Krzys123

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

Polecane posty

oki39    2

Jak w tej reklamie "od poczatku wiedzial co jest dobre i inni tez to wiedzieli ze on wie" chyba tak to bylo moglem cos pokrecic;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie pomyliłeś się :rolleyes: własnie tak to szło.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

U mnie raz pies świętej pamięci w jednej budzie z kurą spał :rolleyes: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

raz u jednego kolesia zimą kot schował się pod maską ciągnika. i jak on odpalił ciągnik to tylko futro i krew wyleciała z pod maski. kot tak sie roztrzaskał o pasek ze cały silnik byłd oremontu bo wszędzie było peło kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

A jo miołem chomika i jak latał w takim kołowrotku to sobie noge wykręcił potem ją zjadł i przez 2 lata chodził o 3 nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U mnie wczoraj uciekły tuczniki i w chlewie dobrały sie do zaworu z wodą. Jak wyszłem zobaczyc co tam sie dzieje to woda juz leciała dzwiami od chlewa. 1000kg paszy sobie pływało a pozatym cały chlew zalany do teraz jeszcze wszedzie jest mokro ;)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21
Ej.. ten chomik powinien wystąpić w filmie "Piła 4" ;)

No nie wiem on wyglądał podobnie jak chomik w filmie "Gruby i Hudszy" czyli był gruby i leniwy ale naprawde leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

takie kolowrotki powni zakazac sprzedawania moje chomoki ( bylo ich dosc duzo:D:D) jak tylko zobaczyly kolowrotek to wchodzily i tak dlugo biegly az sie zameczyly na smierc ;)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina    0

Tata mi opowiadał, że kiedyś jak po wywar sie jeździło to była taka akcja, ze zamiast wywaru to w beczce był spirytus... I krowy to wypiły... A rano nie były wstanie do dojenia wstać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technik    0

u nas wczoraj(i wcale nie było mi do śmiechu)jałówki rozwaliły rurę od wody, przez co najmniej godzinę z rury3/4 lała się woda na całą oborę, jak to wszystko wyglądało możecie sobie łatwo wyobrazić, nie wiedzieliśmy od czego zacząć, dobrze że TMR zadawaliśmy po południu a nie jak zwykle rano bo wszystko byłoby do wyrzucenia, ale największy ubaw miała jedna krowa, która robiła bąbelki nosem w wodzie która była w korycie.Teraz mogę powiedzieć że mam oborę odpicowaną na błysk, po wielkim szorowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a u mnie maciory pukaja w karmik i ojciec zawsze leci z trzankiem i je odgania bo sie gnie i wczoraj po poludniu ojciec leci bo cos puka z trzankiem za karmik a tu brat sie unosi z mlotkiem (bo prostowal) byscie widzieli mine ojca jak zobaczyl brata z mlotkiem zatkalo go (niby historia dosyc smieszna) ale jak by sie nie pokaza too by dostal;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zirol    0

U znajomego było tak,że koń wlazł po schodach na strych,tylko że z powrotem nie chciał zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69
mi dziadek opowiadal ze jakies dzieci sie bawily sie kotem i zaplakami wiec pomysleli zebu mu ogon podpalic podpalili i kot uciakl do stodoly spalily sie dwie !!!

 

dzialo sie to teraz dobrze niepamietam ale albo przed albo po wojnie

 

mi tez dziadek cos podobnego opowiadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

@wojt a z kad dokladniej jestes? bo ja tez ze slaska


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

Parę lat wstecz woziłem obornik w pole pod ziemniaki-wiec rano wstaję odpalam ciągnik spinam się rozrzutnikiem podjeżdzam pod oborę i ładujemy.Był to pierwszy kurs w pole...zawsze sprawdzam olej -woda...oraz czy jest na tyle ropy.... Po naładowaniu obornika wskakuje na ciągnik i jazda w pole ok 4 km -jazda tochę się wlekła bo cały czas pod górę oraz dojazd w sumie na około -bo niema innej możliwości.... Po dojechaniu do pola ustawiam się odpowiednio aby rozrzut wykonać pasami ...właczam napęd i jazda....jade a tu adapter się nie obraca-pomyslalem juz wiem łancuch spadł-bo lekko jest naciagniety ssiadam ogladam ...no nic jest oki...tak się zastanawiam co jest grane.... podchodze do ciągnika ...a ja niemam wałka od WOM..... :rolleyes: :D :blink: heh..no i spacerek krajoznawczy po wałek do domu

takze od tego czasu zawsze patrze czy jest podpięty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

ups-sory nie zauwazyłem-mozna przeniesć do odpowiedniego działy SCALIĆ posty???

 

pr

Prośba do moderatora

Jakoś nie mogę się połapać tu na Forum..inny skrypt choć sam prowadze forum www.elektrotech.info

jako admin-sory za przeoczenie

 

Tematy połączone. Zetor7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69
@wojt a z kad dokladniej jestes? bo ja tez ze slaska

 

mikołów :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorek7711    0

Ja kiedys wchodze na podwórko i nie widze psa, ani nie szczeka, ani nic, widze łancuch na płocie sąsiadki wisi ja patrze a tam mój pies wisi na płocie sąsaiadki tylko łapami dostawał do ziemi :rolleyes:

Edytowano przez Pixel
Nieczytelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Jak byłem mały to smarowałem smarem klamki od samochodu (mieliśmy skode 120 jakiś 8 lat temu) :wacko: a zlościli sie i ku..........li oh

Edytowano przez Pixel
Nieczytelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj