Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co z tego, że katalog po niemiecku, w necie są słowniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianb    1

katalogi są raczej dostępne, a w nich najwżniejsze są numery a z tym chyba nikt nie ma problemu ;) nigdzie nie mogę namierzyć tej tabeli punktów smarowania. Jak ktoś ma niech podeśle link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

oj tam zaraz słowniki. Ja dzwonię do brata germanisty i też się dowiem, jak się ta część nazywa :P . A tak poza tym, to jak idę do sklepu, to mam spisane numery - prędzej się w mojej okolicy numerami dogadam, jak nazwą części ;) Co do instrukcji, to by się czasami przydała chociażby w kwestii ustawień i samorowania. (wiem, że masz w swojej kolekcji umieszczone tablice ustawień, lecz nie wszystko Internet przetłumaczył, a nie jest to w języku niemieckim, choć niemieckopodobnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta moja tabela ustawień jest po szwedzku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

to tak, jak by porównać język Polski i Czeski... Po niemiecku jęczmień - gerste, a medyczna nazwa - gerstekorn. U ciebie jest to Korn. Podobnie jest też żyto - roggen, owies - fafer, rzepak jest tak samo - raps itp... ;) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

Jak na ten rocznik to dobrze utrzymany ale to tylko zdjecie trzeba zobaczyć jak to chodzi..I czy faktycznie jest po przeglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy1925    1

co myślicie o pasach firmy continental?? musze zmienić na młocarni a gościu twierdzi że to są oryginały tylko coś mi cena jak na oryginały się nie podoba opony mają dobre :) miał ktoś już z tej firmy jakieś pasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianb    1

NA MŁOCARNIE NAJLEPIEJ ORYGINAŁY A DOSTAWCÓW ORYGINALNYCH BYŁO CHYBA KILKU: OPTIBELT. CONTINENTAL I MOŻE GATES. WSZYSTKIE PASY TYCH PRODUCENTÓW SĄ PORZĄDNE I MOŻESZ ŚMIAŁO ZAKŁADAĆ. CLAAS SAM NIE PRODUKUJE PASÓW TYLKO ZAMAWIAŁ OD W/W PRODUCENTÓW. NIEKTÓRE MIAŁY NAWET MARKĘ PRODUCENTA I CZERWONE LITERY CLAAS Z NUMEREM KATALOGOWYM.

 

Wyłącz caps lock

Edytowano przez KRISTOFORn
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

co myślicie o pasach firmy continental?? musze zmienić na młocarni a gościu twierdzi że to są oryginały tylko coś mi cena jak na oryginały się nie podoba opony mają dobre :) miał ktoś już z tej firmy jakieś pasy ?

Tak to jest oryginał bardzo dobre pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja wszystkie co zakładam to GATEZ z żółtymi napisami kupuję w grene i żadnych z nimi problemów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariank1    2

macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe lub sklepy w łódzkim z czesciami do claasa senatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

takim sprawdzonym sklepem internetowym jest korbanek, ale ceny też mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ja wszystkie co zakładam to GATEZ z żółtymi napisami kupuję w grene i żadnych z nimi problemów nie ma

GATEZ czy GATES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kip    2

Tematy połączone

 

Witam. Mam pytanie odnośnie ustawienia sita żaluzjowego tego krótkiego, i nie chodzi mi o szczelinę tylko o jego pochylenie względem dużego. To czy powinno być ustawione poziomo czy lekko opadać czy wznosić się w stosunku do dużego sita. Chodzi mi też o ustawienie tej klapki poniżej tego krótkiego sita jaka powinna być tam szczelina między tą klapką a tym krótkim sitem. Mam nadzieje że jasno to napisałem.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio445    0

Podajcie linka do ustawien lub napiszczcie sami : wiatr sita szczelina itp z góry dzięki. Bo trzeba se przypomieć :D Pozdr

Edytowano przez radzio445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zapomniałeś, że mam tę tabelkę w swojej galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A ja mam sita od bizona założone i mnie po części tabelki nie dotyczą i muszę a oko ustawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez Adek123rolnik
      Witam forumowicze, bardzo prosze o porade... mam wyciek w Reni-cieknie na laczeniu skrzyni I sprzegla (zalaczam zdjecie, oznaczone rozowa strzalka) myslalem ze poszedl uszczelniacz na walku sprzegla ale najciekawsze jest to ze nic nie kapie z "zawleczek" ktore sa zaraz pod sprzeglem... po popuszczeniu dekielka oznaczonego zielona strzalka wyciekal olej (zeszlo 20l I lecialo dalej) mysle ze tam oleju nie powinno byc bo nad tym dekielkiem jest dojscie do docisku sprzegla, jesli sie myle to mnie poprawcie... dodam ze cala akcja z wyciekiem na laczeniu skrzyni I sprzegla zaczela sie od wyniany oleju w skrzyni (starego bylo 35l wlalem swiezy 58l)

      jutro wyjade w pole sprawdzic czy ze sprzeglem wszystko ok a puki co prosze o jakies porady...

      Dlaczego cieknie olej (rozowa strzalka)?
      Co jest za dekielkiem (zielona strzalka)?
    • Przez byczek1999
      Witam
      mam pytanie mam na oku ciągnik ford 6610 i chciałbym poznac jakie są opinie o tym ciagniku 
      Jeszcze jest jedna sprawa otóż ma cos chyba ze sprzeglem poniewaz bierze raptownie przy samym końcu.czy duzo by wyniosla naprawa? I czy ciągnik by sie dobrze sprawowal w pracy z turem ?
      Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
    • Przez antonio8
      Mam problem ze sprzeglem w lamborghini lampo. Jest to sprzeglo dwustopniowe i drugi stopien (wom) jest rozlaczany za pomoca dzwigni. I wlasnie problem jest ze sprzeglem od wom, a mianowicie nie mozna do konca wylaczyc walka za pomoca dzwigni(walek sie kreci po zaciagnieciu dzwigni i niby mozna zatrzymac reka ale bardzo trudno. Calkowite zatrzymanie wom nastepuje po wcisnieciu sprzegla jezdnego  ). Sprzeglo zostalo wymienione na nowe razem z dociskiem ale problem pojawial sie tez przed wymiana sprzegla. Regulowane bylo sprzeglo zgodnie z wytycznymi jak rowniez i linka od dzwigni sprzegla.
    • Przez zieliniakk
      Witam, 
      Mam problem polegający na tym że rozsypał mi się całkiem wariator jezdny w moim Claasie Consulu. Chcę teraz go wymienić na używany a w internecie mało jest consulow, teraz zastanawia mnie jedno czy czesci z Mercatora, Corsara pasuja do Consula? (regeneracja nie wchodzi w gre, bo juz to było robione i znowu się rozsypał)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj