sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

;p

Edytowano przez Eduardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

byłbym wdzieczny bo to co kolega eduardo" podał jest niepełne, a bardzo mnie to interesuje , bo most od stara mam na wyciagniecie ręki, nie to co od robura.. no i solidniejszy jest niz roburowski bo pod turem by spokojnie wytrzymał ;)


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloto92    0

Witam

Interesuje mnie przystawka do przedniego napędu C 360 pasująca do mostu uaza. Czy ona pracuje podczas jazdy przez cały czas? czy można ten napęd odłączyć a włączać w razie potrzeby? Czy mógłbym otrzymać projekt wykonania takiej przystawki? w ostatczeności w jakiej miejscowości mógłbym otrzymać tą przystawkę i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[numer telefonu] próbuj dzwonić na ten numer, mam jeszcze jeden w razie potrzeby. Z tego co mi gość powiedział to wał na przód kręci się cały czas, a odpięcie napędu następuje w tańszej wersji przez wyłączenie sprzęgiełek półosi przedniego mostu (trza jednak wysiąść z ciągnika). Za dopłata może być ewentualnie przesuwka na wał napędowy, która za pośrednictwem dźwigni zapina napęd.

Edytowano przez Matey
numer telefonu usuniety na prosbe wlasciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Tu jest kompletny za 4100 Mój odnośnik

zenekbochenek555@gmail.com


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

martwwi mnie to nadcięcie nad dyfrem. Osłabia cały most co przychodzi do kołyski ( siodła)

powinno być lepiej rozwiązane. jak dociażymy oś turem z ładunkiem i tylko przód złapie przyczepnoś to przodek odjedzie a tył zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1007    0

Tu jest kompletny za 4100 Mój odnośnik

zenekbochenek555@gmail.com

właśnie od tego Pana kupiłem napęd, zdjęcie w aukcji przedstawia jego własny ciągnik z przednim napędem i turem, czyli wytrzymuje :) polecam gorąco warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henryk2010    0

byłbym wdzieczny bo to co kolega eduardo" podał jest niepełne, a bardzo mnie to interesuje , bo most od stara mam na wyciagniecie ręki, nie to co od robura.. no i solidniejszy jest niz roburowski bo pod turem by spokojnie wytrzymał ;)

 

 

Witam wszystkich myslacych.Nie rozumiem,dlaczego mam zmienic nowe tylne opony?Kazdy myslacy czlowiek zostawia je-prawda?Zeby miec przedni naped musze zmienic tylne nowki?-Czyz to nie absurd?W"Rolniczy Przeglad Techniczny"jest wiele BZDUR.Gdzie zamontowac spodnia poprzeczna belke do tur3-b?Skoro w tym miejscu jest potezna przystawka,ktorej nie da sie ominac.Bede montowal przedni naped,ale zupelnie inaczej niz p.Chudzinski(kwestia przystawki).U mnie przednie kola beda 1000x18,a most star660,bo on wytrzyma pod moim turem.Odpowiednie kola-stosowna trakcja-prawda? A wiecie może,ile zębow jest na WOM na poszczególnych zębatkach.? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1007    0

dokładnie czy zapytał Pan czy może udostępnić ten numer ja też go mam ale nie przyszło mi do głowy aby bez zapytania o zgodę udostępniać czyjś prywatny numer.prośba do moderatorów o usunięcie posta albo wyedytowanie numeru telefonu

 

Witam wszystkich myslacych.Nie rozumiem,dlaczego mam zmienic nowe tylne opony?Kazdy myslacy czlowiek zostawia je-prawda?Zeby miec przedni naped musze zmienic tylne nowki?-Czyz to nie absurd?W"Rolniczy Przeglad Techniczny"jest wiele BZDUR.Gdzie zamontowac spodnia poprzeczna belke do tur3-b?Skoro w tym miejscu jest potezna przystawka,ktorej nie da sie ominac.Bede montowal przedni naped,ale zupelnie inaczej niz p.Chudzinski(kwestia przystawki).U mnie przednie kola beda 1000x18,a most star660,bo on wytrzyma pod moim turem.Odpowiednie kola-stosowna trakcja-prawda? A wiecie może,ile zębow jest na WOM na poszczególnych zębatkach.? Pozdrawiam

nie trzeba ich zmieniać wszystko zależy od tego co masz z przodu jak masz most od stara to przód jest dyżo wyżej niż tył i żeby to zniwelować daje się z tyłu większe opony. w przypadku mostu od uaza jest odwrotnie przód jest trochę niżej niż z oryginalną osią i dlatego nie trzeba zmieniać opon.powtarzam przełożenie w skrzynce jest dobierane do ilosci zębów na zwolnicach i wielkości opon z tyłu i z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

@dominik1007 A czy ten pan ma jeszcze inne napędy do c-360,czy już sprzedał? :huh:


-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1007    0

Robią je na bieżąco. Aukcja z allegro zlinkowana kilka postów wyżej to właśnie oni. Nie wiem czy mają akurat gotowy od ręki ale zawsze można zadzwonić na numer tam podany i zapytać ile się teraz czeka.Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2525    0

Witam

 

Mam pzredni most od gaza 66 wraz z opnami(13.00-18), czy mógłby ktos poradzic jakia powinna byc liczba zębów w przystawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turus0    0

Jest ktoś kto ma już założony ten zestaw z mostem uaza z allegro? Jak to się sprawuje z turem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

koło mnie czasem przejeżdża c-360 4x4 ale czy naprawdę jest sens zakładania do niej przedniego napędu , trzeba sporo pracy w to włożyć i kasy i jeszcze nie zawsze wiadomo co z tego może wyjść bo może być i taki przypadek że codziennie będzie stał w garażu i będzie trzeba naprawiać ten przedni napęd bo to nie oryginał (ale to już zależy jak kot ten przedni napęd poskładał jak źle to będzie mówił że szkoda pieniędzy było na to wydawać ) ale ja jakoś jetem tak pośrodku tego pomysłu bo z jednej strony przydało by się coś takiego mieć a z drugiej trzeba sporo wydać na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turus0    0

No ja zaczynam myśleć nad napędem bo w lato to nie ma problemu bo sucho ale teraz to jest nie ciekawa jazda z belą na turze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Koledzy gratuluje wam odwagi że macie takie pomysły bo ja jestem ostrożny muszę wszystko dokładnie policzyć i na ogół kupisz taniej niekiedy nie którą rzecz niż samemu zrobisz ,przeróbka 60 tki na napęd to połowę ciągnika musi się przerobić aby zgrać most ,układ kierowniczy ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas we wsi są 2 takie ale są tak zrobione że napęd ze skrzynią nie zgrywa się na terenowych.Ale u nas odmiata taką 60-siątką i bez łańcuchów pod dużą górę idzie z pługiem opuszczonym i nie buksuje


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

niby czemu polowa?

kupno najtanszego zachodniego ciagnika z przednim napedem to koszt okolo 20tys zl i do poprawek, w moim przypadku oplaca sie mam 4011 silnik zrobilem kapitalke skrzynia 3lata temu kapitalka, most bd teraz robic,koszt mostu od stara to 700 zl 1000zl przerobki nielicze bo praktycznie moge zrobic to sam, opony na przedni naped mam, wspomaanie ukl kierowniczego na orbitrol i tak miałem w zamiarze i wiekszosc czesci juz mam, wiec zostanie mi pozniej najgorsze czyli przeliczenie przelozen :huh: , moim zdaniem i tak warto ;) ale co kto woli


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj