sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

pepe2    13

Mogłbys napisac co przy nim poprawiałes,ze musiałes kupowac drugi most ?

 

Kupiłem cały komplet wraz z kolami i wspomaganiem , niestety siłownik który normalnie stosuje się do wspomagania w sześdziesiątce w tym zestawieniu się nie sprawdza , podczas skrętu na max ogranicznik stawia już opór a siłownik ma jeszcze 3,5 cm zapasu i cały czas ciśnie a że ma około 2 ton nacisku to coś musi się w końcu poddać . U mnie poddały się gniazda sworzni zwrotnicy co doprowadziło do uszkodzenia przegubu .Wystarczyło w prosty sposób ograniczyć wysuw silownika i jest dobrze .

Drugi most kupiłem bo się trafił po okazyjnej cenie, mając nadzieję że zostanie mi trochę części na zapas gdyby jeszcze coś wyskoczyło bo w moim przypadku może być trudno coś na szybko dokupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioboss    39

Jest tu ktoś ze świętokrzyskiego,albo małopolskiego,kto ma ten napęd na moście uaza od tego gościa z Ryk?Jeśli tak,to niech się odezwie.Chętnie bym takie coś zobaczył na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxers    0

W sumie na moscie od stara tez nie powinno byc zle.

W zetorze 7211 wcale nie wyglada na klunkra :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

mi się wydaję że stara most by był wytrzymalszy od tego uaz u nas typ ma to coś mu się rozleciało i nie mógł znaleźć to kupił drugi most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi3p    3

witam mam takie pytanie czy ursus wyprodukował w oryginale kilka sztuk ursusa 360 4x4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

a nie mogles zapytac w temacie przedni naped do 360 ????

podobno kilka sztuk poszlo na Italie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Były ale nie na kraj na allegro widziałem ze dwie z zagranicy sprowadone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

A wie ktoś jak powinno się ustawić zbieżność na kołach napędzanych ? Czy to jest tak samo jak bez napędu czy jednak inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxers    0

jesli os nienapedzana to zbiezność (min do srodka ) a jak napedzana to rozbieżność (na zewnatrz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxers    0

Przodek z Beskidzkiej znowu wystawiony. Za tą cenę to bym się wahał kupić, most nie wygląda na zbyt wytrzymały. No, ale ja mam tura więc i wymagania większe ;)http://tablica.pl/of...x4-ID2gRIf.html

I tak juz troche zszedł ,bowiem kilka mies wczesniej jak dzwoniłem to 3,3tys sobie krzyczał,

jak dla mnie cena przewyzsza forme nad trescia ,za te pieniadze raczej nie warto tym bardziej ze kombinowany (czyli skracany)

juz wolabym młodzic na starze 244/266 niz wywalac prawie 3 kola .Za cos co jest kombinowane i w razie draki bedzie problem z czesciami/naprawa.

Bo ceny mostów od roburów sa naprawde kosmiczne :D

 

 

 

 

http://tablica.pl/oferta/przedni-naped-c-360-4x4-ID2kid7.html#ee342b1500;r:;s:

Cos brak chetnych ,phii :lol:

Edytowano przez maxers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Popatrzcie co tu koleś wymodził :blink:


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

O matko!!! :blink: :blink: :ph34r: :huh:


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Może żona kazała mu go sprzedać, no to wystawił. Przecież to nie jego wina że kupców nie było :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxers    0

Ponosi ludzi fantazja :) za 20tys to kupił bym go ,pisalem do niego z oferta ale nic nie odpisał ,szkoda nie wie co traci :lol:

 

Co do bradziej realiów to ostatnio weszła moda na mosty od Ziła (roburowskie chyba juz sie wykoczyły hehe )

 

 

A ten od Ziła

http://allegro.pl/c-...3047772675.html

Edytowano przez maxers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

to nie zda egzaminu....za mały jest kąt natarcia, przy nierównościach to wyjdzie..Ostatnio słyszałem że też od suzuki samurai można założyć....


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez kąt natarcia?

Spójrz na fotkę z boku tego ursusa z allegro (z dyfrem od ziła)- on się może wdrapywać na pionową ścianę.

Jeśli chodzi o most z samuraja to chyba ktoś fantazjował, ma stanowczą zbyt delikatną konstrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

do tego wynalazku w ogóle dostępne są części bo nie słyszałem nawet o tym samochodzie te wszystkie wynalazki dobre do remontu tej osi skąd brać krzyżaki lub co gorsze mech. różnicowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj