yacenty

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Polecane posty

kubamako66    552

@kubamako66. Tego właśnie tura jade jutro oglądać być może :-)

to zrób jakieś jego zdjęcia i dodaj bo też mnie on interesuje bo chce kupić 3 sekcyjny na euro ramce a on fajnie wygląda i fajną ma euro ramce jak mx lub quicke i jestem ciekaw jak to firma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki894    0

powiem tak ten tur spełnił by moje oczekiwania ładny, dopracowany. podstawa sprawa smarowniki , tylko przydały by mu się siłowniki dwustronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    552

Siłowniki dwustronnego działania pewnie są za dopłatą a jak to firmy spaw-met to jest dobry tur bo ta firma robi bardzo dobre tury i masywne a nie jakieś na odwal i byle co aby sprzedać trza będzie zadzwonić się o wszystko dokładnie wypytać bo jestem nim zainteresowany tylko ciekawe czy robią też odciągi do zwolnic na mocowaniu tura do ciągnika bo jak tak to tur najlepszy na rynku w tej cenie i w tym wykonaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1242    29

Tak jak właśnie mówisz silowniki dwustronne są za dopłatą koszt 1200zl a o odciagach to nic nie wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Witam wszystkich posiadam tura 3 sekcyjnego firmy art-tur w ursusie c360 i jestem średnio zadowolony z wykonania tego tura. Mianowicie chodzi o wykończenie i dokładność w wykonaniu. Mój tur przyjechał z krzywą euro ranką jeśli można to nazwać euro ramka:( po drugie tur bez smarowników, po trzecie wszystkie elementy cięcie zwykłym palnikiem wyglądające średnio, po czwarte jakość spawów "jak by go spawali uczniowie". Jutro postaram się dodać wam foty poglądowe. Szczerze to nie polecam.

 

Ten tur nie ma euro ramki Tylko ramke SMS


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mogę podłączyć powrót w turze 3 sekcyjnym pod wyjście hydrauliczne z tyłu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To napisz czemu nie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Bo powrót  masz podłączyć pod  wolny  spływ  , z  gniazda  spływ  jest  tylko jesli odpowiednio ustawisz  dźwignie  sterującą 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mogę podłączyć do wlewu oleju do skrzyni czy do podnośnika  gdzie rurka do wywrotu wychodzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Do  rurki  od  wywrotu  to tak samo jak  byś podłączył pod  gniazdo  ,  do  korka  wlewu najlepiej 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki894    0

Ten tur nie ma euro ramki Tylko ramke SMS

 

z tego co miała być to euro ramka a nie sms. Po drugie miałem łózkę od kolegi na ramkę sms i nie pasuje!!!!

chciał bym ci kolego powiedzieć że mierzyłem moją euro ramkę to nie odpowiada a ni euro ramce ani ramce sms!!

 

Wejdź sobie na ta stronkę i poczytaj zamiast głupoty piszesz

http://olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-tur-4-euro-ramka-3-sekcje-900kg-CID757-IDdfh0t.html#6976c03843;promoted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

 Producenci tego ładowacza najwyraźniej znają się na euro ramce jak kot na kwaśnym mleku

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki894    0

 Producenci tego ładowacza najwyraźniej znają się na euro ramce jak kot na kwaśnym mleku

 

 

też jestem tego zdania dla tego uważajcie na tą firmę. Mi nic innego nie pozostaje jak pociąć tą co mam i robić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikK-    0

Witam. Mam problem otóż posiadam ursus c360 i z turem a teraz do rzeczy. Podnosi bale wszystko pięknie ładnie tylko nie ma siły postawic bela w pion gdy lezy. Jest nowa pompa, rozdzielacz również. Ma problem np. z belami ponad 400kg. Licze na pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt3p    0

U mnie w bizonie było podobnie , pompa nowa a hydraulika tak samo słaba okazało się że trzeba było tylko zawór podkręcić troszkę, myślę że u ciebie jest to samo, to może być zawór bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

RolnikK jakiego masz tura? Wolmet? Jak tak to na pewno siłownik od łyżki u kuzyna to samo było, jest po prostu za mały, za mała objętość na wciąganiu. Wymienił na siłownik tej samej średnicy tylko tłoczysko cieńsze i śmiga bez problemu. U mnie mam 65x32 siłownik i 700 kilo bez problemu stawia.  

Edytowano przez Milosz27

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darus2    0

Też ma ten sam problem z nowym turem tzn jak nabiorę pełną szuflę (160cm) piachu to nie da rady jej zamknąć, a do góry podnosi bez problemowo. Siłowniki euroramki tłok 50mm, tłoczysko 40mm, skok 500mm. Tłoczyska montowane poprzez półksiężyce i wstawki do ramki. Ciśnienie 140 bar to wychodzi siła wciągania jednego siłownika 1 tona.

A nawet podczas zamykania pustej łyżki czuć po ciągniku że ma ciężko.  Dziwna sprawa żeby seryjnie były montowane takie słabe siłowniki hmm ...

I co teraz robić?

Edytowano przez darus2

TS100
7211, C360, C360 3p
Bizon Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

To może nie że siłowniki słabe tylko ich wymiary bezmyślnie dobrane. Jak zewnątrz ma 50mm a tłoczysko 40mm to bardzo mało pozostaje ok 6-7mm powierzchni po okręgu która ma za zadanie wciągnięcie siłownika także no będzie stawiać opór tym bardziej jak jest gęsty olej o braku siły nie wspomnę. Po prostu błąd fabryczny ale po co go usuwać... Jedynie co pozostaje to wymiana siłownika na np. tłok 50 tłoczysko 32 lub 28 albo wymień samo tłoczysko na cieńsze w tych siłownikach co masz i będzie ogromna różnica. U mnie mam ciśnienie ok 175bar to nawet jak nie mogę podnieść to łyżka bez problemu się zamknie  a mam siłownik 65x32 pojedynczy. 


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam zakupiłem tura z wolmetu 3 sekcyjnego mam w swoim c4011 miekki przód i czy warto to zakładać i czy w ogole to bedzie pasować ? czy lepiej założyć płaski przód od c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebsoN    23

na miekkim to zaraz sie wszystko powyrabia I bedą luzy ze po calej drodze bedzie prowadzac..


"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

zależy jak dużo i jak często będziesz tym turem robił. bo jak ni dużo to na miękkim Da radę. a jak nie to jedź na szrot i kup dwie półosie sztywne do okrągłej belki i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

nawet nie myśl o płaskiej osi, to samo z siebie się łamie, a co dopiero przy ładowaczu

szukaj sztywnych zwrotnic, jak kolega wyżej wspomniał, z 4011, 330 czy 360 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj