Krzys123

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karuś    5

Sąsiad ładował obornik z pryzmy ładowaczem Fortschritt T 174 na gnojarke. Zablokował mu się obrót i stale musiał się kręcił w jedną stronę. Jak nie tak się ustawił to znowu dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2
Dzisiaj przyjechał do mnie facet siać kukurydzę... Zasiał już jakiś hektar i wyszedł zajrzeć ile nawozu i nasion zostało... No i się lekko zdziwił, jak zobaczył, że nic nie ubyło... Po prostu zapomniał włączyć WOM i musiał siać od początku... Nieźle był wkurzony :lol: ;)

 

A to "flachowiec" jakis ;)


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
A to "flachowiec" jakis :lol:

Raczej był zafascynowany swoim świeżo kupionym zetorem i po prostu tak mu się ten ciągnik podoba, że zapomniał, że trzeba wom włączyć ;)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9
Raczej był zafascynowany swoim świeżo kupionym zetorem i po prostu tak mu się ten ciągnik podoba, że zapomniał, że trzeba wom włączyć ;)

Może coś włączył i niewiedział że to akurat nie jest WOM :lol: ;)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Może coś włączył i niewiedział że to akurat nie jest WOM :lol: ;)

A najbardziej mnie rozbawiło to, że kupił ten ciągnik jakoś trochę przed połową kwietnia, a na szybie z przodu i w drzwiach ma jeszcze wielki napis "NOWOŚĆ". Ja tak sobie myślę, że był zajęty czytaniem tego napisu od tyłu ;):)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9
A najbardziej mnie rozbawiło to, że kupił ten ciągnik jakoś trochę przed połową kwietnia, a na szybie z przodu i w drzwiach ma jeszcze wielki napis "NOWOŚĆ". Ja tak sobie myślę, że był zajęty czytaniem tego napisu od tyłu :lol:;)

i tak będzie sobie jeszcze jeżdził ładne pare lat ale zawsze będzie miał nowość ;)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś    5
Dzisiaj przyjechał do mnie facet siać kukurydzę... Zasiał już jakiś hektar i wyszedł zajrzeć ile nawozu i nasion zostało... No i się lekko zdziwił, jak zobaczył, że nic nie ubyło... Po prostu zapomniał włączyć WOM i musiał siać od początku... Nieźle był wkurzony :lol:;)

 

Sąsiad miał podobnie z nowym rozsiewaczem do nawozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Mój sąsiad pierwszy raz zlecił synkowi (6 lat ma) prace U328 jaką było bronowanie i on zapomniał opuścić podnośnika i tak 2 razy pole przejechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3
Mój sąsiad pierwszy raz zlecił synkowi (6 lat ma) prace U328 jaką było bronowanie i on zapomniał opuścić podnośnika i tak 2 razy pole przejechał.

też tak miałem kilka razy ale to wtedy były początki mojej pracy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

a u mnie sasiadka ( niezbyt zdrowa psyhicznie) zbierala nieprzyorany obornik sasiadowi i wrzucala sobie na swoje pole:D


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja nie wiem czy to śmieszne czy głupie ale jechałem c360 na ręcznym :lol: nawet mi ruszył pod niemałym podjezdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1
A najbardziej mnie rozbawiło to, że kupił ten ciągnik jakoś trochę przed połową kwietnia, a na szybie z przodu i w drzwiach ma jeszcze wielki napis "NOWOŚĆ". Ja tak sobie myślę, że był zajęty czytaniem tego napisu od tyłu :lol:;)

 

to pewnie ten pan ma na na zwisko Kł.. i to jego 2 zetor. widzialem akurat jak jechal siewniem a strone krzywosadzy. a powiedz mi to jest zetor z turem ale ktorej seri proxima czy proixima plus??


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a u mnie sasiadka ( niezbyt zdrowa psyhicznie) zbierala nieprzyorany obornik sasiadowi i wrzucala sobie na swoje pole:D

;):) :lol: :) :) heh jak sobie to wyobraze to nie moge ze smiechu wytrzymac

 

kolega mojego ojca objal byly pgr i jego brat pojechal kiedys orac uslugowo kirowcem z 6 skibowym zawieszanym plugiem, niestety zanim dojechal do klienta to zdazyl sobie dziabnac pod sklepem, kiedy sie zjawil na podworku to bylo juz ciemno, rolnik pokazal mu gdzie ma jechac i poszedl do domu, rano jak sie obudzil to mial nie mila niespodzianke, bo ciapek sie przewrocil :), a kierowca szalonego kirowca do tej pory sie zarzeka ze nic takiego nie pamieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

a u mnie sasiadka ( niezbyt zdrowa psyhicznie) zbierala nieprzyorany obornik sasiadowi i wrzucala sobie na swoje pole:D

 

DOBRE!!!!! :lol:

podsune ten pomysl mojemu sasiadowi ktory caly czas narzeka ze malo za malo gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a potem będziesz miał pole wydeptane


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561

niewiem czy to smieszne czy straszne ale u mnie raz sasiad sie napił i chciał z bykiem isc na solo sznurek trzymał w reku bo krowe puszczał i go nawalał z piesci po mordzie a ten byk juz głowa machał :lol:

 

tez niedawno jade opony ciagac po łakach wsiadam do ciagnika patrze a tu mi kot narzygał na poduszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
to pewnie ten pan ma na na zwisko Kł.. i to jego 2 zetor. widzialem akurat jak jechal siewniem a strone krzywosadzy. a powiedz mi to jest zetor z turem ale ktorej seri proxima czy proixima plus??

Dokładnie. Jechał właśnie do mnie :lol: To jest proxima plus, ale nie jestem pewien.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
tez niedawno jade opony ciagac po łakach wsiadam do ciagnika patrze a tu mi kot narzygał na poduszke :lol:

hehe no to miałeś pecha... ;)

u wujka kiedyś w nocy krówka się zerwała a że było gorąco to drzwi nie były do końca zamknięte tylko tak lekko uchylone i kamieniem zastawione zeby w razie czego wiatr nie otworzył na oścież, no i ja wychodzę tak rano z domu przed piątą patrze a tu krówka sobie stoi w garażu takim i wcina śrutę ;) wszystko zjadła :) śruta oczywiście jest w silosie ale to były te resztki co zostały jak zadawałem poprzednim razem, podejrzewam ze zerwała się około 2 w nocy ale to tylko przypuszczenia,bo jak wstawałem w nocy na trochę przed 2 do WC to było cichutko na podwórku. :o (klopa mamy w domu oczywiście :o ale to wszystko słychać jak jest cisza)zresztą patrzałem jeszcze przez okno.

nie dostała za to żadnej "kary" bo nie miałem sił z rana wogóle myśleć tylko wziąłem ją i poszedłem poszukać jakiś łańcuch no i ją zapiąłem.

Nieraz to krowa potrafi zaskoczyć. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Mój pies lubił kiedyś spać w ciągniku na fotelu, no i kiedyś rano wsiadam do ciągnika, a tam wydrapana lub wygryziona dziura o średnicy 20 cm i głębokości kilku centymetrów...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

sąsiad kiedyś miał podobną sytuacje tylko bardziej..."śmierdzącą"..hehe kiedyś jeździł z kotem na pole, no i któregoś dnia zamknął go na noc w ciągniku niechcący, no a ten "narobił" bigosu :lol: w kabinie i na dodatek rozdrapał całe siedzenie. ;);)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawoo86    0

Kiedyś mieliśmy 3 dużych psów,więc jednego mieliśmy dać wujaszkowi.

Więc ojciec wsadzil go na pakę na stara 1142 oczywiscie z plandeka.Ruszył z 5m i pies wygryzł dziure w plandece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

Dawno temu mój wuja jechał z maciorą do knura(maciora na wozku a wuja w ciagniku(dla jasnosci)), gdy wracał maciora mu wyskoczyla z wozka (on o tym nie wiedzial).Kiedy wrócil chciał rozładowac tą maciore z wózka. No więc otwiera tylną klape a tam nie ma maciory. hehehe. Znalazł ją 1km od domu. Dobrze ze sie potłukła jak wyskakiwała bo by jej nie znalazł. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Dawno temu mój wuja jechał z maciorą do knura(maciora na wozku a wuja w ciagniku(dla jasnosci)), gdy wracał maciora mu wyskoczyla z wozka (on o tym nie wiedzial).Kiedy wrócil chciał rozładowac tą maciore z wózka. No więc otwiera tylną klape a tam nie ma maciory. hehehe. Znalazł ją 1km od domu. Dobrze ze sie potłukła jak wyskakiwała bo by jej nie znalazł. hehe.

jak jej sie ,,chcialo" no to sie nie dziw:d :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ja miałem podobny przypadek, jakieś 6 lat, już jak z prosiaków zeszliśmy, kupiliśmy jednego do zabicia, dwukółka wysokie borty miała to nie braliśmy klatki itd, no i juz prosiak na dwukółce, jedziemy do domu, ja siedzę obok taty patrze na prosiaka a on cmyk....wyskoczył z dwukółki że nawet nie tknął borty(150cm) :lol: ;) Całe szczęście uciekł jakieś 300m i się wpakował w rów i utknął, tylko później godzinę się z nim szarpaliśmy zanim na dwukółkę go załadowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

2 tygodnie temu ojciec wchodzi do obory podchodzi do kojaca gdzie jest cielak (mlody okolo 60kg), a tu rozczarowanie bo go nie ma;D rozglada sie po budynku patrzy a on sobie z maciora razem jest;) przeskoczyl przez murek okolo 1,5m:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj