sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

siema c-360 nie ma wyjscia pod przedni naped ale niewiem czy to taki dobry pomysl naped 4x4 do c-360 skrzynia podobniez za slaba lepiej kupic juz cos lepszego z napedem jesli kogos stac pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema c-360 nie ma wyjscia pod przedni naped ale niewiem czy to taki dobry pomysl naped 4x4 do c-360 skrzynia podobniez za slaba lepiej kupic juz cos lepszego z napedem jesli kogos stac pozdro

 

Głupoty piszesz, w skrzyni jest zaślepką, jeśli się ją zdemontuje to można wprowadzić wał napędowy przedniej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

moim zdaniem to tak jak z samochodami...niektorzy u mnie ze zwyklego sedana przerabiaja na cabrio np malucha...znam takich gosci i jest to glupota. Tak samo jest z ta 60....to nie jest ciagnik przystosowany do tego zeby dorabiac mu przedni naped. po pierwsze i co najwazniejsze skrzynia jest za slaba i predzej czy pozniej beda z tego problemy. za jakis czas ktos moze napisac ze dorobil trzecia os do ciagnika..tak jak ma to ten najwiekszy fend :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

hej coś wam ludzie powiem ułatwie wam wasze problemy z napędem mój somsiad miał zetora starszy model z napędem chciał go sprzedać niedało sie no to wpadliśmy na pomysł ze przerobimy go na C 360 4x4 efekt był zabujczy wystarczyło kupić obudowy za 3tyś i dać ogłoszenie a ludzie sie oniego bili w tych starszych modelach to silnik i podzespoły produkcja ursus\ zetor stęd te zawirowania ze C 360 i napęd 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ach jo jak się da założyc do można i niech mi nikt nie mówi że jest za słaby czy tez skrzynia za słaba jak T-25 może mieć przodek to czemu nie C-360 przecież ma mocniejszą skrzynie(nie mowie że rusek ma słabo skrzynie chodzi o to że C-360 ma mocniejszą)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HorPol65    1

Ja mam tez U c-360 ale rzadko go uzywam bo kupiłem sobie New Hollanda i **60** przez dwa lata w stodole. Dopiero w tym roku wyciagałem ja i odpalila z akumalatora z samochodu co mnie zadziwilo. A wracajac do tematu to moja **60** jest za stara na przedni naped (79 rok) ;)


URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diego    0

witam fanów popularnych 60 :)

czy ktoś wie może gdzie można kupić kompletny przedni napęd do tego ciągnika?

może ktoś robi takie cudo prywatnie?

najlepiej w okolicach Wrocławia

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miczo25    0

Jeśli chodzi o przedni napęd do ursusa c360, przeróbka i montaż wspomagania układu kierowniczego możecie to zrobić na terenie śląska pod nr tel. 667838894 proszę dzwonić po 19 lub na e-mail miczo25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Al C-360 ma tylny most podobny do Zetorka 5211, i w zetoorze jest zaslepione miejsce na wał ktory napedza przedni naped, to w C360 chyba tez cos jest, ale niewiem :)


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem się z Ursusem C-360 z przednim napędem czy wyjściem do przedniego napędu , może wyszła seria z przednim napędem lub wyjściem do przedniego napędu. Wiem że na pewno przedni napęd mają Ursusy C-362 De lux ( ale też nie wszystkie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

JA jezdzilem c360 4x4 i powiem tak nie ma lepszego tego typu ciagnika 4x4 nawet te wasze zetory 77xx wysiadaja:)Ursus c360 4x4 nie ma lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Pewnie, tylko napisz jeszcze dlaczego tak sądzisz. Miało to chociaż blokade przedniego mostu? Zastanów sie też jaką moc ma C360 a jaką Zetor 7745...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

tylko że zetory 52xx i 72xx oraz 77xx bardzo sie różnia od 360, więc napewno walałbym tego 7745 niż C-360 4*4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
tylko że zetory 52xx i 72xx oraz 77xx bardzo sie różnia od 360, więc napewno walałbym tego 7745 niż C-360 4*4

różnia sie silnikiem i to jest jedna seria ze jest wszystko identyczne tyle ze ma przedni naped!!! i niech nikt nie wypisuje głupot ze sie nie nada przedni naped bo sie nada!!! tyle czy to sie opłaca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

najszybciej do C-360 spasuje napęd od zetora 6945 :D a te zetory które wymianiłem różnią się bardzo od 360, bo to niejset tak samo jak np. 914 i 8145 lub 1224 i 12145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

no bo jak orginalna C- 360 ma np. wałek na 540 i 1000 obtotów??? sprzegło 5 min WOM-u??? dodatkowy siłownik do TUZ-u??? miękki przód??? wspomaganie??? itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
Nie różnią się tylko silnikiem z c-360 ale też wieloma innymi rzeczami.

to podaj przyklad czym sie róznia??? wystarczy jeden. oprucz silnika. JEST JEDEN MODEL ZETORA IDENTYCZNY JAK C-360 TYLE ZE Z PRZEDNIM NAPEDEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Mocniejsza chydraulika, wieksza wydajnośc pompy, skośne tryby w skrzyni komfortowa kabina, silownik wspomagajacy tuz.Jeszcze to co napisał @morowa91 Wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
to podaj przyklad czym sie róznia??? wystarczy jeden. oprucz silnika

Skrzynia biegów... jak masz jakieś wątpliwości to rozkręć sobie i zobaczysz.

 

 

edit: C360 vs np. 5211/5245 (podobnej mocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorus7441    1
no bo jak orginalna C- 360 ma np. wałek na 540 i 1000 obtotów??? sprzegło 5 min WOM-u??? dodatkowy siłownik do TUZ-u??? miękki przód??? wspomaganie??? itp

PORÓWNAJ C-360 DO ZETORA O TEJ SAMEJ MOCY. wtedy pisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

a jakiego masz zetora w tej mocy co C-360??? bo 52xx,72xx i 77xx mają właśnie takie różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj