Zaloguj się, aby obserwować  
kuczjan

Zestaw naprawczy GMP

Polecane posty

kuczjan    0

witam fachowiec remontuje mi silnik w bizonie ja kupuję części on zakłada

mam problem z zestawem naprawczym tuleja tłok. Są tak różne ceny że nie wiem

który wybrać GMP jest w przyzwoitej cenie ale nie wiem co to za wyrób

czy to przypadkiem nie chińszczyzna pan który zakłada mówi że jemu

to wszystko jedno co założy jak możecie to doradcie

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

Od GMP trzymaj się z daleka to jest szajc prawdopodobnie z Indi lub Chin jak 1 sezon wytrzyma to góra. Jak już robisz remont to kupuj krotoszyńskie Mahle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83
:):P :P Ja swego ferdka na GMP składałem, ale żal. Chodzi 3 rok bez zarzutów ,ale ciekawe ile jeszcze pociągnie. Wiadomo ,że ciągnik to nie kombajn, kombajn w żniwa gorzej po garach dostaje :P

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

sorki, że troszkę nie w temacie - odnośnie Krotoszyna - znajomy kupił tłoki stamtąd i pisze na nich Andoria Krotoszyn - co to jest za wyrób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojciechTyc    0

Witam

Jestem osobą, która pracuje w firmie produkującej zestawy naprawcze GMP.

Widzę, że różne opinie są na temat naszych produktów na tym forum.

Opisze w kilku słowach może nasze zestawy naprawcze, które nie są cytuje: "z chin, z indii".

Zestawy GMP są ściśle według najwyższych standartów częściami silnikowymu produkowanymi na pierwszy montaż i nie tylko.

Jesteśmy ich producentem od wielu lat, pracujemy nad ich jakością, udoskonalamy oraz testujemy w wielu silnikach.

Nasi klieńci są zadowoleni z zestwów oraz z pomocy jaką oferujemy w razie ewentualnej reklamacji. Każdy produkt objęty jest gwaracją.

Wymiane gwarantujemy natychmiast po ocenie przez naszego eksperta, że produkt był zamontowany prawidłowo i przyczyną awarii jaka zaistniała nie jest jego złe zamontowanie.

 

Proszę wypowiedzi typu cytuje "szajc" co kolwiek to znaczy uzasadnić a my na pewno postaramy sie pomóc.

 

 

W razie pytań proszę kontaktować sie z naszą infolinią xxx bądź mailowo: xxx

Reklama!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj