Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marek3080    4

Witam wszystkich na forum z tego miejsca.

Chciałbym dowiedzieć się gdzie poza sklepem korbanka (3200 kosztuje ;) ) możnaby dostać chłodnicę do MF 3080? Jeśli macie jakieś sklepy z częściami najlepiej specjalizujące się w MF byłbym wdzięczny za podanie ich adrsu. Dziękuję za wszelkie sugestie

Wiadomość z agroFakt.pl

zdruj77    1

myślałem o hurtowni w Cieszkowie okolice ostrowa wlkp ale to zbyt daleko i nie wiem czy prowadzi MF

marek3080    4
Zobacz w "grene" ale znając życie będzie pewnie nie wiele tańsza niż u Korbanków."IKH" na pewno ma ;).

Zrobiłem rozpoznanie i zdecydowałem się na włożenie nowego rdzenia do tej chłodnicy. Firma nazywa się garczyński chłodnice w bydgoszczy.

Zna ten temat ma taki rdzeń i koszt tego to 1250 zł. 1000 rdzeń i 200-250 robota.

W poniedziałek oddaję we wtorek ma być odbiór. Zdam relację jak wszystko się załatwiło.

Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie.

marek3080    4
Zrobiłem rozpoznanie i zdecydowałem się na włożenie nowego rdzenia do tej chłodnicy. Firma nazywa się garczyński chłodnice w bydgoszczy.

Zna ten temat ma taki rdzeń i koszt tego to 1250 zł. 1000 rdzeń i 200-250 robota.

W poniedziałek oddaję we wtorek ma być odbiór. Zdam relację jak wszystko się załatwiło.

Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie.

Wszystko poszło sprawnie. Narazie wszystko jest w porządku. Cena 1250 w stosunku do 3200 u korbanków jest przystępna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować