yacenty

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Polecane posty

Ursusc385    1565

Ja mam udzwig w swoim 850kg. Pompe miałem orginalną, ale siadła (miała juz swoje lata) Dzisiaj mechanik będzie wstawiał mi pompe od zetora 33 l/min i zobaczymy jak to będzie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

powiem wam ze dzisiaj widziałem fajny ładowacz na 60 tke w firmie moskit i wydał mi się całkiem solidny napewno podnosi wyżej niż tur 3 i udźwig no napewno ponad tonę :D facet miał to załżone do 4011 i powiem wam ze pompa no nie było żle ale też nie było super ale co do ładowacza to według mnie fajna maszyna :) Cena około 8 tys tylko nie wiem z jakim wyposażeniem itd bo ja zamawiałem u nich tura na Mtz a w ta 4011 wszedłem z racji ze miała wspomaganie i chciałem się przejchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

ja mam tura do zwykłej c360 i teraz jak bym wiedział to bym za zadne pieniądze tego czegos nie załozył troche ciezszy balot i nie daje rady ukrecilismy w tym roku 170 bel kiszonki i zadna z nich nie byla nim podana lecz do obornika jeszcze jak z krokodylem to jest super i nie zakladaj bo to tylko 11 tyś w błoto hyba ze tur z HYDROMETALU ale on z chwytakiem krokodylem i lycha kosztuje koło 15500 tyś i trzeba odrazu zakładac wspomaganie bo jest wysuniety na maxa do przodu wiec nie polecam tego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Haha ja sie nie znasz to po co sie odzywasz ??? Najpierw zrób remont tej c-360 a nie głupoty wypisujesz !!! Tur 3b jest maksymalnie do przodu wysunięty ? chyba cię głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

nie tur 3b tylko tur z hydro metalu tur 3b jest obsadzony za tlumikem w strone kabiny a te przed tlukikiem gdzies na przeciwko pompy wtryskowej a co do remontu to jest wstawiona nowa wzamcniana pompa i markowy olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A czy ktoś musi kupować z HYDROMETALU ??

Co ci z nowej pompy jak może być rozdzielacz walnięty lub za małe ciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

rozdzielacz jest nowy a cisnienie dobre bo sprawdzalem a tur z hydrometalu to tylko propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

No to niby jakie miałeś ciśnienie po tym sprawdzeniu ???

Pisz prawde a nie że se napiszesz jakie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

12MPa i na tuze 12MPa i pisze prawde anie to co nie którzy ze tur c360 podnosi niewiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

no to jakie ty masz cisnienie podaj w MPa i jak to zrobiles ze masz wieksze

 

lae my nieraz robimy takie bele ze tyl ma takim krótkimj paleciaku mie daje rady kosimy rano a wieczorem zbieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

18Mpa na małych obrotach, robił mi to mechanik, we wszystkich ciągnikach tak mam porobione B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Jego sie pytaj B) Wiem że najpierw sciągał pokrywe, sprawdzał ciśnienie jakie daje pompa, a później ustawiał chyba na górze B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

witam :lol: koledzy zamierzam samemu zrobić tura do c-360 ( tylko nie mówcie ze sie nie opłaca bo tłoki mam blache mam za grosze potne u siebie w zakładzie a w innym wygne tak jak trzeba) tylko przydałby się rysunek z wymiarami moze ma ktoś?? :)byłbym wdzieczny jakby ktos mi taki rysunek przesłał :)w necie nic nie moge znależc :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

chodzi mi o najzwyklejszy jedno sekcyjny  ;[ druga sekcje rzecz jasna sam zrobie pod wymiar siłownika  :)albo  bo ty @dodi masz 3B a on jest chyba krótszy hmmm jesli bys mógł to podaj wymiary tego 3B przydały by się wymiary na rysunku  ;)

 

tak spogladam tu i tam i wczesniej czegoś nie zauwazyłem, kabine w 60 mamy przyjręcona na łoczeniu silnika ze skrzynia wiec wymiary od 3B bardziej by mi pasowały głownie chodzi tylko o tą górną rame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Ja mam komletne projekty, sam wysiegnik, podniesiony, opuszczony, samopoziom, slupki szybkomocujace (tur 4_ 6) wiec musialbym poszukać na komuterze..

200 post ;-)


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

koledzy zakładał ktos tura do kabiny naglaka nieprzystosowanej fabrycznie do tura?

Dużo trzeba przerabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz hydraulicznego to nie ma większego problemu;)

mowie o tej kabinie;

http://www.agrofoto....30-ursus-c-360/

 

i tura na linkę ja mam niestety...z tą ramą co nie zmniejsza prześwitu- i tu był problem z linką- ale można przerobić- wajchę na ramie tura zrobić a zwalniać ja przez linkę od osobówki od ręcznego- np od poloneza od ręcznego- razem z wajchą:P

 

sam uchwyt- to tylko do tego uchwytu od tura musisz dospawać te przednie uchwyty od kabiny- trochę problem jest z bańką od powietrza ale tez sobie dasz rade :) generalnie wszystko pasi;)

 

 

i nawet sie fota pojawila miedzy czasie;P tylko to jest 3p- u mnie wydaje mi sie ze te slupki od tura byly blizej kabiny;)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/259511-ursus-c-360-3p/

Edytowano przez UrsusByczaSila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj