Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Po ile sprzedajecie z gospodarstwa mleko, jajka, mieso, drób itp.?

Polecane posty

Ferdek07    75

Chyba nie ma takiego tematu, ciekaw jestem w jakiej cenie sprzedajecie sąsiadom podstawowe wiejskie produkty, czy macie stałych klijentów czy tylko okazjonalnie, czy ludzie się targują czy są chętni płacić wyższą cenę za prawdziwe wiejskie jaja mleko itd?

Czy ktoś sprzedaje świnie na prywatny ubój w jakich cenach czy takei jak na skupie czy ma swoje ustalone stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Jajka po 50 gr , mleko to za darmo bo i tak nam nie potrzebne, świnie bo takiej cenie jak na skupie + VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

a ja świnie sprzedaję dla znajomych zabiję osmalę,umyję i rozprawie i zawsze wyrwę z 50groszy na kg.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

W oklocy świniarze około 20-100 świn wzieli się na sposób i mają zmowe cenową że taniej jak po 5zł na ubój nie sprzedadzą nawet gdy w skupach było po 3zł, bo moim zdaniem to jest już szczyt hamstwa żeby przychodzić do kogoś i tarować się o głupie 10gr a i tak zyskuje na tym podwójnie bo ma tanie mięso wysokiej jakości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

ja to miałem takich klijentów na świnki że byli zdziwieni że chce wiencej jak na skupie .Póżniej to jak niemiałem 50gr drożej to i chlewni nie otwierałem bo za 10 czy 20gr to niewarto całego stada ganiać po chlewie bo to niepotrzebny stres .Mleko to mama sprzedaje w mieście po 1.5l isery ale niewiem po ile ,a jajka to po 10zł za kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

pierwsze słyszę aby ktoś jajka na kg sprzedawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17
Napisano (edytowany)

Witam panowie a ja od kąd przejąłem gospodarstwo skończyła się sprzedaż świń ludziom wszystko trafia do rzeźni i niech ktoś prosi nikomu nie sprzedam po pierwsze nikogo do szopy prócz domowników nie wpuszczę a każdy se chce wybierać po drugie komentarze typu za ciężki za tłusty a po co ten vat powiedziałem koniec i niema się zmiłuj

Edytowano przez andrzej2110
błędy

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

ja tez tak uważam i nikomu swinek nie sprzedaje. a jak zbywa jajek to po 15zł za wkładkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U mnie jajka 50gr/szt mleko 1.50zl/l

pozdro


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ja sprzedaje sasiadom tylko mleko po 1.80zl/l ale pewna pani woli zaplacic w sklepie po 2.20zl niz kupic od mojej ciotki po 1.90 .... nie rozumiem jej ale coz ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

jajak sprzedaj znajomym po 60gr a mleko po 2zł


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj