sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

griga    1080

Ja miałem przedni napęd od zetora który sprzedałem Panu który miał go zakładać do 60-tki pochodził od zetora 5745. A jak ktoś bardzo chce zobaczyć jak by to wyglądało to proszę zobaczyć na zetora którego teraz mam 5545 jest to identyko ursus JA nie widzę różnicy poza wspomaganiem. I napęd normalnie da się wyłączać, jak będę robił remont (może już przyszłym miesiącu postaram się porobić dokładne zdjęcia przystawki mocowań itd jeśli to będzie kogoś interesowało nawet policzę ząbki w zębatce przystawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1

panowie zetor 6718 to jest ODPOWIEDNIK C-360!!! ten jest bez przedniego napedu a jest tez z przednim napedem. i z niego własnie pasuje bez zadnych przeróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

dokładnie zetory 55xx i 5/67xx to odpowiedniki naszej 60-tki tylko te z 7 mają juz 2 prędkości WOM (miałem takiego z UK) ale reszta to samo co u mnie w 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

A jednak to prawda bo 3P jest troszeczkę szybszy od c-360 ale moze to zalezy od obrotów maksymalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

u nas żaden 3P niema przodku bo mówią ze za słaby. bo jednak przodek trochę ciągnik zwolnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Mocą jest słabszy bo ma 47km a 360 ma 52. Ale te 5km za dużej różnicy nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinio    0

koledzy mam pytanie czy przedniego mostu od uaza da się zrobić ten przodek do c-360 i gdzie mogę kupić ta przystawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinio    0

Tadeusz1212 : kolego widziałeś kiedyś 60 na oczy w 60 tylny most i skrzynia biegów jest w jednej obudowie a jak tam kolega pisal te klapki pod skrzynią to są po to żeby zmienić wałek WOM bez rozpoławiania ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

ja mam zetora 5945 w nim jest orginalny napęd można go założyc bez żadnego problemu do 60 tylko że w 360 musisz rozpołowić między skrzynią a tylnym mostem dołożyć dwie dodatkowe zębatki i wymienić wałek atakujący . jak często rozwala ci się skrzynia wsadz zębatki od zetora są drosze ale lepsze znajomy mnie posłuchał i tak zrobił i teraz niewie co to skrzynia :P

Edytowano przez quercus
Orty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

@pinio tak się składa ze widziałem bo mam w domu dwie C-360 :D Widzę ze nie potrzebnie założylem ten temat ... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceptyq    0

Na forum na dole tematu jest zarabiasta 60 z przodem

kliknij tutaj

naprawde jest na czym oko zawieścić

Co do róznic w szkrzyniach między zetorem a 60 to do 1977 szkrzynie zetora były identyczne, dopiero w 1977 od modelu 5911 i 6911 poprzez 6011, 7011 czesi wprowadzili synchronizacje i szkrzynia jest w środku inna


nasza-wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie wytrzymac? Przeczytaj temat to sie dowiesz. Bylo to walkowane 151009000 razy


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj