robercik28

przyczepa na poduszkach

Polecane posty

robercik28    0

mam pytanie bo trafiła mi sie okazyjnie dziś przyczepka ciezarowa 9 m za 5 tyś zł tylko ze jest na poduszkach czy ciągnik rolniczy np zetor 7745 , da sie jakosc podłaczyć powietrze zeby ją uniesc bo chyba niepowinno sie jezdzić bez powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

a w zetorze posiadasz instalacje 2- obiegową powietrza ?? u mnie w okolicy jest rolnik który również posiada przyczepe samochodową i z tego co zauwarzyłem to jest hamulec 2 obwodowy nic wiecej


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Z tego co wiem to taka przyczepa potrzebuje tylko zasilania tak więc można by spiąć z hamulcami chyba, tylko jakie tam ma byś ciśnienie?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

wystarczy zamontować dodatkowe gniazdo pneumatyczne i podłączyć je poprzez jakiś (zawór lub elektrozawór) bezpośrednio do butli i już masz dwuobwodową z modyfikcją dzięki której możesz podnosić i opuszczać przyczepę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Podłączasz powietrze a przyczepa sama sobie reguluje ciśnienie zależnie od obciążenia,tylko jakie ciśnienie jest wstanie podać ciągnik?

Już dokładnie nie pamiętam ale ciśnienie dochodzi chyba do 8 atm(na pewno 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jeśli przyczepa ma układ dwu obwodowy spokojnie można ją przerobić na jednoobwodową i podłączać do każdego ciągnika z pneumatyką, nawet C-360 ;)

Zawór poziomujący podłącza się pod zbiornik powietrza i nie ma znaczenia czy układ jest jedno czy dwu obwodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj