yacenty

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Polecane posty

qazi    61

kilka było pierwsze 55 miały zegary jak w 4011 "bąk" jako filtr oleju, przednia oś, obciążniki, moc 55 miała 45km a 60 -52km siedzenie(nowsza technologia :P ) i jeszcze pewnie kilka

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Filtr mam ja w c360 zegary tez obciąznikow nie mam [pgr sie kłania] Zastanawial mnie zawsze fakt mocy, poniewaz jak remontujmy częsci są od c360 tak więc skąd te dodatkowe 7km mocy? wieksza dawka na pompie?

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@ wojtas

Masz może jakieś namiary na tą firmę co produkuje te tury po 8 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Filtr mam ja w c360 zegary tez obciąznikow nie mam [pgr sie kłania] Zastanawial mnie zawsze fakt mocy, poniewaz jak remontujmy częsci są od c360 tak więc skąd te dodatkowe 7km mocy? wieksza dawka na pompie?

jest trochę rozrząd zmieniony i normy pomiaru. 55 ma 45km przy 2000obr/min a 60 52 km przy 2200obr/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

muj wujek ma tur w c-360 i już 16lat codziennie łąduje nim po 3łych węgla i 3łychy miału.A pompe zmienił po 6latach eksplataci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Coś ok. 250-270zł.

Kupisz go w niemalkażdej składnicy maszyn i części rolniczych :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1

Szukałem już na forum, ale znalazłem tylko kilka wzmianek na ten temat.

Otóż mam zamiar zakupić nawóz w dużych workach po 500 kg i zastanawiam się czy dam rade je rozładować i ładować tym turem?? próbował już ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

powinien dać rade bo cięższe bele sie nosi tylko musisz mieć dobrą pompe i rozdzielasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ten tur ma chyba 400kg udźwigu ale może i by załadował jak by dobrze dociążył tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzyn11    0

Ja C-330 ładowałem w tym roku na rozsiewacz amazone tylko za nisko podnosi tur. :D ,to C-360 będzie śmigała z big bagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2
bez problemu tylko sobie lepiej tył odciarz bo morzesz na 3 kołach jezdzić

 

Tył ma ODCIĄRZYC bo bedzie na 3 KOŁACH JEŹDZIŁ ???

Nic nie rozumiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1

regeneracja starego rozdzielacza kosztuje w zakładzie w Pniewach 260 złoty brutto. Nowe są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja mam tura przy c-330 i podnoszę nim big-bagi o pojemności 1000kg zapełniono tak gdzies 3/4 pszenica jest tal około 700-800 kg podnosi bez problemów a pompa była jeszcze kupiona dwa lata temu jak tura nie było kosztowała chyba wtedy jakieś 350 zł jest podobno wzmacniana nie mam z nią problemów bo jeżdżę z agregatem uprawowym 3 metry i wazy około 400 - 450 kg troch przód podrywa ale daje rade :):D


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prymus    0

Chciałbym przerobić pompę do tura w C-360. Proszę o pomoc. Chcę zwiększyć udzwig tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ale w jakim sensie przerobić ??? Daj troche więcej informacji.

gdzies bylo to juz pisane na forum hehe :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj