Polecane posty

farmervip    78

Zadzwoń powiedz co potrzebujesz i ci wyślą, nie musisz się logować


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

ma ktoś na sprzedaż mercatora 3,60 heder w kabinie w kuj pom i okolicach ??? Bo poszukuje ale nic znaleśc nie moge jednego oglądałem miał byc cudny a miał płaskownik przyspawany przy kosie , pełno blaszek przykręconych przy młucarni taki dziurawy ;/ masakra . ciężko coś poszukać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

troche pobiera, na dniach będe sprawdzał mu ciśnienie na tłokach, ale prawdopodobnie będą do do wymiany uszczelniacze zaworów, jak sprawdze to odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

ja mam taka przypadlosc ze silnik chodzi jak zegarek, zero dymu mocy od groma ładniutko pracuje a bierze olej 1-1,5 l/ na dzien, silnik suchutki, odma suchutka nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    785

Witam wszystkich! chciałbym prosić o namiary na kogoś kto miałby do sprzedania instrukcję obsługi w języku polskim do Claas'a  Senatora. bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

dzisiaj sprawdziłem ciśnienie na tłokach i ciśnieni wyszło od 27 do 29 bar czyli nawet lepiej niż dobrze, problem w tym że 3 i 5 wtrysk jest mokry od płynu chłodniczego, więc pewnie głowicą do sprawdzenia lub uszczelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! chciałbym prosić o namiary na kogoś kto miałby do sprzedania instrukcję obsługi w języku polskim do Claas'a  Senatora. bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam

 

Mam w formie papierowej do mercator 60.

 

Witam. któredy wyciągnać wytrząsacze z mercator 60 i cz jest jakaś kolejność, czy to obojętne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mama do wymiany panewki wytrząsaczy w mercator 60 bo mają pęknięcia wzdłużne. Jakiej firmy kupić żeby były dobre bo ceny są od 25zł do 60zł, czy tylko różnią się ceną, czy też jakością i czy kupić na wszystkie wytrząsacze czy tylko tam gdzie pęknięte. Proszę o radę.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes11    1

witam

mam problem ze swiom mercatorem,podczas koszenia z prawej strony gubi ziarno.tam gdzie z boku sa takie gumowe fartuchy powinny byc kłosy ktore wroca podajnikiem do ponownego wymócenia a jest tam ziarno i wylatuje.co moze byc przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

@grzes11 zbyt gęste sito i dlatego zbyt duża ilość zboża trafia na podajnik kłosowy.

Edytowano przez marcinnowicki87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

Koledzy mam pytanie do osób koszących rzepak. Jakie używacie sita? Jakie otwory 4mm 5mm czy może 6mm a może ktoś ma do sprzedania takie sito do mercatora 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

mam fasolkę-kupiłem do siebie ale przez głupotę nie spytałem do jakiego modelu i przyszło do 50 i dla mnie jest za krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

Ja kosze rzepak na zaluzjowych górne i dolne oba zamknięte i jest dobrze wyczyszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kip    2

Ja nie wiem jakie do rzepaku kupić 4mm czy 5mm

 

Ja koszę rzepak na 5 mm i jest ok, na wsi koszą na 4 mm także jakie kupisz będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fza    3

Na rynku są oferowane   przekładnie zwane pro drive do napędu kosy (od systemu schumacher). Na wyjściu z przekładni jest ruch wodzika prostoliniowy, posuwisto-zwrotny.  W ofercie są  przekładnie z końcówkami kosy dedykowanymi również do classa.  Ciekawy jestem Waszych opinii o takim rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo23    0

Ja też mam mercatora 75 z silnikiem mercedesa. Pracuje bez problemów, trzyma moc, odpala jak tylko obruci, ale pobiera sporo oleju koło 3L na cały dzień. Kupiłem go bo jako jeden przypadek gościu powiedział mi, że bierze olej. Planuję zrobić remont po sezonie, zima wolna od pracy to się przysiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

tak samo jak u chebie, czyli pali od strzała ,ciśnienie 25bar wtryski nowe głowią po remonci i splanowana i dalej domi ale czy olej pobierał będzie to zobaczymy, teraz tak myśle że to może być wina tej uszczelki pod pokrywą zaworową bo gdy będzie jakaś nieszczelność to będzie ssał ole z powierzchni głowicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    262

panowie jest problem z pasami wg katalogu powinien być 25/25x2800 w sklepie jest 22/22x2969 i 22/22x2770 oraz wg katalogu 25x3000 a w sklepie 17x3000. powiedzcie czy to spasuje i jakich producentów polecacie gates agri, roulunds czy optibelt. kombajn matador standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez Adek123rolnik
      Witam forumowicze, bardzo prosze o porade... mam wyciek w Reni-cieknie na laczeniu skrzyni I sprzegla (zalaczam zdjecie, oznaczone rozowa strzalka) myslalem ze poszedl uszczelniacz na walku sprzegla ale najciekawsze jest to ze nic nie kapie z "zawleczek" ktore sa zaraz pod sprzeglem... po popuszczeniu dekielka oznaczonego zielona strzalka wyciekal olej (zeszlo 20l I lecialo dalej) mysle ze tam oleju nie powinno byc bo nad tym dekielkiem jest dojscie do docisku sprzegla, jesli sie myle to mnie poprawcie... dodam ze cala akcja z wyciekiem na laczeniu skrzyni I sprzegla zaczela sie od wyniany oleju w skrzyni (starego bylo 35l wlalem swiezy 58l)

      jutro wyjade w pole sprawdzic czy ze sprzeglem wszystko ok a puki co prosze o jakies porady...

      Dlaczego cieknie olej (rozowa strzalka)?
      Co jest za dekielkiem (zielona strzalka)?
    • Przez byczek1999
      Witam
      mam pytanie mam na oku ciągnik ford 6610 i chciałbym poznac jakie są opinie o tym ciagniku 
      Jeszcze jest jedna sprawa otóż ma cos chyba ze sprzeglem poniewaz bierze raptownie przy samym końcu.czy duzo by wyniosla naprawa? I czy ciągnik by sie dobrze sprawowal w pracy z turem ?
      Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
    • Przez antonio8
      Mam problem ze sprzeglem w lamborghini lampo. Jest to sprzeglo dwustopniowe i drugi stopien (wom) jest rozlaczany za pomoca dzwigni. I wlasnie problem jest ze sprzeglem od wom, a mianowicie nie mozna do konca wylaczyc walka za pomoca dzwigni(walek sie kreci po zaciagnieciu dzwigni i niby mozna zatrzymac reka ale bardzo trudno. Calkowite zatrzymanie wom nastepuje po wcisnieciu sprzegla jezdnego  ). Sprzeglo zostalo wymienione na nowe razem z dociskiem ale problem pojawial sie tez przed wymiana sprzegla. Regulowane bylo sprzeglo zgodnie z wytycznymi jak rowniez i linka od dzwigni sprzegla.
    • Przez zieliniakk
      Witam, 
      Mam problem polegający na tym że rozsypał mi się całkiem wariator jezdny w moim Claasie Consulu. Chcę teraz go wymienić na używany a w internecie mało jest consulow, teraz zastanawia mnie jedno czy czesci z Mercatora, Corsara pasuja do Consula? (regeneracja nie wchodzi w gre, bo juz to było robione i znowu się rozsypał)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj