pronarek

wskaznik poziomu paliwa w c-360

Polecane posty

pronarek    2

jestem ciekawy czy mozna załozyc wskaznik do paliwa bo ja mam takie szczescie ze zawsze ropy mi braknie jezeli macie jakies propozycje piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

nawet przeróbka na wiele sie niezda bo ciągnik często pracuje na przechyłach- kiedyś sam sie chciałem zabrac za to i pozostało na tym ze wizualnie patrze-drewniana miarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Mi sie tez wydaje ze to nie ma sensu szkoda czsu zeby sie bawic lepiej miec patyk;)

Ja jak mam juz koło połowy w baku to leje do pełna i nigdy mi jeszcze nie zabrakło.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
nawet przeróbka na wiele sie niezda bo ciągnik często pracuje na przechyłach- kiedyś sam sie chciałem zabrac za to i pozostało na tym ze wizualnie patrze-drewniana miarka

 

hehe ja to kiedyś kilkakrotnie studiowałem mysląc ..ze starczy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

u mnie non stop jezdzni na korektorze drewniany patyk;) pamietam nie raz jak z pola sie szlo po paliwo do domu, albo sie jechalo droga tak by byl przechylony we wlasciwa strone :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wskażnik w ursusie c 362 i się sprawdza. Co prawda tak dokładnie nie wskazuje, ponieważ ciągnik cały czas się buja, Ale orientacyjnie wiem ile jest ropy w baku. Po za tym u mnie jest gorzej bo mam dwa baki połączone rórką. Czójnik mi pasuje od syreny bo jest taki sam jak orginalny. A zegar morzna dopasować. czujnik też chyba trzeba dopasować bo każdy bak ma inną głębokość. Polecam założenie czójnika. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopek22    3

zbedny bajer ten czujnki, i tak te czujniki nigdy nie pokazuja tego co jest w zbiorniku, u mnie w bizonie caly czas pokazuje ze jest pelny :blink:

 

lepiej miec tego patyka, bo przeciez wiesz mniej wiecej ile pali 60 tka i ile bedziesz robil wiec, nalac zbiornik do pelna i po sprawie, bo po co ciagnac fusy ze spodu :D

 

zreszta 60 tka nie wiem ile bys musial robic zeby Ci braklo,

ja ostatnio swoja robilem non stop od 5 rano do 19 i mi nie braklo, tylko trzeba pelny zatankowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

to tak jak w mojej 30stce jak zaleje full to mówie ze "starczy na ruski rok" :blink:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

ja w swoim c360 3p stan paliwa sprawdzam wizualnie. jak widac dno, znaczy ze trzeba dolac :blink:

chyba ze sie jakas powazniejsza robota dla niego szykuje wtedy leje do pelna i sie nie martwie ze mi zabraknie :D

pozdrawiam wszystkich uzytkownikow c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom3    0

czy idzie załozyc wskaznik paliwa w c-328 lub c-360 ??? ile by to kosztował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Pewnie że da rade ale to już to nie będzie co w zetorze :rolleyes:, takie będą wachania że to moim zdaniem w takich ciągnikach jak C-330 czy C-360 jest to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Ja mam u siebie założony w c360tce i dział bardzo poprawnie nie wiem czy są jeszcze zdjęcia w mojej galerii bo coś się ostatnio uszczupliła chyba za czyjąś przyczyną ja mam czujnik założony z merkatora zbiornik takiej samej wysokości co ten w sześćdziesiątce zegar też jest z merkatora i praktycznie zapomniałem już o patyku owszem jak się paliwo rozbuja to i wskazówka się macha ale jak stoi to jest ok a tobie kolego jak cały czas pokazuje max to przewód od czujnika się odłączył bo właśnie tak się dzieje jak się go zdejmie


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Kiedyś widziałem na tym forum zdjęcie,od góry do dołu zbiornika był przeźroczysty wężyk,taki system naczyń połączonych :D

Nie mogę teraz tego zdjęcia znaleźć,jak by komuś się rzuciło w oczy to z góry dziękuje za wrzucenie tutaj.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Aż tak dużo roboty nie ma.Otwór trzeba zrobić ale blacha jest dość cieńka także idzie jak w masło.

Po montażu jest wszystko szczelne.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasi    0
Dnia 18.04.2015 o 17:33, asharot napisał:

Zdecydowałem się i zamontowałem :D

 

Z czego zastosowałeś czujnik w glicerynie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj