Zaloguj się, aby obserwować  
brzozak2

co to za maszyna??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brzozak2    241

co to jest za maszyna, jak wyglada jej praca, jakie ma zalety, i jak wyglada porownanie z plugiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9

Łopata mechaniczna???

To chyba włoski wynalazek do zastosowań raczej w ogrodnictwie...


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

tak to raczej łopata mechaniczna była kiedyś taka w bednarach :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

wpisz w google szpadel mechaniczny tam sa wszystkie dane moga pracowac na glebokosci od 20 do 50 cm np szerokosc 170 cm glebokosc 30 cm zapotrzebowanie mocy 60 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jop troche popatrzylem i nawet ciekawe gdyby nie wydajnosc :rolleyes: , ma jedna podstawowa zalete nad plugiem ze pozostawia pole proste jak na stole

mylace jest troche na tym zdjeciu to ze gosc uprawia tak duzym ciagnikiem i dosyc duza powierzchnie, nie wyobrazam sobie robic tym 2 ha :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

czemu nie wyobrazasz sobie robic tym 2 ha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

A to nie jest czasmai cos podobnego do rototilera? jest peiwen producent takiego czegos tylko neiwiem czy to to samo takie niebiskie te masyzny i fajnie to robi kruszy nawet kamienie. No ale predkosc jest minimalna


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Podobne jest to do szpadla mechanicznego. Widziałem 2 lata temu w bednarach. Po przejechaniu pole jest bardzo miętkę ale czas zrobienia ha jest bardzo duży. Żartowałem z kumplem że jak by miał tym zrobić 50 ha to zanim bym skończył to na początku by już zielsko zarosło.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

KAŁ na MAXA!!! ( tak jak landini Legend)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja na to spojrzalem pod wzgledem wyrownania powierzchni pola, no i przyznaj ze po takim przejezdzie ladnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

szpadel mechaniczny włoskich producentów Celi i Sylwetici  mogą procować do 60 cm  głębokości  i o szerokości od 0,80-4,50 m potrzebna moc od 20 km do 350 km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj