kot251

Agregat uprawowo siewny do ursusa C-360

Polecane posty

andrzej2110    535

12 tys netto za 1,8m?? drogo coś..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

Brona aktywna Akpil 1,8 m cena brutto 26000 zł z walem rurowym i belką wyrównującą.

Brona wirnikowa Howard kongskilde 2,5 m cena brutto 23700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot251    0

Rocznik dobry, hydropak, wał packer czego więcej chcieć? I widać że sprzęcik w stanie BDB szkoda że już sprzedany...Było to do tej pory najlepsze ogłoszenie jakie znalazłem. Teraz mam nowy dylemat kolega mnie namawia do wnioskowania na modernizację gospodarstw o nowy ciągnik- i całkiem poważnie się nad tym zastanawiam... W grę wchodziły New Holland TD 5010 i T 4020 a pozostał 4020 teraz tylko do dealera i składać kwity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Pociągnie to nawet 2,5m tylko po 2-3 latach wychodzą tego skutki,

połamana obudowa podnośnika,powyrywane śruby ramion,zajechana pompa,uszkodzony rozdzielacz itp.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

A między agregatem uprawowo siewnym a zwykłą uprawą (Kultywator a potem siewnik) jest jakaś różnica w plonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ursus c-360 ma szansę poradzić sobie z agregatem złożonym z jakiejś lżejszej brony wirnikowej 2,5 m i poznaniaka? Ile mogłaby ważyć taka brona? Ziemie to IV klasa, glina, bez górek. Czy ewentualnie znacie jakieś brony 2,5 m odpowiednie do 60tki? Za wszystkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

brona wirnikowa 2.5m do 60-tki ? Nie ma szans. Jakaś wahadłówka to tak, ale bez siewnika. O zestawie z siewnikiem raczej zapomnij a i o bronie wirowej też możesz pomarzyć. Widziałem co taka brona może zrobić z traktorem. Zetor 8011 miał strasznie ciężko w 3m, to gdzie 60-tka do 2.5m, jak to odpowiedni agregat do tego Zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

Witam zastanawiam sie nad agregatem do 60tki

 

 

zastanawiam sie tylko czy ktos kogoś zna albo sam ma podobny zestaw co na filmie i jak sprawuje sie ciągnik bo na filmikach wszyscy pokazuja tylko super przejazdy a nikt nie mówi o eksploatacji, awariach i czy po zasianiu 10ha jesienia powiedzmy pompa nie siada albo silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Daj sobie spokój z takimi wynalazkami chyba że masz piach lub inną lekką glebę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Adrian zajrzyj do mojej galerii tam jest co może cię zainteresuje.

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj