornika na wiosnę i zasiać.
    • Przez damian40000
      Czy jest na AF ktoś kto próbował to siać? Jakimi siewnikami to siejecie? Jak jest potem ze zbiorem?
    • Przez TheMariko12
      Witam
      Mam pytanie dotyczące siewu trawy na koszenie na bele sianokiszonki.
      Z racji, że opłacalność zbóż staje się coraz to bardziej mała, zastanawiam się, nad zmienieniem uprawy ze zbóż na sprzedaż bel sianokiszonki.
      Czy taka koniczyna czerwona z lucerną byłaby w stanie urosnąć, na 5 lub 4 klasie ? Czy wogóle byłoby cokolwiek do skoszenia ? Jak to wygląda ze strony osób, które tym się zajmują ?