yacenty

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Polecane posty

corrado    401

Ramy linka to najmniejszy problem.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rayman    2

corrado to ta linka przechodzi jakoś przez otwór w kabinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

co to za problem puścić linkę przez kabinę, przecież 360 nie jest taka szczelna i można rękę włożyć w niektórych miejscach


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam zakupić tura 2B wol meta do C-360. Pytanie jest następujące: czy przy zamontowaniu tura konieczny jest również montaż wspomagania i zmiana przednich kół na balonowe, czy na oryginalnej konfiguracji również w miarę da się jeździć?
Głównym zadaniem ciągnika będzie załadunek balotów i obornika na polu.
Pozdrawiam i z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Kuzyn ma na 60 to najpierw nie mieli wspomagania ale założyli bo z ładunkiem cieżko było ukręcić na polu czy wokół gospodarstwa. Koła maja standardowe ale wiadomo 60 na nich i bez tura sie topi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez wspomagania da rade ... :) ale wiadomo wygodniej sie pracuje ze wspomaganiem no I szybciej. co do kol to zmienialbym na balonowki bez zastanowienia. w polu bedziedsz mial problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

wszystko zależy od warunków no i godzin pracy

jeśli masz 16 na przodzie w kiepskim stanie to zmieniaj na 7.50, koszt znacznie mniejszy niż 15.3 a i nie będzie już tak szedł w ziemię


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

a wiec tak 

wspomaganie niepotrzebne jezeli masz konkretna przeciwwage na tylnym podnosniku, tak przynajniej 500-600 kg

koła zakładaj balonowe 15.3

zadne tam 6.00 ani 7.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejz78    0

Witam

Planuje założyć tura do ciągnika Mniej więcej już wiem jak ma wyglądać i co ma posiadać tylko zastanawiam się jeszcze nad siłownikami dwustronnymi do podnoszenia i opuszczania głównej ramy

Koszt to jakieś +400zł więc nie dużo ale może się w przyszłości przydać Większość turów do c330-360 ma jednostronne ale widziałem kilka dwustronnych

 

Co myślicie na temat dwustronnych siłowników? Przydadzą się na gospodarstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

jak najbardziej ,a wykorzystasz je szybciej niz myślisz ,ja w swoim mam takie i zadowolenie 100% przed chwila wzuciem zdj ,do galerii zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

tez mam 2 stronne, przydają się ciągle, z błota mozesz sie np podniesc, coś mozna docisnac, ciagnik unieść, no dosłownie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejz78    0

No to chyba już przekonaliście mnie do siłowników dwustronnych ;)

 

Mój ciągnik ma starego typu przednią oś/belkę czyli taką okrągłą Nie jest ona za słaba do tura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Uziu sama oś okrągła ponoć mocniejsza więc bez obaw tez mam taką i 1tonę tur dzwiga ,ale to nie znaczy że tak go uzytkuje to była forma testu i tyle

a podstawa jaka ? oglew czy jeszcze ta blaszana ,bo to ma znaczenie i to duże

,radek od tura czy od jakiejś innej maszyny /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Mam jednostronnego działania i wiem , że jest to porażka przy turze. Także nawet się nie zastanawiaj i bierz dwustronnego.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejz78    0
9 minut temu, Tomasz78 napisał:

 

a podstawa jaka ? oglew czy jeszcze ta blaszana ,bo to ma znaczenie i to duże

O jaką podstawę chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

to co jest przykręcone do silnika i trzyma bark na sworzniu ,pytam tylko dlatego że 3p miały płaski bark ,a jak u ciebie jest okrągły to moze być różnie

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejz78    0

Bark? Chodzi Ci o całą belkę czy tam oś?

Zaraz pójdę sprawdzić ale wydaje mi się że mam odlew Zresztą ciągnik z 68r to lipy nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejz78    0

Jeśli chodzi o ten element co jest przykręcony do silnika a w którym siedzi sworzeń przedniej belki to jest to raczej jednolity odlew Przynajmniej żadnych spawów nie zauważyłem tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj