Krzys123

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateo12    0

A do mnie przylatuje papuga z wróblami podjadać ziarka. :):)


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
To nie w moim gospodarstwie ale zdażyło kiedyś wam się takie coś owies

a mi dzierzawca wymlocil 5ha kukurydzy. Oczywiscie bylo wypowiedzenie ze po zbiorow plonow moze dalej uprawiac pole! i co sprawda sądowa 3lata sie prawowalismy i dostalismy 1700zl

facet z opola jakis tam wyzszy wojskowy. i Hu.a mozna mu zrobic :)

wstyd sie do takiej rodziny przynac


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

ja mam pola na przemian ze znajomym jedno moje drugie jego i tak na przemian bo w tym miejscu tylko my we dwoch mamy pola .Ten znajomy byl za granica i jego kolega mial mu zaorac jedno pole no i tak mu wytlumaczyl ze zaoral moje pole :) . Tylko nie wiem jak mugl pomylic ztalerzowane sciernisko z polem po burakach :) . No ale mialem juz z glowy oranie :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Kiedyś w okolicy facet zlecił koledze prace w polu, miał skosić mu 5 ha łąki zbelować i zwieść.Facet pomylił się (1 raz kosił temu gościowi) i skosił 10 ha innej łąki,zbelował i zwiózł, facet za tydzień wraca patrzy a tu od cholery bel natrzepanych,koleś sie pyta go skąd te bele a on mówi mu że z tych 10 ha...jak ten to usłyszał to sie załamał.Ale wyjaśnili to i ten sam koleś musiał skosić jeszcze te 5 ha i poprostu wymienili się belami.No trochę sie najeździlil..


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0
U mnie kiedyś jechała 912 z rozrzutnikiem tamdemen ze zborzem. Gościu podjechał na dużym biegu pod dosyć stromą górkę i zsónoł się i rozrzutnik się wykiprował i wysypało się całe zborze i przekręcił się zaczep.

miałem podobną sytuacje tylko że ja wiozłem gnojek za moim 912 na rozrzutniku jedno osiowym i gdzieś na drodze była dziura ............i rozrzutnik sie położył na bok ( był przeładowany zamiast 3,5 t miał jakieś 6t) za......brudziłem całą droge na 3 godziny szczęście że gminna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ja kiedys sie w rajdowanie zabawilem co tu duzogadac nuda.. myslalem ze ojca nie ma w domu i jadac zprzyczpea 10 ton kukurydzy zaraz przed wiatami chcialempokazac koledze jak sie jezdzi extreme... no i jechaledm proto na wiacie specjalnie odpiolem hamulce od przyczepy no i na 10 m przed iwatami lekko w w prawo i hamulec no to mnie pchnelo i lekko skrzyzowalo i gaz i wyszlem z tego jak zawsze tak sie smiali ze wiaty bym przestawil a tu ojcec patrzy zz okna i leci do mnie no to odpielismy przczypy i ja heja ucieczka z podworka:D do pola bo drug przyczepa w polu byla:D jak ojciec zobaczyl ze ucieklem przed nim to sie juz smial


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

wiesz mi sie to zawsze udaje

ale ojciec raz przyopadkowo jechal z kompostem i zachamowal a zapomnail hamulcow zapiac i zlamal dyszel smailem sie z niego no torche sie darl i jak zawsze to samo zdanie "do nieszczesica duzo nie trzeba" ;) a i "bedziesz jezdzil na rowerze po polu a nie ciagnkiem:d zawsze nam tak mowi:

 

 

a teraz to sie modle zeby snieg byl to bedzie film:D:D:D:D c/mcre;:)


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

u nas nie daleko jest droga powiatowa i jakiś facet zgłosił ze 30 światków lata i całą droga chodzą i niczego sie boja polcja jeździł i szukał właściciele kabanów i sie znalazł się właściciel miał dziwi od gnoju to mu w dekach dziurę wygryzły i w daleka porusz sie udały kłopot był z łapanie ich ale po 4 godzina były w kojcu zraz znajomemu byk 200kg wybiegł z obory i 2 dni go łapalim go ale tak już dziczał ze taranował co się da ale psów sie bały zapalimy go jak komuś w ogródek w siatkę uderzyły i był w szoku ludzi tylko wydzieli jak biegał załaziłem sie za dziadem po lesie po polach ;):) :) :) :) :) :) :) u nas jedne już widział ze całe życie mu przeleci przed nosem w nocy pryskał zboże zetem 5211 na miał koniec na jakieś 3 m był koniec pola i 100 m w duł !!jechał i chyba nie zauważył gdzie jest koniec pola i zjechał w duł jakieś 40m ale wyskoczył z ciągnik i sie zatrzymał na jakiś kaczorach trzeba było siągach kierwca 700 żeby go wyciagnoł stamtąd ale mam tras nauczkę ze po nocy nie pryszcze sie na grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1
u nas nie daleko jest droga powiatowa i jakiś facet zgłosił ze 30 światków lata i całą droga chodzą i niczego sie boja polcja jeździł i szukał właściciele kabanów i sie znalazł się właściciel miał dziwi od gnoju to mu w dekach dziurę wygryzły i w daleka porusz sie udały kłopot był z łapanie ich ale po 4 godzina były w kojcu zraz znajomemu byk 200kg wybiegł z obory i 2 dni go łapalim go ale tak już dziczał ze taranował co się da ale psów sie bały zapalimy go jak komuś w ogródek w siatkę uderzyły i był w szoku ludzi tylko wydzieli jak biegał załaziłem sie za dziadem po lesie po polach :) :) :) :) :) :) :) u nas jedne już widział ze całe życie mu przeleci przed nosem w nocy pryskał zboże zetem 5211 na miał koniec na jakieś 3 m był koniec pola i 100 m w duł !!jechał i chyba nie zauważył gdzie jest koniec pola i zjechał w duł jakieś 40m ale wyskoczył z ciągnik i sie zatrzymał na jakiś kaczorach trzeba było siągach kierwca 700 żeby go wyciagnoł stamtąd ale mam tras nauczkę ze po nocy nie pryszcze sie na grach :)

Kuva jakie długie zdanie :)

Przetłumaczy mi je ktoś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5
u nas nie daleko jest droga powiatowa i jakiś facet zgłosił ze 30 światków lata i całą droga chodzą i niczego sie boja polcja jeździł i szukał właściciele kabanów i sie znalazł się właściciel miał dziwi od gnoju to mu w deskach dziurę wygryzły i w daleka porusz sie udały kłopot był z łapanie ich ale po 4 godzina były w kojcu. Raz znajomemu byk 200kg wybiegł z obory i 2 dni go łapalim go ale tak już dziczał ze taranował co się da ale psów sie bały zapalimy go jak komuś w ogródek w siatkę uderzyły i był w szoku ludzi tylko wydzieli jak biegał załaziłem sie za dziadem po lesie po polach . :);):) :) :) :) :) :).U nas jedne już widział ze całe życie mu przeleci przed nosem w nocy pryskał zboże zetem 5211 na miał koniec na jakieś 3 m był koniec pola i 100 m w duł !!jechał i chyba nie zauważył gdzie jest koniec pola i zjechał w duł jakieś 40m ale wyskoczył z ciągnik i sie zatrzymał na jakiś kaczorach trzeba było siągach kierwca 700 żeby go wyciagnoł stamtąd ale mam tras nauczkę ze po nocy nie pryszcze sie na grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

u mnie pare prosiaków uciekło jakims cudem z kojca i podłączyły sie pod krowe jak dojarka :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Kopaliśmy ziwmniaki, koparka jednorzędowa-z wirnikiem, raz udusiło ciapka bo tak ciężko kręciło a drugi raz to sie utopiłem i dopiero interwencja łopat pomogła, ale jak to teraz wygląda ;)

Mokro jak sku... ;]

Jak dobrze pójdzie to w grudniu wjedzie w pole żeby siać ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas koleś bejcował zboże i zamiast bejcy do zboża użył tej do mebli. Prawie 2 tony zboża poszło sie jeb..ć


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

historia nie prywatna lecz mojego brata ciotecznego x mieszka w warszawie i gdy mnie jeszcze na świecie nie było przyjechał na wakacje do moich rodziców zaciekawiony nowym sprzętem jaki sprawił sobie mój tata pod jego nie obecnosc zaczął bawić sie U -c-328 odpalajac go pokrecił birgi i zamiast do dyłu pojechał do przodu bużąc tym samym całe ogrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
U nas koleś bejcował zboże i zamiast bejcy do zboża użył tej do mebli. Prawie 2 tony zboża poszło sie jeb..ć

Niezła pomyłka.... ;):) Ale przynajniej ma teraz zboże zabezpieczone przed skutkami pogody... :)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła pomyłka.... ;):) Ale przynajmniej ma teraz zboże zabezpieczone przed skutkami pogody... :)

Robił to w wanience i mieszał rekami


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Robił to w wanience i mieszał rekami

Ręce pewnie mu też zabejcowało. Ciekawe jaki bejca miała kolor ;)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo to mi opowiadał taki starszy koles


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

u wujka raz jedna krowa w nocy rozwaliła płota i poszła do lasu (który sie ciągnie przez ponad 20 km i łączy się ze wszystkimi lasami w okolicy) :angry: ale pod wieczór następnego dnia sama przyszła ;)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Moja krowa napiła sie ON.........

 

i co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj