manko

Teorie spiskowe

Polecane posty

manko    7

czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??


we wszystkim trzeba zachować umiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

A oglądałeś filmy?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manko    7
Napisano (edytowany)

oglądałem niewygodne fakty, a ty?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

we wszystkim trzeba zachować umiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

fakty ?? - kazdy widzi to co chce widzieć tymbardziej jak mu ułatwia to lektor w filmie - każdy z tego typu filmów opowiada o manipulacji a sam jest narzędziem manipulacji tylko ze innej opcji politycznej - polityka to jedno wielkie bagno (zeby nie powiedzieć szambo) gdzie ludziom od nadmiaru władzy pada na mózgownice i zrobią najwieksze swinstwo zeby tylko utrzymać sie przy korytku - potrafią oczernić całkowicie niewinnego czowieka... po wyborach się go łaskawie przeprosi

 

co do samego wspomnianego 11 września to filmy które niby opisują "niewygodną "prawde"" są przygotowane dla widza z USA który ma tak namieszane w głowie ze kazdy tekst idący z TV przyjmuje jak najświętszą prawde - ci ludzie sa w stanie uwierzyc w latające dywany byle podała to telewizornia - np o Polsce mają takie pojecie ze u nas jest cały rok zima po ulicach jeżdzą czołgi i jest stan wojenny (relacja osoby która tam była) - poprostu ktos kiedyś u nich dobrze wykombinował ze kretynami łatwiej rządzić - dlaczego ?? bo kretyni nie zadają trudnych pytań

 

ale jednak z drugiej strony coś w tych filmikach prwdy musi byc jak w kazdej legdzie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Z naszego podwórka polecam "Rzeczpospolitą kłamców" Łysiaka-autor skądinąd znany i bezkompromisowy no i świetny historyk przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Nie trzeba szukać za oceanem żeby znaleźć niezłą teorię spiskową - popatrzymy na notowania pewnej partii politycznej w Polsce, rośnie bezrobocie, społeczeństwo jest coraz bardziej niezadowolone, tymczasem polskojęzyczne media podają notowania tej partii powyżej 50% :):P

 

PS. Przepraszam za ten OT ale nie mogłem się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Ja dodam że polska rzeczywistość jest świetnie przedstawiona w serialu "Ranczo", tylko że bardziej humorystycznie :P


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
Nie trzeba szukać za oceanem żeby znaleźć niezłą teorię spiskową - popatrzymy na notowania pewnej partii politycznej w Polsce, rośnie bezrobocie, społeczeństwo jest coraz bardziej niezadowolone, tymczasem polskojęzyczne media podają notowania tej partii powyżej 50% :):)

 

PS. Przepraszam za ten OT ale nie mogłem się powstrzymać :P

 

widocznie polacy wolą kryzysowe rzady PO niż być znów mieszkancami kaczogrodu - moze i jest kryzys bezrobocie i tak dalej ale nie ma tej idiotycznej wojny na teczki kto był w SB kto donosiła a kto podlewał kwiaty w KC - komuna padła 20 lat temu ale politycy wciaż wyciągają brudy z tamtej epoki i nie ma z tego zadnego porzytku


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mechanizator... s czyja to była załuga jak rządził PiS??? Tylko i wyłącznie PO kopało pod nimi dołki... Powiem tyle jak patrzę stale na uśmiechnięty ryj Donalda T. to mnie #@!!@#@#@ bierze :P no po prostu żal.pl... wolę już rządy PiSu bo przynajmniej zrobili by coś dla rolnictwa w przeciwieństwie do PO gdzie szukają cały czas tzw. "oszczędność" ... i planują co by zrobić by zniszczyć rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mechanizator-wnoszę po Twoim poście iż najstarszym użytkownikiem AF to Ty nie jesteś-komuna padła-zgodzę się-tyle że zauważ kto się na tym upadku obłowił-majątek narodowy przeszedł w obce lub swoje ale za to bardzo lepkie ręce-ręce w przeważającej większości należące do tzw.krewnych i znajomych królika-rozejrzyj się dookoła i przestań czytać "Wybiórczą " :P.

Żeby nie było że konfabuluję-paru moich kolegów pracuje w IPN...a paru w ABW :) (i podobnie mówią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0
Mechanizator... s czyja to była załuga jak rządził PiS??? Tylko i wyłącznie PO kopało pod nimi dołki... Powiem tyle jak patrzę stale na uśmiechnięty ryj Donalda T. to mnie #@!!@#@#@ bierze :P no po prostu żal.pl... wolę już rządy PiSu bo przynajmniej zrobili by coś dla rolnictwa w przeciwieństwie do PO gdzie szukają cały czas tzw. "oszczędność" ... i planują co by zrobić by zniszczyć rolnika

 

Dokładnie kaczogród jest z dwojga złego lepszy, PO szuka tylko haka na rolnika, ciągle chcą nakładać podatki, właściwie PO jest dla bogatych przykładem może być podatek który chcieli nałożyć na auta starsze niż 9 letnie, oczywiście ucierpieli by najbiedniejsi.

PiS może faktycznie przesadza z teczkami bo skupia się na przeszłości a tu przyszłość kraju rysuje się w ciemnych barwach. Ale tak to jest że jak rządzi PiS to PO ich krytykuje i przeszkadza, a jak rządzi PO to PiS ma wobec nich pretensje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

powiem tak - gazety wybiórczej nie czytam - nie ogladam wiadomosci a jak juz sie trafi to z przypadku - poprostu mnie to wali

 

stwierdzam tylko fakt ze od 20 lat kazdy rzad obiecuje dużo a robi wszystko zeby się nahapać tak było jest i niestey bedzie - wiec gierki polityczne mnie nie interesują - a obecny premier przynajmniej się jakoś prezentuje

 

co do mojego wieku to mam 26 lat i mam to szczescie iz pamietam jak moja wieś wyglądała w czasach tej szarej i złej komuny - obecnie wygląda jak slamsy

 

PS - temat jest o teoriach spiskowych a nie o tym kto jest lepszy PO czy PiS - ja stawiam na tolka banana


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

PIS przynajmniej tępił korupcje :) Miała byc Irlandia a jest czeski film.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No czego chcesz-w Irlandii jest i bezrobocie i kryzys i recesja-to mamy Irlandię czy nie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Takie były zapowiedzi przedwyborcze :P Kiedy jeszcze nie było kryzysu :) A co sadzicie o reformie zdrowia??

Czyli o dopłacaniu pacjentow jesli chca miec lepszą opieke?? Ma to podobno poprawic jakosc usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Jak dla mnie teoria spiskowa ma kilka elementów, które mogłby potwierdzac jej prawdziwośc. Poza tym polecam wszystkim poszukac w internecie "dokument Zeitgeist" oraz "Pieniądze jako dług".

 

Przewaga PO nad PiS polega tylko na tym, że PO ma lepiej rozwiniętą komórkę PR. Robią ludziom wodę z mózgu byleby jakoś dojechac do wyborów 7 czerwca.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

tak to już jest ze w czasie kampani obiecać można dużo - puzniej gorzej z realizacją - miala byc irlandia i jest tak jak pisał jaro

 

poprostu - nasz rząd z jakiej by opcji politycznej się nie wywyodził to i tak ma mizernie mały wpływ na to co sie tak naprawde w kraju dzieje - to jest tak jak z jazdą samochodem możesz wykonywać za kierownicą wszystkie manewry prawidłowo ale warunki na drodze i tak zweryfikują twoje umiejętnosci - tak samo za kierownicą mozna sobie czasem pozwolic na małe grzeszki i uda ci się bezpiecznie dotrzeć do celu (konca kadencji)

 

kazdy minister wstajac rano ma tylko jedną myśl, myśl której rozgryzienie i realizacja zajmie mu caluśki dzień - mianowicie co zrobic zeby jutro znów obudzic się jako minister - a ze przy okazji podpisze sie jakies papiery


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Prawda jest taka ze ani Tusk ani nasz smieszny prezydencik ze swoją siostrą Jarkiem się nie popisali.

Nie zgadzam sie równiez z tym ze PO jest dla bogadych ludzi-PiS także jest, bo przeciez cała demokracja jest dla bogatych ludzi :P

 

Jedyne co mi sie nasuwa to kolejne niespełnione obietnice, będzie takich duzo więc bądzmy na to gotowi.

Wszyscy jesteśmy ofiarą systemu i nikt tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek23    0

No miała być Irandia z Polski a tu d*pa.Pieprzonu donald tylko zrobił wode z mózgu osobą młodym,że kaczor taki i owaki że jest pajacem itp.Bezrobocie skoczyło o 10% w dół za rządów kaczyńskiego i społeczeństwo wydawało więcej pieniędzy-pozwalało sobie na więcej.Co do teczek to przynajmniej brali sie za d*py wszystkim,za kaczora bali sie kraść bo od razu byłby wypad i nie ma gadki.Mam nadzieje żer ludzie widzą co sie dzieje jak ten cwel rządzi i w następnych wyborach zmienimi na lepsze nasz kraj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Mam juz dosyć polityki ,a raczej wygłupów naszych nieudolnych polityków :) Cały czas tylko jakies komisje śledcze, i cholera wie co jeszcze :P MIała być Irlandia ,ale nigdy jej nie bedzie bo poprostu taki jest juz nasz porąbany kraj! poprostu tragedia.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ok - panowie - wiem ze temat jest gorący - ale moze przejdzmy do meritum czyli teorie spiskowe

 

jeśli ktoś lubi tego typu tematyke to polecam film na YT pod tytułem ZEITGEIST - nie ma polskiego lektora ale są za to napisy w PL - film odnosi się do trzech aspektów - religii, 11 września i banków - polecam film z załozenia demaskuje ponoć to ze jesteśmy manipulowani ale czy demaskowanie manipulowania nie jest manipulowaniem ? nie podaję linku gdyż film ten jest na bieżaco usuwany i na nowo ktoś go wstawia - wart obejzenia i wyrażenia swojej opini


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Przed wyborami jest pięknie, cudnie, politycy spotykają się z obywatelami, obiecują jak będzie super nam się żyło w naszym nowym, odmienionym kraju...

Przychodzi cisza wyborcza więc politycy cichną...

Wygrywa kolejna partia i zabierają się za kombinowanie jakby tu napchać kieszenie przez te 4 lata, a obywatel słyszy tylko sławne "sp***rzaj dziadu" i czeka na kolejne wybory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
ok - panowie - wiem ze temat jest gorący - ale moze przejdzmy do meritum czyli teorie spiskowe

 

jeśli ktoś lubi tego typu tematyke to polecam film na YT pod tytułem ZEITGEIST - nie ma polskiego lektora ale są za to napisy w PL - film odnosi się do trzech aspektów - religii, 11 września i banków - polecam film z załozenia demaskuje ponoć to ze jesteśmy manipulowani ale czy demaskowanie manipulowania nie jest manipulowaniem ? nie podaję linku gdyż film ten jest na bieżaco usuwany i na nowo ktoś go wstawia - wart obejzenia i wyrażenia swojej opini

oblukałem ten filmik :P trzeba przyznać ze ciekawy.Myśle ze masz troche racji z "demaskowaniem manipulowania" twórcy tego filmu mogą chcieć nas widzów w jakiś sposób "zmanipulowac" i przekonać do swoich poglądów. Nie wiem dlaczego ale ten filmik kojarzy mi się z jakąś sektą lub czymś w podobie :) ale to tylko takie moje pomyślunki :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

masz rację, nie ma się co spierać za których rządów było/będzie lepiej, ale jak ktoś mówi " Irasiad jest dzisiaj bardzo zdenerwowany" to witki opadają... :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
ok - panowie - wiem ze temat jest gorący - ale moze przejdzmy do meritum czyli teorie spiskowe

 

jeśli ktoś lubi tego typu tematyke to polecam film na YT pod tytułem ZEITGEIST - nie ma polskiego lektora ale są za to napisy w PL - film odnosi się do trzech aspektów - religii, 11 września i banków - polecam film z załozenia demaskuje ponoć to ze jesteśmy manipulowani ale czy demaskowanie manipulowania nie jest manipulowaniem ? nie podaję linku gdyż film ten jest na bieżaco usuwany i na nowo ktoś go wstawia - wart obejzenia i wyrażenia swojej opini

Ja już dawno temu obejrzałem wszystkie filmy i powiem, że jest w tym dużo prawdy. Nie ma co się zachwycać Ameryką a zwłaszcza rządami. To jest tak jak z wojnami, czyli zwykły czysty i bardzo dochodowy interes. Rząd amerykański ma bardzo duże wpływy na to co się dzieje na świecie, gadka o terroryzmie to jest niezły młyn na wodę. Terroryzm to jest dobry pretekst dla ameryki, jacy to oni są prześladowani i uciśnieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj