Skocz do zawartości
manko

Teorie spiskowe

Polecane posty

gregorius    123

Wiele na to wskazuje, że była to doskonale przygotowana akcja przez Biały Dom, po prostu majstersztyk :)

A wierzycie w Reptilianów na ziemi, że przybierają kształty ludzi? Podobno Obama i Bush są nimi :D

grubcio    0

Gdzieś czytałem że 4% amerykanów w tych Replitianów (czy jak im tam) wierzy ;) Ogólnie że przylecieli z kosmosu, wcielili się we wszystkich największych światowych polityków i rządzą światem ;) A 4% USA to pod względem liczby ludności gdzieś tak... 1/3 Polski...

Wiadomość z agroFakt.pl

Undertakwe    0

Georgius prędzej iluminaci i masoneria czyli w sumie to samo.Słyszałeś może o grupie Bilerberg? Ja już dawno przestałem wierzyć w wypadki i przypadki.Wszystko masz zaplanowane i sterowane ;)

gregorius    123

No ba, że słyszałem teraz spotkanie było w Kopenhadze :)

Co ciekawe z Polski nikt nie został zaproszony, a w tamtym roku był nasz kochany Vincento Gargamello :)

OKEY    154

Na razie idą w styl amerykański czyli zaczynają robić aferę z tego ze ktoś w ogóle śmiał ich nagrywać a nie z samej treści nagrań.

Edytowano przez OKEY

gregorius    123

Ale co by nie mówić to Sikorski miał racje mówiąc nt. Nato i naszego uczestnictwa w nim :)

Czy ten Wawrzynowicz racje ma nt emerytur :)

Ale jaka to musi być obłuda i żeby się nie pomylić w oficjalnych wypowiedziach i prawdy nie powiedzieć :D

OKEY    154

Jest teraz okazja porównać jak wygląda miejsca rozbicia sie samolotu pasażerskiego z tym co sie stało 11 września a dokładnie z lotem 93 .

Jak wygląda miejsce katastrofy na Ukrainie kazdy widzi w tv a teraz porównajcie to z tym

Trochę długie

tutaj krócej

jonek98    883

A co sądzicie o programie http://pl.wikipedia....wiki/HAARP?.Czy może mieć on wpływ na pogodę którą mamy w Polsce? w niektórych rejonach masakryczna susza a gdzie indziej ludzie nie mogą skończyć żniw bo takie ulewy

Edytowano przez jonek98

gregorius    123

Haarp podobno instalacje znajdują się na alasce, coś w tym musi być, podobno można nim wywołać trzęsienie ziemi i przez ten system pojawiają się tzw "strange sounds". Ale jak narazie naukowcy czy też pseudo naukowcy wciskają nam kit, że tak działa natura sama z siebie, a to po coś jest :)

Może ktoś oglądał filmy z cyklu Zeitgest kiedyś jak miałem cyfre to na Planete leciało :)

Polecam ten

tylko dość długo trwa ;)

romek6340    203

Były też ze 2 dokumenty po polsku jak dawniej oglądałem, Niby się coś o czarnobylu wie ale jak więcej się tym zacząłem interesować to przeraża ogrom tej katastrofy i ludzi dla których praca tam, aby zapobiec czemuś gorszemu, była równa z wyrokiem śmierci .

Tomasz78    331

romek masz rację dzięki tym bohaterom z Czarnobyla Europa dziś istnieje a my żyjemy ,obejrzyjcie te dokumenty naprawdę warto .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.