pati

Sony Ericsson K550i

Polecane posty

pati    12

Kto jest posiadaczem wyżej wymienionego telefonu. Jak oceniacie fotki robione tym telefonem, spodobał mi się i chyba zdradzę Nokie, :P bo to co prezentują nowe Nokie swoimi aparatami to żal.pl :) Ma ktoś do pokazania przykładowe foty jakie nim wychodzą.

 

Jak oceniacie ten telefon i ile najwięcej może być wart. Dla mnie duży plus, że ma lampę błyskową. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

powiem Ci tak , nie posiadam osobiście tego fona ale ma go dużo moich kolegów. Zdjęcia robi można powiedzieć dobrze bo w końcu 2 mega pixele

ten aparat jest porównywalny do SE K750i a miałem ten telefon . K550i robi szybciej zdjęcia bo nowszy aparat. w k550i jest aparat cyber shot a on wydaje mi się jest w czołówce aparatów w komórkach


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Kumpel z ławki ma taki model i powiem ze jest niczego sobie:D Foty robi bardzo dobre jak na 2 MPX ale przy dobrym swietle. Za to jak zdejmie sie tą czarną pokrywke co jest głosnik to niezle łupie :P Lepiej kup K770i moze wyglad troche lipny ale aparacik lepszy bo 3,2 MPX. Tym telefonem sa robione zdjęcia w mojej galerii


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Telefon robi ok fotki o ile działa aparat bo mojemu koledze nie włącza sie oddawał do naprawy ale zaraz znowu się popsuł a zdięcia a z takiego aparatu są np w mojej galerii te z datą w lewym dolnym rogu


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

oprócz tego telefo można w łatwy sposób za pomocą komputera, kabla i odpowiedniego programu dowolnie modernizować. Np poprzez wgranie nowych sterowników dźwięku, zmiany softu na ten z w610i i wtedy mamy juz obsługę Flash Menu i fajnie to wygląda oraz szereg innych modyfikacji :P Filmiki z tego jak to wyglada mozesz zobaczyc na youtube wystarczy wpisac k550i@w610i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Hmmm nie mam za dobrego zdania co do SE, mój brat ma też ma SE z aparatem 3.2 to fotki wyglądały gorzej niż jak miałem Nokie 5310. Wracając do k550i to kumpel ma taki telefon i nie wiem czy on ma taką wadliwą wersję czy takie one są ale co chwila mu się psuje. Jak do fotek to brałbym N95 :P patrz jakie foty można nim strzelić http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/12430...08_252_3916.jpg


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

mój brat miał nokie N73 i zdjęcia do du*y były


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja teraz fotki robię Lg Ku 990i z aparatem 5mpx i mam też aparat Nikon również 5mpx i jakosć zdięć jest nie porównywalna oczywiśćie cyfrówka robi dużo dużo lepsze fotki


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Jestem w posiadaniu k550i. Nawet spoko telefon, kartę 1GB targa ale ten aparat.... Wcześniej miałem k510i z aparatem 1.3mpx to zdecydowanie lepsze foty robił niz ten :P

 

Foty z k550i z aparatem 2mpx:

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330M-image143559.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Pronar-1025A-image143543.html

 

Foty z k510i z aparatem 1.3mpx:

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-image52622.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Pronar-82SA-image56112.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Brona-talerzo...image86958.html

 

 

Przeważnie cyfrówka idzie w dłoń ale są takie sytuacje ze kom sie wyciąga z kieszeni i robi :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

powiem tak miałem wieeeeele telefonów i głównie była to nokia... n95 miałem i nie polece dlatego że jest wolna itp.... zdjęć też super nie robi... przesiadałem się nie dawno okazyjnie na K850i dałem za niego 350zł więc co by nie brać za taką kasę i jak na razie go nie zmienie bo raz że super gra na słuchawkach jak i na głośniku ma w ciul funkcji no i aparacik świetny znacznie lepszy niż ten w n95... przykładowe foto... http://www.agrofoto.pl/forum/Sipa-zgarniaj...mage142404.html http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330-J...mage143224.html i te zdjęcia były robione z baaardzo brudnym obiektywem robione :P ... Jeżeli dla kogoś ta jakość by nie wystrczała można wgrać odpowiednie sterowniki aparatu które jeszcze poprawią jakość ale ja się w to nie bawię :) Co do k550i to taki średni fon... wolałbym w810i niż jego... choć jest znacznie starszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
Jestem w posiadaniu k550i. Nawet spoko telefon, kartę 1GB targa ale ten aparat.... Wcześniej miałem k510i z aparatem 1.3mpx to zdecydowanie lepsze foty robił niz ten :P

 

Foty z k550i z aparatem 2mpx:

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330M-image143559.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Pronar-1025A-image143543.html

 

Foty z k510i z aparatem 1.3mpx:

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-image52622.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Pronar-82SA-image56112.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Brona-talerzo...image86958.html

 

 

Przeważnie cyfrówka idzie w dłoń ale są takie sytuacje ze kom sie wyciąga z kieszeni i robi :P

 

Jakos ten K550 słabe fotki Ci robi przejzyj sobie moja galeriie wszystkie starsze fotki sa z K550 moze niektóre sa gorsze ale wiekszosc tragiczna moim zdaniem nie jest jak na 2mpx. Nowe fotki sa z Nokii 6500s 3.2mpx moze troche lepsze ale czy bardzo to sami ocencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja mam k550i i telefonik nawet nawet, zdjęcia robił w miare łądne, pare przykładów

zdjecie 1

zdjecie 2

zdjecie 3

 

Ale do chwili, z połowie zimy zaczął robić rozmazane takie jakby za mgłą zdjęcia, tak jakby w ogóle ostrosci nie łapał, i niestety poszędł na gwarancję, ciekawe czy to zrobią :D

Przykłady :

zdjecie 1

zdjecie 2

zdjecie 3

zdjecie 4

zdjecie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemcioo    0
mój brat miał nokie N73 i zdjęcia do du*y były

 

 

 

Ja mam nokie n73 i nie wymienie jej na zaden inny tel. A fotki sa bardzo ladne moze mial ustawiona jakosc zdjecia na najnizsza. Bo na najwiekszy jest ok w końcu 3.2 mpx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245
Kto jest posiadaczem wyżej wymienionego telefonu. Jak oceniacie fotki robione tym telefonem, spodobał mi się i chyba zdradzę Nokie, :) bo to co prezentują nowe Nokie swoimi aparatami to żal.pl :D Ma ktoś do pokazania przykładowe foty jakie nim wychodzą.

 

Jak oceniacie ten telefon i ile najwięcej może być wart. Dla mnie duży plus, że ma lampę błyskową. :)

 

 

zobacz sobie moje fotki wszystkie robione SE K-550i moim zdaniem ładnie wychodza pozdrawiam :)


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

no ja na fotki nie narzekam takze polecam :) no i popieram ten post pozdrawiam :D

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Jestem posiadaczem SE K550i i powiem że różnie te zdjecia wychodzą jedne wyjda super a drugie od razu trzeba kasowac bo sa do niczego.Najlepsze wychodzą zdjecia wg z blizszej odległosci robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Mój kolega ma k550i ale taki jest obdziedziały że szok. Wymieniał już w nim tą taśmę od klawiatury czy jakoś tak, złącza ładowania i usb, teraz wyświetlacz ma rozwalony bo migają mu takie paski, plastikowa obudowa jest już połamana ale z głośnością grania to jest nawet nawet bo porównywaliśmy jego soniaka z moją nokią 6500slide i nie jest jeszcze tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

ja tam nie mam z nim żadnych problemów mam go dwa lata i jest gitara :D zbytnio a nawet wcale go nie szanije jak to na gospodarstwie gdzie jestem tam fotkę szczelem i git :) pozdr.


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Dzięki za opinie, ale kupiłam już telefon. Wybór padł na SE K800i. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Blazej_fotograf_lodzkie
      Hej!
      To mój pierwszy temat na forum więc zacznę od krótkiego wprowadzenia.
      Jestem Błażej, jestem fotografem ślubnym i rodzinnym (reportaże, naturalne sesje domowe, studio, plenery, eventy).
      Pochodzę ze wsi pod Łowiczem i mamy tam kawałek ziemi. Jako że nikt z rodzeństwa nie garnie się do pracy w polu (około 5ha czyli takie nic), a i rodzice powoli zaczynają odczuwać wiek zastanawiałem się ostatnio nad adaptacją gospodarstwa na cele fotograficzne.
      O co chodzi?
      Pewnie kojarzycie takie zjawisko jak "rzepiary"  ( dla niewtajemniczonych - tępe dzidy które robią sobie zdjęcia w rzepaku). I o ile zdjęcia w rzepaku wychodzą super, to słowo ma negatywny wydźwięk ze względu na brak poszanowania dla roślin. Wiem że dla wielu rolników to duży problem.
      To samo się ma z innymi roślinami które kwitną/wyglądają najlepiej w odpowiednich porach. Jabłonie i wiśnie, lawenda, słoneczniki, bez, zboża, trawa ozdobna. 
      I tak jak człowiek powinien działać w zgodzie z naturą, tak ja chciałbym stworzyć coś takiego jak pola fotograficzne, czyli miejsce na różnorodne, naturalne plenery, gdzie uprawy nie będą niszczone, bo będą przeznaczone na sesje.
      O ile istnieją pola lawendy dostępne do fotografowania, czy jakieś inne mono uprawy - tutaj chciałbym postawić na różnorodność. 
      Jestem na etapie gdzie przegadałem pomysł, i na następny rok planuje pole słoneczników  około 15x20m (raczej ciętych ze względu na dużą ilość sesji dziecięcych i rodzinnych), dodatkowo pewnie będę korzystał też ze zboża które zasieje mój tata. Jest to rozwiązanie które nie wygeneruje dużych kosztów i nie pochłonie wiele czasu.
      O co proszę
      Podejrzewam, że część z Was ma wśród znajomych fotografów którzym chętnie udostępnia swoje pola, ja chciałbym zapytać Was o sens takiego pomysłu.
      Proszę o waszą opinię na temat pomysłu, o problemy jakie mogą mi stanąć na drodze, o podpowiedzi i ewentualne luki w planie.
       
      Jeśli ktoś z łódzkiego chciałby mnie zaprosić na swoje pole, opowiedzieć trochę o uprawie słonecznika, lub macie jakaś ciekawą uprawę - chętnie przyjmę zaproszenie i zrobię wam zdjęcia. Na wiosnę będę szukał sadu jabłoniowego z w miarę starym drzewostanem (chodzi o to aby drzewa były dość rozłożyste)
       
      Z góry dzięki!
      (załączam zdjęcie z sesji w przenicy)
       
       
       

    • Przez oki39
      Skoro forum o fotach to i trzeba jakis poradnik zrobic.
      Piszcie swoje uwagi jak robic foty i wasze wlasne sprawdzone pomysly.
       
      Wiedz ja zaczne.
      1. Odpowiednia jasnosc foty
      2. Odpowiednia barwa kolorow czyli kolory jaskrawe, matowe itd.
      3. Fotografowany przedmiot. Jasli robimy fote powiedzmy na tapete to nie moze byc uciety jeden bok maszyny. Najlepiej jest jesli dana zecz znajduje sie cetralnie w srodku foty. Jesli maszyna ma byc uciete to dobrze bedzie jesli untiemy ja z obu stron mniej wiecej tyle samo.
      4. Tlo czyli wszystko przed i za fotografowanym przedmiotem. Osobiscie nie lubie gdy na focie znajduja sie krzaki, miedze, rowy itd. oszpeca fote. Zabudowania tak samo, nie na tle kazdego garazu da rade zrobic fote.
      5. Odpowiednie ustawienie maszyny. Np dzrzwi albo obydwie strony otwarte albo obydwie zamkniete.
      6.Ważne jest też światło. Słońce nie może wpadać bezpośrednio w kadr ani nie powinno się odbijać aby nie zmieniały ISO w aparatach cyfrowych. @quercus
       
      Narazie to tyle. Czekam na instrukcje innych. Piszcie w pkt. to bede edytowal pierwszy post i zrobi sie instrukcje z udzialem wszystkich. :huh:
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Szukam gopsodarstwa w którym bym mógł ponagrywać filmy pod muzykę. Woj. Dolnośląskie 
    • Przez robertbara
      Witam!
      Mam do przedyskutowania z Wami bardzo interesujący temat. Otóż jak jest dokładnie z prawami autorskimi do własnych zdjęć.
       
      Piszę ten temat z kilku powodów:
      1. Gazeta "Chłopska droga" w numerze 7 na stronie 5 zamieściła moje zdjęcie ciągnika JD z logo AF bez mojej zgody (oczywiście nawet mnie nie zapytali). :angry: :angry: :angry:
      2. Gazeta "Murator" przysłała mi do podpisania umowę o prawa autorskie do moich zdjęć (wcześniej do mnie dzwonili) za kwotę 50zł/zdjęcie. Czy potem już nic nie będę mógł z nimi robić, jak to właściwie jest?
      3. Podobnie działa konkurs RPT, gdzie po nadesłaniu fotki przechodzą na prawa autorskie redakcji.
       
      Pozdrawiam!

    • Przez Nismo
      Witam,na pewno każdy to interesuje się rolnictwem nie raz oglądał na YouTube filmy o rolnictwie kręcone przez ludzi z pasją.Jakich  youtuberów lubicie oglądać?kogo subskrybujecie?na kogo filmy czekacie z niecierpliwością?
      Może zacznę od swojej osoby, bardzo lubię oglądać filmy: Pikus2182 i Vendt936 
       
      Temat ciekawy więc może warto wdrążyć go bardziej
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj