sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

Korpi    0

Najprawdopodobniej tak. Bo one 11.2-20 od mtz mają 985. Widziałem też 8.3-20 Voltyre co mają mieć 945. Ale na przedni napęd to raczej większe żeby nie hamowały tylnego napędu tylko go delikatnie ciągły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Właśnie zakupiłem cały zestaw do uzbrojenia mojego sprzęta w przedni napęd , mam przedni most od Aro , przystawkę do skrzyni , koła 18" z oponami rolniczymi 7.50 oraz wspomaganie kierownicy. W miarę wolnego czasu będę zabierał się za składanie tego do kupy , jak skończę to zdam relację i wstawię jakieś foto . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Zakupiłem u fachowca ktory się trudni dorabianiem napędów do c 360 w Rykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Posraram się wkrótce wrzucić jakieś fotki jak robota troszkę się posunie do przodu , na razie jestem na etapie demontażu i z braku czasu nic do przyszłego tygodnia chyba nie zrobię , cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kera    0
Napisano (edytowany)

witam

posiada ktoś " Rolniczy przegląd techniczny" nr. 12/2011 artykuł Ursus C-355 4x4 chciałbym go przeczytać a nie mogę go nigdzie znaleźć w całości jak coś to proszę na meila kierski.k@interia.pl

Edytowano przez kera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladyslaw1    40

Witam. Panowie mam pytanie odnośnie napędu do c 360 na szosowych i terenowych, a mianowicie co trzeba zrobić by go uzyskac. Czy wystarczy zmienić dolny wałek i koło przesuwne reduktora na zetorowskie czy może jeszcze wymienić jakiś inny tryb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex00123    0

Witam. Mam pytanie. Czy ma ktoś z was namiary do firmy montującej przedni napęd do c360? kiedyś na allegro ogłaszała sie jedna firma ale niestety już jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Mam nr tel. do gościa który to robi, oraz wiem jak tam dojechać bo niedawno tam byłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Sam napęd kosztuje ok 4 tys , ale ja zapłaciłem za cały zestaw 7 tys bo dodatkowo dokupiłem wspomaganie i koła 18 z nowymi oponami, jak masz swój most to możesz dokupić sobie tylko przystawkę do skrzyni biegów za ok 2 tys i pomajsterkować , ja jednak wolałem iść na łatwiznę i zamontować gotowy zestaw bo nawet z takim gotowcem jest trochę roboty .Jak odkręciłem dekiel pod skrzynią to się okazało że tam jest tylko wąska szczelina , dokładnie taka aby wjechać zębatką z przystawki, czyli ktoś kiedyś jednak brał pod uwagę przedni napęd w sześćdziesiątce .

Tel . do producenta -789204815 , gość podaje miejscowość Ryki jako miejsce zamieszkania , ale dokładnie to jest Potok kilka km za Rykami nr bodajże 17 o ile pamiętam, człowiek kontaktowy , chętnie rozmawia , pokazuje i tłumaczy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basara82    0

Witam przypinam sie do tematu posiadam 3p z 89r zamierzam wstawic przedni naped traktor nie bedzie mial zadnego tura itp. prisze o fachowa i jedno znaczna odpowiec co mam zrobi kupno nowego nie wchodzi w gre prosze o powiedzenie mi jaka przystawke jaki wal jakie kola wspomaganie itd. licze na odpowiedz ludzi kturzy juz maja przod i powiedza mi co mam sobie zalatwic w razie pytan oto moj mail basara82@wp.pl

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238
Napisano (edytowany)

Wiem że to niedpowiednie miejsce na ogłoszenie ale mam do sprzedania przedni most do UAZA. Most jest jeszcze w sanochodzie i można go sprawdzić. 606-413-695 CENA 1000 z felgami i oponami.

Edytowano przez lukasz7604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek11144    0

Wiem że to niedpowiednie miejsce na ogłoszenie ale mam do sprzedania przedni most do UAZA. Most jest jeszcze w sanochodzie i można go sprawdzić. 606-413-695

Ile za ten most ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

pepe2 widze po avatarze ze przodek juz zalozony :) . Wrzuc jakies zdjecia z roboty i efekt koncowy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Niestety to tylko avatar , u mnie nie idzie to tak szybko jak u ciebie , poza tym jak to bywa w tego typu przeróbkach co krok natrafia się na jakieś problemy , ale może już niedługo i wrzucę efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kera    0

mam takie pytanie jakie są przełożenia w poszczególnych mostach Robur, Star, oryginała Zetor.Ile jest zębów na kołach ataku w poszczególnych mostach.

Wiem że w UAZie to 5.125 8/41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Dyfer potocznie od dyferencjał. Mechanizm różnicowy wewnątrz mostu napędowego w tzw. potocznie gruszce.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

W jakim to? :huh: Coś mi się zdaje że w 330 bo w 360 to jest inaczej.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj