pitermtk

zaczęliście już sezon ziemniaczany ??

Polecane posty

przemol87    186

to po ile sa u was obecnie ?

 

a propo tanizny:wiesz ile bylo na rybitwach dokladnie tydzien temu?

 

 

mozna bylo sie po 2 zl obkupic


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Wiem bo po pracy przejeżdżam koło rybitw.Po 2 zł ceny nie było , nie słuchaj "bojek" w jeden dzień były tylko 3 zł a tak to poniżej 5 zł nie schodzą , ostatnio 7-8 zł , teraz obecnie od Krakowa jest tańszy Wolbrom ja tam kupuje po 30 groszy.Zależy jeszcze od ziemniaka i czy przed Rybitwami czy na placu bo to też różnica.Ja też moge jechać na Rybitwy i krzyczeć po 1 zł za woreczek , i panika i pogłosy zaraz będą.Tak więc real a opowieści to dwie różne sprawy

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

3 zl tp pewnie cenili.ja napisalem ze po2 mozna bylo sie obkupic


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Przemol a ty byłeś na Rybitwach wtedy jak cenili a sprzedawali po 2 zł?Czy tylko usłyszałeś i powtarzasz?No bo ja słyszałem że w łodzi za 15 kg cenili 1.50.

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Ty Zonk jednak potrafisz człowieka rozbawić :D jakby teraz przemol napisał że były po 1.2 zl za worek to Ty że za darmo rozdawałi? :D Ile Ty masz lat człowieku lub na ile oceniasz swój umysł?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

:lol: :lol: brat byl przejazdem na rybitwach i jak pytal o cale auta to puszczali mu po 2 :lol:

@limusine kiedy bedziesz jezdzil ze swoimi na gielde?

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Sory Przemol ale jestem praktycznie codziennie na Rybitwach i nie uwierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

zonk28 gielda ma to do siebie ze cena zmienia sie z godziny na godzine i nie ma sztywnej ceny

np lodz sobota 7,niedziela 3-4,poniedzialek 5-6,wtorek3-4(przerzut 2,5) a wieczorem 5,dzisiaj rano 4...inaczej sie ceni a inaczej handluje ilosci calo samochodowe


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Spoko Przemol sory jeśli Cię uraziłem swym zdaniem , ja jak byłem to wierz mi ze nie było takiej ceny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

wczoraj w lodzi przerzut wyczyscil rynek a dzisiaj rano nie dojechalo zawiele towaru i pokazali sie krakusy...

szkoda ze cena nie chce wzrosnac

@saszeta lord dobil juz ci do 50t/ha?

u mnie zmarzniety denar wydaje 51-52 a sasiadowi lord ok55ton..szkoda tylko ze nie ma chetnego na wielkie kartofle

nie dobił. 45 ton na końcu wychodziło. Ale tylko 2 razy na grzyba pryskany a krzaków do dzisiaj jeszcze sporo zielonych. Myślałem że go szybciej się pozbędę. Największe okazy po 40 dkg. Dużych nie chcą i kaliszakom u nas wybrzydzają.

Czemu cena nie chce wzrosnąć? W zeszłym roku jak usłyszeli że powódź to skok był natychmiastowy i to sporo. A teraz lepszych warunków nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek27    0

nie ma ceny i nie bedzie dopoki ruski nie zacznie brac!!!! a z tego co wiem to po odblokowaniu granic zadne auto nie przyjechalo poprawcie mnie jesli sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

zaczelismy kopac dzis lorda w CB. takiego plonu w lordzie to chybaa nie miałem jeszcze...


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

To samo jest u mnie w Denarze...... :rolleyes: Bardzo duże porosły i jest ich duzo pod krzakiem , srednio8-(12-13) bulw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

pawalec u mnie denar kielkowany w cb oddaje ok52ton, lorda cb jeszcze nie zaczalem ale bedzie podobnie

a u sasiada lord kielkowany cb ok 55ton

hmm wydaje mi sie ze to skutki przymrozkow :D

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Saszeta bardzo ładny ziemniak B) ;) :unsure: :rolleyes: osobiście na wiosne też zamieszczam ziemniaka w ogłoszeniach ale tylko sadzeniak.Bardzo dobra forma sprzedaży , odpowiedni opis i jest OK.Tej wiosny nie nadążyłem rozwozić sadzeniaka jak zamieściłem w pewnej gazecie........jednak ogłoszenia robią swoje a jeszcze jak jest faktura zakupu dobrego ziemniaka , i jest w odpowiedniej klasie ,to taki ziemniak ma ogromny popyt.

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

cały czas sprzedajesz powyżej 7zł?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

od tygodnia jest już po 6. Po 7 to pojedyncze worki. Ale teraz konkurencja zaczyna częściej 7 wołać po tych deszczach

Edytowano przez saszeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
nie ma ceny i nie bedzie dopoki ruski nie zacznie brac!!!!

Mylisz się, biorą ;) tylko w ilościach "ciężarowych" i trzeba samemu załadować na izotermę lub chłodnię ;)

Byłem ostatnio

Braciak cioteczny ostatnio kupować "pod Wawelem" po 25 gr :blink: szał, głupota ludzka nie zna granic :unsure:

U nas od 40 w górę

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

jak masz za duzo kupcow to podeslij ich do centrum kraju,u nas w domu 20gr to maks

 

u mnie tez ruscy sie pokazuja ale tolka balszoje (+70mm) :blink:


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj