Samul

Instrukcja obsługi siewnika do kukurydzy firmy BECKER

Polecane posty

Samul    0

Potrzebuję instrukcji obsługi siewnika do kukurydzy 4 rzędowego z nawozami firmy BECKER.

Może ktoś posiada taką instrukcje? ;) A może ktoś wie dlaczego z siewnika 4 rzędowego z dwóch rzędów nasiona wysiewają sie w podwójnej ilości??? :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Witaj jestem tu nowy i mam taką prośbę bo potrzebowałbym instrukcji obsługi do Beckera aeromat3 so58 i tabeli wysiewu bo dopiero zakupiłem kilka dni temu siewnik
A ten link co jest na takiej stronie to niechce się otworzyć i mam taka prośbę jak byś mugł przesłać mi na mejla gdzie mogę dostać tabelę wysiewu i instrukcje obsługi Beckera aeromat3 so58
A muj adres dyrektor326@interia.pl zgury dziękuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarekvip99
      Mam okazję zakupić tanio ścieżki technologiczne do Nordstena to znaczy same te rolki z elektromagnesami bez żadnego sterownika. I teraz pytanie czy jak podłącze to do prądu i dam zwykły przełącznik to będzie to działało? wiem że ręcznie że sam muszę włączyć już wyłączyc i liczyć przejazdy żeby wiedzieć kiedy to robić ale takie coś na mój areal by mi wystarczyło tylko czy będzie to działało w taki sposób bez sterownika A tylko ze zwykłym wyłącznikiem
    • Przez Terracan
      Witam.Mam pytanie czy może wiecie czy jest ktoś kto produkuje części zamienne w tym przypadku znaczniki przedwschodowe do siewnikow w moim przypadku pottinger vitasem.Pytam bo oryginalne przyprawiają o zawrót głowy.
    • Przez 1993michal
      witam mam problem z siewnikiem amazone siewnik pracuje z brona wirowa z wałem packera, problem polega na tym że redlice gną się jak z plasteliny jaka może być tego przyczyna ? jak temu zaradzić ? dodam że siewnik ten nabyłem wiosną wcześniej miałem ten sam model i nie było takiego problemu
    • Przez rolnik0987654321
      Witam mam pytanie przymierzam się do zakupu siewnika do kukurydzy, wchodzą trzy siewniki w grę . 
      1. KUHN Maxima 2 
      2, Monosem NG plus 4
      3. Gaspardon MTE 6 rzędów 
      Moje pytanie jest do khuna chodzi m i o wagę siewnika bo przedstawiciel powiedział  ze 4-ka warzy około 1,5 tony co jest mi ciężko uwierzyć . i drugie pytanie chodzi o te koła napędowe tylne do nawozu podobno pękają mocowania tych kół i czy New holland T6.120 da rade z tym siewnikiem .  Jeżeli ktoś posiada dany siewnik proszę o odpowiedz 
    • Przez luki987654321
      Witam, mam problem z siewnikiem kleine maxicorn a mianowicie trzy sekcje sieją dobrze a jedna niby ziarna kukurydzy trafiają do gleby ale nie wschodzą, wzeszły tylko pojedyncze rośliny. Nie wiem co się dzieje czy ziarna są jakoś uszkadzane czy jest jakaś inna przyczyna? Pomoże ktoś?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj