yacenty

[Ursus C-360/3p] Ładowacz czołowy.

Polecane posty

Gość   
Gość

kupując pompe zetorowską do c-360 zwiekszysz wydatek oleju, czyli będzie podnosił tura szybciej, natomiast udżwig zwiększysz podkładając coś pod sprężynę zaworu bezpieczeństwa przy pompie. jeśli masz tura dwusekcyjnego, to na rozdzielaczu od tura też jest zawór bezpieczeństwa, który można podkręcić (u mnie trzeba było wkręcić śrubkę imbusową). ja zrobiłem wszystko powyższe i turek dźwiga aż miło, ale radzę nie podkładać aż tak dużo pod zawór przy pompie, bo u mnie po podczepieniu do sześćdziesiątki rozsiewacza mx premium już przy pierwszej próbie otworzenia zasuw wyrwało przewód z okucia przy tłoczku, więc ciśnienie było spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Pomysł z pompą od zetora jest na prawdę dobry, ale zaworów bym nie tykał, 500kg podniesiesz bez problemu a dźwiganie większych ciężarów 360 jest moim zdaniem niemądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a ja zaraz chyba bede wymienial pompe w c360 i ile nowa pompa do zetora 7211 moze kosztowac


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
Pomysł z pompą od zetora jest na prawdę dobry, ale zaworów bym nie tykał, 500kg podniesiesz bez problemu a dźwiganie większych ciężarów 360 jest moim zdaniem niemądre.

 

 

Dokładnie z biegiem czasu zaczną ci pękać felgi przedni most pewnie tez długo nie pociągnie( mi przy podnoszeniu ciężarów do 400kg szlak go trafił) a z ciebie sie zrobi na pakowany chłop jak po siłce jeśli nie będziesz miał wspomagania :P:)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Chyba ze zrobisz sobie tak jak @gazi. Wspomaganie i przednia oś od C-385. Nie wiem jak tam z felgami czy sa orginalne czy też jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Z zaworem to lepiej z daleka.. sąsiad też chciał żeby C 360 podniosła na TUR 2 szuflę wbitą w kupe żwiru - wjezdżał z barana z 3 szosowej ...i wajcha w górę .. Efekt? 2x pompe rozpołowił ;-) ;-)


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiekt    0

Jak chcesz zwiększyć udzwig to i owszem wydajniejsza pompa jest wskazana ale do tego dolóż grubsze siłowniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy do ursusa 4011 da sie zalozyc tura??Jesli tak to jakiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale jest problem kolego bo mocowanie na przod nie bedzie pasowalo:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No to bym starał omówić się kwiestię mocowań z producentem ładowaczy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja slyszalem ze sa takie tur-y tylko nie wiem gdzie kupic:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ja mam tura przy 4011 pasuje oryginalny tur 2 od c360 ale trzeba przyspawać do bloku ciągnika taką blachę z dziurami do śrub aby można było go przykręcić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A mozesz kolego przeslac mi na e-maila zdjecia jak jest zamontowany ta blache itp.???;)

 

damianborek012@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek269    0

Też mam ten problem ale jeszcze nic nie wykombinowałem. Kiedyś myślałem od ostrówka ale on ma nie wiele większe. A ze sklepu to troche kaski trzeba by było za nie zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiael7745    6

proponuje założyć od przyczepy balonówki wytrzymalsze są felgi jak i opony szersze co uniemożliwi zapadanie się w ziemi konieczne chyba będzie dotoczenie krążka i wspawanie go ponieważ nie wiem czy będzie pasował rozstaw szpilek na af jest taka 60-tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też myślę, że można by było założyć tak jak powiedział @misiael7745....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Dlaczego ma niby nie pasować wiele osób tak robi i jest dobrze? Tylko wtedy przydało by sie wspomaganie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Na AF są zdjęcia kolegi @jaro i przeróbki w zetorze -polecam zobaczyć :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj