Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tym guzikiem to prosta sprawa: włącz stacyjkę i podnieś/włącz ten przycisk i pewnie się zdziwisz jak włączą Ci się światła awaryjne he he. Co do samych ustawień merkatora to problemu mieć nie będziesz w końcu miałeś Consula i kto wie może nim kosiłeś. Jak naprawdę nie wiesz jak go ustawić to skorzystaj z tej sciągi:

http://www.iv.pl/ima...53028963422.gif

Jeśli ten link nie działa to postaram się umieścić tę ściągę w mojej galerii bo widziałem sporo pytań tego typu na forum

huanmontoja    4

Dzieki:D Własnie nie wiedziałem że to światła awaryjne bo nie załapywały :D A do twojej wiadomości KRISTOFORN kosiłem consulem i do tego sam go naprawiałem a jeżeli wiesz jak one wyglądają to są to odmienne w budowie kombajny. Zawsze lepiej mieć jakieś wskazówki i tak wszystko się ustawia na polu co jest oczywiste. Jak możesz to wrzuć to na swój profil bo ta strona jest nieaktualna :D Dzieki :)

huanmontoja    4

Witam:D

Opłaca mi się wymieniać tkaninę nad wytrząsaczami?? Wie ktoś może jak się to nazywa, bo tłumaczy mi to jako natryskowa guma:D

i czy wykręcać filtr oleju poprzez odkręcenie tych śrub w silniku perkinsa bo strasznie tam mało miejsca.

Pozdrawiam :D

kravter    36

jak mocno krotka to ta bo ona przytrzymuje slome dzieki czemu dluzej idzie i dluzej wytrzasuje ;]

huanmontoja    4

Podarta jest całkowicie, ciekawe czy produkują ją :D bo będzie trzeba jakoś kombinować znowu:D

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko wskazuje na to że moderator nie zatwierdził tych skanów w galerii .

Poprawka: Tabela ustawień jest już w mojej galerii i zapraszam do zapoznania się z jej treścią.

"kosiłem consulem i do tego sam go naprawiałem a jeżeli wiesz jak one wyglądają to są to odmienne w budowie kombajny."

Lecz zasady regulacji i parametry pozostały bez zmian

http://www.agrofoto....-class-mercator

Ten temat jest do zamknięcia.

Edytowano przez KRISTOFORn

kravter    36

luzik nmzc :D

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

radzio445    0

Witam, jakie są wymiary claasa mercatora 70 z kabiną własnie zamierzam kupić i nie wiem czy mi się zmieści pod wiate.

matirp12    10

Witam mam pytanie to w mojm mercatorze 70 jest też ten czujnik z tyłu slomy jak to dziala bo mam tam jakies kable a kombajn mam pierwszy rok

Działa to na zasadzie że, jeżeli zapchają się wytrząsacze słomą to nagromadzona słoma sprawi ze blacha przy czujniku naciśnie na czujnik który się włączy i uruchomi klakson w kombajnie.

Edytowano przez marcinnowicki87

jagoose    0

Tylko nie daj się nabrać przy zakupie pasa na jakąś chińszczyznę typu agrobelty czy tego typu badziewie /chyba że chcesz tylko zjechać z pola/. Ja już to ćwiczyłem. Najlepiej oryginał albo odpowiednik oryginału np. robiony w tej samej fabryce / prawie połowę tańszy-Gates

pzdr

wyrebski1    35

Mam pytanie-chodzi o silnik 6 cylindr. perkins a dokładnie o pompę wtryskową (pompę w pozycji pionowej), bo pod nią leci mi olej-czy jest tam jakaś uszczelka? Jeśli nie to co może być grane?

mimcio    2

Rozbierał ktoś z Was koła wariatora, które są na hederze (te od ustawiania prędkości motowideł). Najbardziej interesuje mnie to pierwsze koło obok przekładni Schumachera, bo nie widzę tam żadnego kołka ani klina a koło ani drgnie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest tam kołek. Nie wykręcaj śruby z osi (niektóre typy miały śrubę, inne nie),rozsuń polówki kół i zobaczysz wewnątrz kołek (dokładnie 2 kołki).

Jak już to wybijesz to odkręcisz wcześniej wspomnianą śrubę i spokojnie zdejmujesz obie połówki.

Sprawdziłem wymiary kołków,jeden jest 8x50 mm w środku którego jest drugi kołek 6x50 mm.

SOLTYS40    3

Mam problem bo mój mercator pyrkocze na pełnych obrotach to jest 6 cylindrowy perkins co moze być przyczyną?

wyrebski1    35

koledzy gdzie kupić końcówkę wtrysku do perkinsa o symbole BDLL150S6382? Szukałem we wszystkich sklepach internetowych i takiej nie ma tylko najbliższa temu modelu jes BDLL150S6372.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się