Krzys123

Śmieszne zdarzenia w Waszych gospodarstwach

Polecane posty

BSZ110    163

Hahahaha dobre, ciekawe jak to musiało wyglądać... krowa w butach :) Nie ma co, mieli pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

spox z ta krowa :)

mi kilka razy swinki uciekaly ale jedyne straty to poryte podworko

i polamany plotek

pare razy krowa sie urwala to sasiedzi do nas dzwonili albo ja sami przyprowadzali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

z dawnych czasów to umnie pies się najadł wisnie od bimbru i 3 dni leżał hehe:)

 

a inna hisotria z przed 2 lat to na ulicy 30km od domu opon nam sie przebiła przy 914 i policja nas zatrzymała heh, ale byli bardzo uprzjmi i pojechali z moim tata do domu aby jechać po lawete:)


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

dobry ten pies mój dziadek kiedyś nakarmił świnie owocami z wina też długo miały kaca :)

jak jeszcze mój tato trzymał świnie to straszyliśmy z kuzytnem i starszym bratem młodszego brata że jak bedzie kablował nasze wybryki to wrzucimy go do knurów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

10 lat temu jak jeszcze dojeżdżałem do szkoły do technikum. O7rano idąc do szkoły na środku miasta na dużym skrzyżowaniu był duży korek samochody z 4stron nie nogły jechac bo na środku grasował tucznik (widocznie spadł z transportu) ludzie stali sie patrzyli a ja wszedłem i go zgoniłem na taki miejski klombik z kwiatami ławkami i pasem zieleni zaraz przy skrzyżowaniu mogłem go wgonić na odgrodzony pas między jezdniami aje nie lubiłem tego miasta od razu wzioł sie za "poprawienie" zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

W sąsiedniej wiosce byk się urwał i wpadł do piwnicy i pół wsi radziło jak go wyciągnąć, zrobili bloczek na stropie i linki na byka ale ni choroby nie mogli go wyciągnąć bo jak się odrywał od ziemi to zaczynał się rzucać i wypadał z linek. Dobry sposób dał dopiero synek jak wrócił ze szkoły- on musi sam po czymś wyjść, po kostach słomy , nanosili ich tyle aż poziom się podniósł i wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

dzisaj w nocy stary mnie obudził i mowi mi ze juz wie kto nam ciagnik ukradł mowie mu coty pierd*** przeciez ciagnik w garazu stoi on ze go niema dopiero jak go wysłałem to mi racje przyznał a rano sobie przypomniał ze miał sen ze ktos nas okradł...

kiedys miałem krowe ze jak zobaczyła sasiadke to gnała do niej i na rogi ja baba sie z 4 razy na rogach przewiozła to pozniej sie chowała po podwuzu jak sie krowe na łake gnało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Moja Żona ostatnio w spożywczym powiedziała do kobiety , która stała w przejściu "NA BOK" jak do krowy!!! Chyba za dużo z krowami przebywa a za mało miedzy ludźmi.


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

to w podstawowce kolezanka z klasy powiedziała podobnie do nauczycielki od polskiego "nastap sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

U mnie był kiedyś pies co znosił jajka..............................

 

 

 

........................z całej wsi je znosił ;]

Potrafił dziennie nawet kilkanaście jajek przynieść <_<


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Mi raz królik uciek,krowa wodę odkręciła


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

ja kurę wywiozłem w kombajnie,co ranka właźiła z tyłu na sita i się niosła,raz nie zdążyła i pojechała ze mną na pole około 2km od domu,gdy włączyłem młocarnie to wyskoczyła z tyłu i była w takim szoku że nie uciekała tylko siedziała na pokosie słomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak przeprowadzaliśmy bydło to jedna jałówka swiatło wyłączyła <_<


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Kiedyś mieliśmy cielaczka na sprzedaż i w czasie załadunku na klatkę uciekł udało mi się go złapać w rzece 30cm wody pływał sobie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kormoran    1

u mnie dzisiaj niemoglem z przyczepa 4t wjechac do garazu bo snieg i sie traktor slizgal 30 min go katwalem ale udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej było odśnieżyć i popiołu posypac? :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz27    0

Ja jak przedtem miałem kozy to weszły mi na Passata i skakały po nim ale na szczęście już je sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

U mnie jest krowa potrafi sobie sama odkręcić kurek od wody i się z niego napić. Raz sąsiad w golfie 2 wcisnął w wieczorem hebel , z tyłu włączyły się światła stopu, byk to zauważył i walnął z dyńki prosto w tylną klape pomiedzy swiatła , ładnie ją pogiął :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Mu też mieliśmy przygode :) W te żniwa . Dla mnie niezbyt miła. Stałem pomiędzy rozrzutnikiem a przyczepką a koleś wysypywał zborze i trzymał noge na sprzęgle i zapisywał w zeszycie coś . Obróciłem się na chwile na przyczepke i tylko usłyszałem że zboże jakoś dziwnie leci i zanim zdazylem sie spostrzec to zboże już było na mnie :) A ile sprzątania mieliśmy :) ale w tym miejscu potem zielono było......

A ja miałem zbożowy prysznic :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ostatnio byliśmy u znajomego ojca no i on ma mercedesa S ojciec wysiadł z traktora poszedł z nim pogadać potem wsiadł w filcach do merca :) i pojechali




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1

Ja jak kiedyś woziłem obornik to wyskakiwałem z cyklopa i poślizgnołem sie na g... wywaliłem sie i miałem brudne ciuchy


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukamichal    0

To to nic co tu piszecie.

Jak mi kolega z Ukrainy opowiadał jak byka bili.

Mieli go we 2 zabić jeden wali młotem w łeb a drugi go krosa żeby mięso nie śmierdziało, umówili się tak że jak ten z tyłu usłyszy dźwięk młota to go wykrosa. Tak i było koleś podniósł młot do góry i spad z trzonka i walna o ziemie a ten 2 zrobił to co miał zrobić. Tan z przody przeleciał przez 3 płoty na rogach: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

lukamichał Dobre :P:P:P (ale co mocno go poturbował ?)

 

Kiedyś wozili gnój wozem jeden stał na tej kupie gnoju i jakoś spadł rozrywając sobie spodnie na pupie i te miejsce było całe w gnoju. Jakas babcia gdy go zobaczyła mówi tak "A co on jadł ???" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj