Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mlody5674

Landini

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody5674    2

Witam wszystkich ostatnio kupiłem sobie ciągnik landini z seri globus 75, moze ktos z was miał z nim stycznosc i moze cos o nim powiedziec ?

piotrek007    0

witam od niedawna jestem posiadaczem ciagnika landini 70KM kupilem go z uzkodzony przedni napedem urwany wałek atakujacy i z tad moje pytanie gdzie takie cos mozna kupi i poszukuje opisu deski rodzieczej (kontrolek) pozdrawama

Wiadomość z agroFakt.pl

groszek    0

Wyciągnij uszkodzony wałek i daj dorobić nawet sie nie pytaj o cene orginalnego bo dorobienie w dobrym zakładzie napewno wyjdzie taniej, tylko poszukaj dobrego zakladu, popytaj troche bo w takich zakladach mogą mieć bardzo różne ceny,

piotrek007    0

model ciągnika to globus 70

mi sie ukrenicil zaraz za frezem i jak kolego ten dorobiony trzyma bo nowy to 3000 zł kosztuje

wilczek21    0

hehe to nie wiem co z nimi jest ale ja tez mam globusa. Chodzil dopuki sie sruba nie odkrecila. Za dorobienie wzieli 800zl ale jesli chodzi o jakosc to dorobili dobrze

slawek3220    593

zadzwoń pod ten numer [rawa mazowiecka ] tel. 660 733 674 oraz 604 840 922 mają tam części do tych ciągników;

wilczek21    0

na desce to wszystko dosc czytelne jest. Z turem jest ten Twoj landini ktory rok i ile dales?? Moze masz klienta na globusa z turem:)

piotrek007    0

Co oznacza włączony włacznik przedniego napedu na dwa razy i swiecaca 2 kontrolka ze strzałaka w bok ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować